Zavrieť

Porady

Nemôžem "zmazať" vypočítané mzdy

Ahojte. Omylom som dala vypočítať v Pohode mzdy za 10/2008. Potrebujem ich zmazať, ale vypisuje mi: Tento záznam nie je možné editovať. Keď si chcem zmazať za 9/08, tak to ide. Poradíte mi čo s tým môže byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    vystavila som aj ja, aby som to vyskúšala, mne sa to zmazať dá. nedala si už náhodou aj zaúčtovať mzdy?

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Naúčtované nie sú. Zatiaľ si to robím ručne. V Nastaveniach som si prispôsobovala účtovanie, tak som myslela či som tam niečo nezblbla, tak som si dala teraz vypočítať november a ten sa mi dal zmazať. Ale ten oktober sa tam drží ako kliešť.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    nejde ti to ani po jednotlivých pracovníkoch?
    nastavíš sa na pracovníka a dáš z hornej lišty - záznam - editácia - zmazať.
    alebo jednoducho ctrl+del.

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Ja to ani inak neviem robiť, len po jednotlivých pracovníkoch. Postup mám taký istý, ako si písala a vypisuje to isté.

    robin1 je offline (nepripojený) robin1

    robin1
    Heni, mala si pravdu - BOLI naúčtované. Pravdepodobne keď som robila pokusy s tým automatickým naúčtovaním. Ale neviem kam sa naúčtovali, keď v HK nebolo nič, ani v denníku za 10/08 som nemala žiadny záznam týkajúci sa miezd.
    Zistila som to tak, že cez Záznam, Zaúčtovať mzdy mi "svietilo" Zrušiť zaúčtovanie miezd.Tak som to zrušila a .... už to ide.
    Ďakujem.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    som rada, že už to máš ok.
    ak ich máš naúčtované, tak to zistíš v ostatných záväzkoch, tam ti vygeneruje záväzky voči poisťovniam a DU...

    Nemôžem "zmazať" vypočítané mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.