Zavrieť

Porady

história chatu skype - súbror .dat

ahojte, vy skusenejsi , potrebujem poradit pri otvoreni historie chatu skype - omylom som ho vymazala a stratila som dôlezite!! udaje. je to subor .dat a cez total com. to nejde precitat. len mi nepovedzte, ze to nejde dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Doležité udaje nie je vhodne sirit a komunikovat cez chatovacie programi... otazka je co tym mas na mysli. (súkromné? pracovne?)

    Uz napr. iba z hladiska vlastnictva udajov, ktore cez chat posles. Vedela si napr. ze ICQ ma v lincecnych podmienkach klausulu, podla ktores sa vzdavas dusevneho vlastnictva plynuceho z informacii odoslanymi cez ICQv prospech tejto spolocnosti?? (v praxi to znamena, ze ak by s niekym na 2 strane cez tento IMS riesila napr nejaky patent (a vobec vsetko z coho by si si mohla uplatnovaťt narok na zisk z dusevneho vlastnictva), tak si ho prave darovala spolocnosti ICQ!!!) Nastasie Skype takuto klausulu nemal (urcite nie pred cca 6 mesiacmi) a dufam, ze do dnes ju tam nedoplnil...

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    ahojte, to ste ma potesili boli to udaje sukromneho razu, ale aj tak dolezite. oni su ulozene v historii - ja som ich na svojom pc nasla, ale nedaju sa precitat!!! je tam ten subor .dat, ktory ma haky - baky a ani total commander to nezvladol. ani teraz mi nic neporadite ?

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    ak si ho našla, skús ho nakopírovať na povodné miesto v PC a otvoriťcez skype. Daj vedieť či sa podarilo, zajtra skúsim porzieť kde sa uklada v skype historia. zatiaľ toľko.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Skype historiu mas ulozenu na systemovom disku

    napr. C: v priecinku "Documents and Settings" potom musis najst zlozku aktualneho usera , v tom priecinku vyhladat "Data aplikací" , v tom "Skype" a tam zase aktualneho usera pre skype a v tom priecinku "IMHistory". Tu by si mala najst html file, ktory obsahuje celu historiu chatu cez skype.

    Adresa je napr.:
    C:\Documents and Settings\JA_uzivatel\Data aplikací\Skype\moje_skype_meno\IMHistory

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    jeeej, aspon cosi, co ma zatial chrani pred infarktom!! teraz som busy, ale urcite to poskusam. zatial d.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    luigi72 Pozri príspevok
    Adresa je napr.: C:\Documents and Settings\JA_uzivatel\Data aplikací\Skyp\moje_skype_meno\IMHistory
    u mna je to v adresari:

    C:\Documents and Settings\JA_uzivatel\Data aplikací\Skyp\moje_skype_meno\chatsync

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ano, samozrejme, ale ak si uz aspon raz otvoril historiu sprav pre konkretneho uzivatela priamo v Skype (pravy klik nad menom - vyber z rolovacieho menu), mal by si mat aj html verziu historie v IMHistory.V chatsync su data.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    luigi72 Pozri príspevok
    Ano, samozrejme, ale ak si uz aspon raz otvoril historiu sprav pre konkretneho uzivatela priamo v Skype (pravy klik nad menom - vyber z rolovacieho menu), mal by si mat aj html verziu historie v IMHistory.V chatsync su data.
    ... hej otvoril, a teraz som to skúsil znova ešte raz, a žiadne IMHistory....

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    inak, to som nasla, ale subor je necitatelny. je vo formate DAT File, teda xxx.dat a neviem ho otvorit tak, aby sa dal precitat mojou recou

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    teda ako hovoril Stefan2005, mam presne tu istu cestu a na jej konci je spominany .dat - necitatelny

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ally9 Pozri príspevok
    ... mam presne tu istu cestu a na jej konci je spominany .dat - necitatelny
    takto: v tom adresári \Chatsync sú ešte podadresáre, napr. 04, ff, 7e, atď a až v nich sú uložené dat súbory - napr. b6621b2b5w98bc1a2.dat

    ally9 Pozri príspevok
    ... a neviem ho otvorit tak, aby sa dal precitat mojou recou
    v čom otváraš tieto súbory ? Ako také samozrejme nie sú zrozumiteľné napr. po F3 TCmmderi.... Toto sú súbory Skype, a ten ich vie čítať a transformovať do "našej reči"...

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... hej otvoril, a teraz som to skúsil znova ešte raz, a žiadne IMHistory....

    hmm...

    ja to tam mam.

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    mily Stefan, tie subory .dat samozrejme mam, otvarala som ich v total commanderi - to som myslim uz spominala. je tam ponuka F3. ak myslis tuto volbu, tak nic. ten skype - ktory to dokaze precitat si myslel ako? skopirujem subor do skype - sorry, ale asi som v tomto zmrzla a nechapem co s tym ...
    a.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ally9 Pozri príspevok
    ... tie subory .dat samozrejme mam...
    ... keď tie súbory máš, dokonca sú na mieste, tak skús priamo v Skype - tak ako to písal luigi72 - pravy klik nad menom s ktorým si viedla ten dôležitý chat - vyber z rolovacieho menu a voľba - zobraziť historiu chatu....

    ally9 je offline (nepripojený) ally9

    ally9
    este teda k tej history - ja tie data mam na c: s priponou .dat, ktore su necitatelne. ked si otvorim skype a dam pozerat historiu, tak mi neotvori nic! to uz som skusala asi 100x!!
    a.

    glosy22 je offline (nepripojený) glosy22

    glosy22
    prosim vas podarilo sa vam otvorit ten datovy subor s historiou chatu skype mam taky isty problem, lebo je necitatelny vo worde ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.