Zavrieť

Porady

Bolesť hlavy

Dobrý deň,

chcel by som sa poradiť s nasledovným problémom. Asi 2 týždne ma pobolieva ľavá zadná časť hlavy, nie je to celodenne trvajúca bolesť, pociťujem ju náhodne v sede, v stoji alebo pri chôdzi. Posledné dve noci sa mi stalo, že pri spánku na boku som túto bolesť pociťoval, priam vstupovala až do ľavej časti krku, nemohol som spať, pri spánku na chrbte to bolo ok. Niekedy sa cítim ospalý, ospalosť trvá asi od 10tej do 16tej, potom to už býva ok.
Neviem, či to môže mať s mojim problémom súvislosť no za ľavým uchom mám dlhodobo (viac ako 5 rokov) zväčšenú lymfatickú uzlinu - s týmto problémom som bol za svojim obvodným lekárom, ktorý povedal, že to je ok, že uzliny sú asymetrické a nepredstavuje to žiadny problém.
Mám 23r, 180cm, 67 kg. Väčšinu času trávim sedením pri pc, alebo prácou za stolom. Čo sa týka športu, venujem sa hlavne cyklistike.
Môže táto bolesť pochádzať z krčnej chrbtice, alebo čo môže byť jej pôvodcom a ako jej zabrániť?

Ďakujem a prajem pekný deň.
Naposledy upravil appolko : 22.10.08 at 14:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Myslím, že aj lekár by Ti dal presnú odpoveď iba po nejakom konkrétnom vyšetrení.
    Ľudia na diaľku Ti môžu dať iba tipy, ale nič s tým nevyriešiš.Ak bude bolesť pretrvávať, odbornému vyšetreniu u lekára sa asi nevyhneš.

    appolko je offline (nepripojený) appolko

    appolko
    Áno, sú to len typy, ale chcel som vedieť aspoň to, aby som bol kľudný, že to nie je niečo vážne. (Zabudol som dodať, že som mimo svojho lekára a keď sa vrátim, tak ho určite navštívim).Tá bolesť ma znepokojuje, vadí mi v práci pri rozmýšľaní a sústredení sa.
    Ešte raz ďakujem za rady - typy :-)

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    zajdi za neurologom.tem ti povie viac.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Po otvorení rubriky "Zdravie" na Porade si klikni vpravo hore na "Hľadať v tejto porade" a zadaj heslo "bolesť hlavy", stlač GO a čítaj, je tam toho dosť, určite nájdeš niečo pre seba.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.