Zavrieť

Porady

Vynovenie alebo kúpa nového PC

Dobrý deň. Pred 4 rokmi sme si kúpili počítač s nasledovnými parametrami
256 MB, AMD Sempron 2500+, VAG.GeForce FX5200, teraz máme problém, že niektoré hry už veľmi "seká". Rozmýšlame či máme počítač trochu vynoviť alebo sa už oplatí kúpiť nový? Aby som kúpila dobrý PC na hry aj na administratívne činnosti aké základné parametre by mal mať?
Ďakujem
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Všetko od hier ktoré hrá synátor ( to ma až tak moc netrápi)cez úpravu videí až po najnovšie OFIS balíky ktoré už moja šopa nestíha.Mám na mysli hlavne také problémy , aby mi PC výkonovo vydržal čo najdlhšie.To čo mám teraz v pohode stíhalo staršie windows ale na VISTU to už nemá. Nechcel by som sa dožiť toho že kúpim niečo za 30-40 tisíc čo budem musieť po 3-4 rokoch vyhodiť na smetisko pretože to už nič nezvládne. Dôležité je pre mňa aj to aby sa to dalo v budúcnosti rozširovať a vylepšovať..
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
4 roky je dnes na PC veľmi dlhá doba. "Lepiť" sa bude dať, ale nebude to určite ono. Vzhľadom na to čo si písal o využití , poobzeraj po PC v cenových reláciách 25.000,-Sk, Pretože po 4 rokoch aj tak kúpiš nový.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

220870 Pozri príspevok
Plánujem nákup nového PC pretože tá moja stará šopa už kolabuje A preto sa chcem múdrejších ako ja spýtať , na HLAVNE nedostatky týchto PC čo by ste tomu vytkli čo by tam za tú cenu ešte malo byť a nieje:
http://abshop.ekatalog.biz/zbozi/com...spx?p=z:136995
http://abshop.ekatalog.biz/zbozi/com...spx?p=z:126317
Potrebujem niečo do čoho nebudem musieť čo najdlhšie nič dokupovať ani meniť.
Ďakujem.
Co by som im vytkol ??
Tak hlavne cenu, dnes sa neoplati kupovat PC nad 25000Sk
Poviem priklad. chcem si kupit novu plazmu, mam zaujem o 50" sam****g s velmi dobrymi parametramy je to rada 7 a ma vsetky pozadovane vstupy, co som chcel USB, LAN HDMI CI, DVB-T mpeg4 ....atd. cena sa pohybuje cca 40000 Sk.
Kedze vysielat sa v DVB-T tak skoro nebude a diGI ci UPC predpokladam na tejto telke najlepsie nevyzneju, tak sa musim rozhodnut pre nieco mensie 40"-42" asi pan****c v cenovej relacii cca 20000-25000Sk.
Ak sa na satelite po case rozsiria HD kanaly, potom kupim dalsi TV, mozno ten sam****g. ale uz bude stat, tiez len 20000Sk, tak budem mat za tu istu cenu 2 TV

Takze fakt sa neoplati investovat do CPU cca 8000-9000 ked o rok bude mat hodnotu 6000sk
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bude to dobré takto?Je tá cena ok?
scan0013.jpg  
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

z toho obrazku nic nieje vidiet
0 0
danielka78 danielka78

danielka78 je offline (nepripojený) danielka78

Radšej si kúp nový s procesorom Intel.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
danielka78 Pozri príspevok
Radšej si kúp nový s procesorom Intel.
Neviem preco pocituje nutnost napisat do temy skor ako ju CELU precita,,????

Pozri sa na tu cenovu ponuku o dva posty vyssie "Intel Core 2 Quad"....
a je tam vlastne rozpisana cela zostava...
celkova cena je 38 alebo 39 tisic...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať