Zavrieť

Porady

prva faktura

zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    tohirjohn Pozri príspevok
    zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)
    Faktúry tlačím na 80 gr kancelársky papier. A podľa mňa sú vkusné.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Nie je dôležité na aký papier ju vytlačíš, skôr, aby ti ju včas odberatel zaplatil ...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Jedine niekedy reakcie klientov sú nevkusné, čo sa týka ceny práce.

    tohirjohn je offline (nepripojený) tohirjohn

    tohirjohn
    diky moc-som pokojny..s klientom problem neni-dam fakturu a vyplaca na prijmovy doklad peniazky hned :-)

    Nadena je offline (nepripojený) Nadena

    Nadena
    tohirjohn Pozri príspevok
    zdravim..dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..vytlacil som ju na obycajny kancelarsky papier a nezda sa mi to nejake vkusne..moze to byt problem??..osobne si myslim,ze nie,ale samemu sa mi to nepaci..na ak papier zvyknete tlacit faktury Vy?..mne sa zda,ze by mal byt hrubsi..banalna otazka-ja viem,len ma upokojte ze aj Vy to tak robite :-)
    Dôležité je, aby bola tvoja faktúra uhradená.

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    no este ked tlacis na kancelarsky je dobre, niektori este stale tlacia na traktorovy papier ihlickovou tlaciarnou, to je dost otrasne

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    tohirjohn Pozri príspevok
    ...dnes som dal dokopy prvu fakturu ktoru vystavujem..a nezda sa mi to nejake vkusne...
    ... zabudol si spomenúť, že v čom si to dal "dokopy". Viem si predstaviť i vyhotovenie napr. v CorelDRAW-e, ale ten nie je zrovna určený na takéto úkony.
    Obyčajne vystavujeme faktúry z účtovného softvéru, ten má nadefinovanú svoju štruktúru a podobu (ktoré však možno v určitých intenciách v interných editoroch editovať, doplňať) - a sme na ich formu zvyknutí.... Hoci pripúšťam, že som už tiež stretol faktúry, ktoré neboli nič moc... Viac ako ich vkusnosť je však asi dôležitá ich prehľadnosť a zrozumiteľnosť .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.