Zavrieť

Porady

ako vložiť obrázok

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Neviem, či som to správne zaradila, ale už druhý deň skúšam vložiť obrázok, napr. narodeninový-kvety... atď. do témy a nechce mi to tam "hodiť".
Neviete mi odporučiť nejaký link, ako sa to robí? Skúšala som jeden, ale mne nefunguje, resp. ja ho neviem urobiť.
Ďakujem
Lenka
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
....Aha a ja že išiel variť, bol milučký taký malý........

.....pri tejto stránke, tiež otváram obrázok, ale pravou polovicou myšky. Inak keď chcete zistiť, z akej stránky je obrázok, skopírujete si adresu obrázku a zadáte ju cez žltý štvorec do Vášho profilu alebo do CCCC a skopírujete si ju alebo zapíšete, len to nepotvrdíte. A až sa Vám podarí aj potvrdiť, vždy sa to dá úplne ľahko vymazať cez upraviť........
8 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

8 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

A nemáš ani podtým Rozšírené možnosti úprav? Skús to stlačiť.
Skús aj Moje nastavenia - Upraviť možnosti, napr. či máš označené:


Viditeľné časti príspevku
Môžete si zvoliť zobrazovania rozličných častí príspevkov. Táto funkcia môže byť užitočná pre tých, ktorí majú pomalšie pripojenie k internetu, alebo tých ktorí chcú mať zobrazovanie jednoduchšie (možno prehľadnejšie).
Zobraz podpis
Zobraz Avatar
Zobraz obrázky (vrátane priložených obrázkov a vložených obrázkov formou odkazu [IMG] )
Naposledy upravil Mária27 : 05.01.11 at 21:09
8 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Žabinka Pozri príspevok
Prosím, zachráňte ma! Už od rána sa pokúšam vložiť obrázok do odkazu, nie do príspevku. Nemám tam žiadnu spinku, ani možnosť vložiť/odobrať prílohy, ako teraz keď píšem. Doteraz som dospela len k tomu, že skopírujem obrázok uložený v mojom počítači, prilepím ho do žltého linku Insert Image, a potom tam mám len nejaký obrázok s krížikom. Do príspevkov viem vkladať obrázky, ale do odkazu mi to nejde.
mala som tento istý problém s vkladaním obrázka z môjho PC, nakoľko v odkazoch nie je možnosť pridania prílohy, a zvládla som to takto:

- v hociktorom príspevku klikneš na odpovedať
- dáš možnosť pridať prílohu
- prehľadáš a priložíš fotku z počítača
- dáš stiahnuť
- klikneš na priložený súbor pravým tlačitkom a otvoríš vlasnosti
- skopíruješ adresu
- ideš do odkazov a otvoríš Insert Image a vložiš vložíš skopírovanú adresu

a ono sa to podarilo
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena

Pravou polovicou myši klikneš na ten malý, dá Ti otvoriť obrázok, alebo len otvoriť, zvyčajne je to hneď navrchu, tým Ti ho zväčší a dáš skopírovať adresu obrázku a prikladáš do žltého štvorčeka.
7 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369



KONECNE
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Otvoríš si stránku s obrázkami, nastavíš sa na vybratý obrázok, taktiež budeš mať hore na lište napr. Poradu, uč sa to u seba na profile.
- klik na vybratý obrázok - ľavou polovicou myši
- kopírovať adresu obrázku -pravou polovicou myši
- klik na ikonku formátovať odpoveď- ľavou polovicou
- klik na ikonku žltú s horami - ľavou polovicou
- klik do riadku za vysvietené na modro http - prilepiť alebo vložiť , podľa toho, čo Ti to ponúka pravou polovicou myši
- klik na odoslať odpoveď - ľavou polovicou
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena

........Alenka musíš si otvoriť obrázok, keď sa Ti zdá malý, všade je to iné, niekedy otváraš pravou polovicou myši, niekedy ľavou........no a keď skopíruješ už na veľkom adresu obrázku, tak ho prikladáš cez žltý štvorec, ale to Tebe netreba vysvetľovať..........inak pekný večer.....
6 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

postav sa na veľký obrázok, kliklni pravým tlačidlom myši, dolu vlastnosti, zatiahni adresu obrázku daj ctrl c, zavrieť, potom formatovaná odpoveď žltý domček ctrl v, ok a daj si pozrieť text, malo by to tam byť
6 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

6 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Aby sa nám veselšie vkladali obrázky, priniesla som košík jahôd. Dúfam že naozaj.
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Otvoríš si stránku s obrázkami, nastavíš sa na vybratý obrázok, taktiež budeš mať hore na lište napr. Poradu, uč sa to najlepšie v CCCC alebo u seba na profile.
- klik na vybratý obrázok - ľavou polovicou myši
- kopírovať adresu obrázku -pravou polovicou myši
- klik na ikonku formátovať odpoveď- ľavou polovicou
- klik na ikonku žltú s horami - ľavou polovicou
- klik do riadku za vysvietené na modro http - prilepiť alebo vložiť , podľa toho, čo Ti to ponúka pravou polovicou myši
- klik na odoslať odpoveď - ľavou polovicou
5 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Terezka, si šikulka, ďakujem za vysvetlenie

PS: kuchárika som zmazala
5 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Skús tak ako ja:
1/ stlačiť v odpovedi formátovať odpoveď
2/buď kliknúť na spinku/horný rad vedľa smajla/, alebo dolu prílohy pridať
3/v okne prílohy dať prehľadať, dostaneš sa do svojho počítača, zvoľ si obrázok, ktorý chceš pridať a daj stiahnuť
4/zavri okno prílohy
5/postav sa na stiahnutý súbor, klikni pravým tlačidlom myšky, potom klikni na vlasnosti
6/ celý názov obrázku zatiahni myšou/bude modrý/, stlač ctrl c
7/ klikni na 14 ikonu zľava, taký kopec a žlté pozadie, objaví sa ti v ľavom hornom rohu tabuľka, stlač ctrl v
8/ do okna odpovede ti prekopíruje adresu obrázku
9/ daj prezrieť text / vedľa pošli odpoveď/ a mal by tam byť veľký obrázok a taký istý malý.
Veľa šťastia Dáša
4 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Lubaba Pozri príspevok
takto sa mi dá pridať foto iba stiahnuté z netu, moje vlastné foto uložené v PC tak to sa mi nedarí!
Lubi ...ako že ti nejde fotka pridať?? Skús ju zmenšiť a klikni podla návodu. Mne to ide v pohode svoje foto aj obrázky pridávať,len ich vžy musím zmenšiť.
4 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Sú tu určité obmedzenia na veľkosť súboru, takže pri zmenšovaní obrázka musíš dodržať rozmer alebo veľkosť súboru.
Naposledy upravil Marína : 13.06.10 at 10:55
prilohy 01.jpg  
4 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Lenka.

Vyskúšaj takto: si v téme, na ktorú chceš reagovať. Svoj text píšeš do textového okna, napravo máš smejkov, pod ním máš ikony, nižšie sú dodatočné možnosti a je tam aj tlačidlo prílohy pridať/odobrať. pokiaľ máš obrázok v počítači, použi prvý riadok - priložiť súbor z počítača (všimni si tabuľku podtým - tam máš rozpísané aké prílohy sú "povolené" - s akou príponou a akej "veľkosti"), pokiaľ chceš použiť súbor z internetu, nemusíš ho k sebe sťahovať ale použiješ riadok druhý - priložiť súbor z inej webstránky (stránku si otvor na druhej karte, myškou skopíruj celý text v riadku URL adresy a do políčka priložiť súbor ho prilep)

Pokiaľ tvoj súbor nebude spĺňať kritériá, nebude pripojený. Obrázkok môžeš cez picture manager upraviť alebo jednoduchšie zozipovať alebo zrarovať.


*Ľubica
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Lubaba Pozri príspevok
tak tiež skúšam a ono to ide, ďakujem
3 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Skúška:
PC.jpg  
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať