Zavrieť

Porady

Nenakupujte v gigaelektro Nitra

Kúpil som kuchynský robot v predajni gigaelektro Nitra. Po roku a pol sa pokazil, čiže je stále v záruke. V predajni mi povedali, že ony sú už iná predajňa a aby som si našiel servis, ktorý túto značku opravuje. Zistil som si teda servis a zaniesol ho tam. Po 30.dňoch mi dali dobropis s tým, že na tovar neprišiel náhradný diel a peniaze si mám uplatniť tam kde som ho kupoval. Vrátil som sa teda do gigaelektro kde mi oznámili, že si mám nájsť firmu, ktorá v gigaelektro sídlila v čase predaja (údajne je to tá istá firma iba akože skrachovala a premenovala sa) a peniaze si mám nárokovať u nich. Jedná sa o 3000 Sk takže mi to nie je vôbec jedno. Teraz nemám peniaze ani robot. Som z toho vážne zúfalí. To v tomto štáte existuje spravodlivosť iba pre podvodníkov a klamárov? Prosím poraďte mi.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    roman787 Pozri príspevok
    Kúpil som kuchynský robot v predajni gigaelektro Nitra. Po roku a pol sa pokazil, čiže je stále v záruke. V predajni mi povedali, že ony sú už iná predajňa a aby som si našiel servis, ktorý túto značku opravuje. Zistil som si teda servis a zaniesol ho tam. Po 30.dňoch mi dali dobropis s tým, že na tovar neprišiel náhradný diel a peniaze si mám uplatniť tam kde som ho kupoval. Vrátil som sa teda do gigaelektro kde mi oznámili, že si mám nájsť firmu, ktorá v gigaelektro sídlila v čase predaja (údajne je to tá istá firma iba akože skrachovala a premenovala sa) a peniaze si mám nárokovať u nich. Jedná sa o 3000 Sk takže mi to nie je vôbec jedno. Teraz nemám peniaze ani robot. Som z toho vážne zúfalí. To v tomto štáte existuje spravodlivosť iba pre podvodníkov a klamárov? Prosím poraďte mi.

    Ďakujem
    Ak tá firma, od ktorej si kúpil robot zanikla a nemá právneho nástupcu, tak máš skutočne smolu - nie je od koho vymáhať škodu. To je ako keby si niekomu požičal peniaze a ten zomrie a nemá dediča - tiež by si nemal od koho pýtať peniaze.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Chobot Pozri príspevok
    Ak tá firma, od ktorej si kúpil robot zanikla a nemá právneho nástupcu, tak máš skutočne smolu - nie je od koho vymáhať škodu. To je ako keby si niekomu požičal peniaze a ten zomrie a nemá dediča - tiež by si nemal od koho pýtať peniaze.
    ...firma zanikla, nemá právneho nástupcu...to len na Slovensku asi také praktiky pomáhajú zlodejom..firma zanikla, ale ľudia z nej ostali a ďalej "podnikajú"..to je to svinstvo.

    Nenakupujte v gigaelektro Nitra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.