Zavrieť

Porady

Leták

Neviem či správna sekcia, prepáčte ak nie.
Chcem sa spýtať, či ma môže niekto napadnúť kvôli letákom vo forme mailu, propagoval by som sam seba, nemám živnosť ani firmu. Som normálne zamestnaný na zmluvu na dobu neurčitú.
Vopred ďakujem za odpovede...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Máš na mysli SPAM?
    hej da sa to nazvat ako spam...a ano chcem propagovat seba, navrhujem isty vyrobok ale to je nepodstatne, len chcem vediet ci by ma mohol za to niekto zbalit, neudaval by som cenu nic, len ze napr navrhujem postele take a take a tym by to koncilo...
    hm??

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    vinco55111 Pozri príspevok
    hej da sa to nazvat ako spam...a ano chcem propagovat seba, navrhujem isty vyrobok ale to je nepodstatne, len chcem vediet ci by ma mohol za to niekto zbalit, neudaval by som cenu nic, len ze napr navrhujem postele take a take a tym by to koncilo...
    hm??
    Pre živnostenský úrad by si bol hneď podozrivý z neoprávneného podnikania (bez povolenia).

    A potenciálni klienti by tvoj spam zmazali po prečítané prvého riadku. Neviem, či by sa niekto chytil, keby si neuvádzal ceny.

    jason je offline (nepripojený) jason

    jason
    Takéto ponuky sa nazývajú SPAM a nemáme ich radi. Normálne takéto IP adresy blokujem kompletne, nech sa spameri naučia.

    Slušné je pred poslaním takéhoto e-mailu zavolať konkrétnemu človeku a popri tvojej ponuke ak nemá čas telefonovať požiadať ho o povolenie k zaslaniu takejto poštovej správy.
    Hovorí sa tomu slušnosť a v konečnom dôsledku hneď ťa budú potenciálni klienti brať vážnejšie, nehovoriac o vyššej účinnosti propagácie tvojich služieb ;-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.