Zavrieť

Porady

problem s novou naplnou

Kupila som novu napl do HP tlaciarne a netlaci cervenou. Ostanymi farbami ano, ale cervenou vobec.
Usporiadat
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Ano je to mozne lebo pri repasovanom plneni sa neda naplnit na 100% povodnej kapacity plni sa vacsinou do dvoch tretin.
A veru teoreticky cierny atrament by sa dal naplnit len by bol stale zafarbeny od povodnej farby z kazety. A taktiez meviem ako by tlaciaren tlacila, pravdepodobne by boli vytacky velmi mokre...
0 0
Zuzy Zuzy

Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

žena v domácnosti
Mám tlačiareň Canon Pixma iP 1300, čo zvyčajne funguje len s patronom CL-41. Dalo by sa do toho kúpiť PG-37 black alebo PG-40 Black, lebo ináč v tlačiarni miesto na nich je
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Kompatibilna je PG-40 black. Pravdepodobne sa bude musiet farebna vybrat a zalozit cierna.
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

kúpila som si kompatibilné náplne do hp a je s nimi problem, vôbec mi netlačí tak farebne jak by malo len nejako na ružovo a potrebujem tlačiť v hlavičke logo firmy na zeleno a nie a nie, neviem, čo s tým ešte robiť, už som všetko poprenastavovala a nejde mi to. poradí niekto, dík
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
podľa mňa by si náplň mala relamovať, je v záruke?
pochybujem, že je chyba v PC.
Farby sa miešajú a tak vznikajú všetky odtiene.
alebo - beriem späť:
ak vyberieš len zelenú farbu pre logo, tak nestačí, že to vidíš na monitore - tie farby sú nezávislé od nastavenia farieb pre tlačiareň. tiež som mala na monitore vybrané farby a tlačilo nezmysly. Tak som tiež nad tým maturovala - neviem si pomenúť ako som to presne riešila, ale skús popísať, čo si ty konkrétne prenastavovala. Viem že treba ísť nejako cez "farby tlačiarne" a tam vybrať farby.
Hádam pomôžu skúsenejší.
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

dík, za radu, to som všetko skúšala nastaviť na monitore ok, ale z tlačiarne nezmysli, mám druhýkrát kúpené kompatibilné náplne stáli 4 eurá originálky stoja 21 každá potrebujem 3 farebné a jednu čiernu tá stojí 38, ale vidím, že budem musieť sa vrátiť k pôvodným. dík
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

no zistila som, že chyba nebude v náplni ale v tlačovej hlave, vie niekto poradiť ako ju vyčistím je to multifunkč. zar. hp officejet pro 7780, dík
0 0
betak betak

betak je offline (nepripojený) betak

vie mi niekto poradiť ako resetnuť čip na kazete pre tlaciareň HP C4480, ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať