Zavrieť

Porady

Firma na vybavenie stavebného povolenia v BB

Dobrý deň,

nevie mi prosím niekto poradiť firmu, ktorá vybavuje stavebné povolenia v okoli banskej bystrice.
Kamoske vybavovala firma povolenie v bratislave za 12 tis. a bola velmi spokojna. Lenze vsetky firmy to robia len v blave.
Nepozna niekto firmu v BB?

Diky

janka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kabul je offline (nepripojený) kabul

    kabul
    Neviem načo ti taku firmu.....Ja som teraz vybavoval a vsetko islo hladko. Dodáš im hlavne projekt, energ. posudok, poziarne stanovisko, mena a adresy susedov atdˇ a je to v suchu. Stav. povolenie nieje az taky strasiak ako to vyzera....

    zmurka je offline (nepripojený) zmurka

    zmurka
    No podla toho co som citala je potrebne dodat aj vyjadrenie od vsetkych sieti - vodarov, plynarov, kanalizacii, zivotneho prostredia, ... - a vsade je doba vyjadrenia 30 dni.
    Len na blbe povolenie na buracie prace potrebujeme tolko vyjadreni, ktore este nemame a tak si neviem predstavit, ako to pojde so stavebnym.
    A za kolko sa ti to podarilo vybavit?

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    zmurka,
    stavebne povolenie vybavi kazdy schopny autorizovany inzinier alebo architekt v BB, ktory v tomto odbore aj pracuje. Ich zoznam najdes na http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=274 zadas si mesti a mas to- oslov viacerych. Daj si pozor na spolahlivost, nie len na cenu... architekti: www.archinet.sk - tiez sa da vyhladat podla mesta.
    Vela zdaru!

    zmurka je offline (nepripojený) zmurka

    zmurka
    Deli, dakujem. Len v bratislave napriklad existuju firmy, ktore sa zaoberaju len tym, nicim inym. A tak v tom vedia chodit a vybavit to pomerne rychlo.
    Nevies mi niekoho konkretneho odporucit s kym mas ty, alebo tvoji znami skusenosti?

    Diky

    janka

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    zmurka Pozri príspevok
    No podla toho co som citala je potrebne dodat aj vyjadrenie od vsetkych sieti - vodarov, plynarov, kanalizacii, zivotneho prostredia, ... - a vsade je doba vyjadrenia 30 dni.
    Len na blbe povolenie na buracie prace potrebujeme tolko vyjadreni, ktore este nemame a tak si neviem predstavit, ako to pojde so stavebnym.
    A za kolko sa ti to podarilo vybavit?
    Keď ja som vybavovala povolenia a súhlasi k stavebnému povoleniu, okrem krajského pamiatkového úradu som vybavila všetko na počkanie. Ten pamiatkový úrad - som nechala iba kópiu a zavolali mi do dvoch týždňov, že to už mám hotové a buď si prídem pre to, alebo mi to pošlú poštou.
    Ak máš peniaze namiesto trpezlivosti a naozaj trocha času, tak nech sa páči vybaviť si to dodávateľsky.

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    zmurka Pozri príspevok
    Deli, dakujem. Len v bratislave napriklad existuju firmy, ktore sa zaoberaju len tym, nicim inym. A tak v tom vedia chodit a vybavit to pomerne rychlo.
    Nevies mi niekoho konkretneho odporucit s kym mas ty, alebo tvoji znami skusenosti?

    Diky

    janka
    JANKA,
    ide o to, ze v BA sa tym da pekne uzivit, ak niekto robi iba S povolenia. Ale v inych mestach pochybujem... Ale ako som uz napisala, vela z projektantov ma znamosti aj na stav.urade, kedze tam spracuvaju vela dokumentacii- skus tak...
    Ja nie som z okolia BB, takze v tomto nemozem pomoct.

    Firma na vybavenie stavebného povolenia v BB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.