Zavrieť

Porady

Ako ukončiť PP po 3 rokoch neplatenia mzdy

Zaujíma ma ako postupovať, ak sa po takmer 3 rokoch chcem konecne prihlasit na UP. Zamestnavatel ma nechal ako posledný clanok firmy zamestnaneho vo firme ktora stale figuruje v obchodnom registri. Po ukoncení PN pred takmer 3 rokmi som zaslal ukoncenie PN jeho uctovnikovi, ktorý mi avizoval ze mi nato zasle ukoncenie pracovneho pomeru . Presiel mesiac, dva, stale natahoval ze to poslal az sa vyjadril ze on si dal spatne vypoved a nic mi uz nezasle.....nato som podal trestne oznamenie na PZ ze mi nevyplatil mzdu, dal na sud za neplatenie mzdy no vsetko nejako dlho trva a nikam sa to nepohlo....preto by som rad ukoncil PP...zaslal som uz pisomne na sidlo firmy vypoved no prisla mi spat s nalepkou adresat je neznámy....Na urade vsak mi obalku nechcu otvorit,a kedze nemam kopiu textu tak si ho napisem v podobnom duchu ako som pisal a dam v podobnej forme s udajmi ake som pisal v povodnej vypovedi...ako dovod okamziteho ukoncenia som uviedol neplatenie mzdy od....10/2005. Viem ze takato výpoved platí len 1 mesiac po uvedenom dovode ale nemam inej cesty....Kto mi poradí ako postupovat???????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako ukončiť PP po 3 rokoch neplatenia mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.