Zavrieť

Porady

Príhovor na stretnutie spolužiakov po x-rokoch

Prosím Vás nenájde sa dobrá duša, ktorá by mala nejaký fajn príhovor na stretnutia maturantov po 10tich rokoch.
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  Tweety je offline (nepripojený) Tweety

  Tweety
  bv_alexandra Pozri príspevok
  Prosím Vás nenájde sa dobrá duša, ktorá by mala nejaký fajn príhovor na stretnutia maturantov po 10tich rokoch.
  Pozri Nika tu, možno niečo nájdeš:
  http://www.google.sk/search?hl=sk&q=...3%ADhovor&meta=

  Braňo je offline (nepripojený) Braňo

  Braňo
  Milí bývalí spolužiaci!

  Mám tu česť privítať Vás na tomto pomaturitnom stretnutí a som rád, že sa tu stretávame po toľkých rokoch v zdraví a pohode.
  Okrúhle 15. výročie od našej maturity je naozaj príležitosť trochu sa zastaviť a zaspomínať. Po maturite sme sa všetci rozbehli do života a každý z nás sa uplatnil v tých najrozmanitejších pozíciách a profesiách. Nechcem však teraz nostalgicky spomínať na mladé roky, pretože odvtedy sa v našich životoch veľa zmenilo, ale jedno je fakt – táto škola zohrala v našom živote nezastupiteľnú úlohu. Každý z nás, tu v tejto strednej priemyselnej škole si začínal uvedomovať, aké miesto v živote zaujme, tu sa začínali naše životné víťazstva a možno aj prehry. Na tieto roky máme veľa krásnych spomienok –S odstupom času spomíname, ako sme sa pred 19 rokmi stretli v triede – mladučkí, nezrelí, trochu vystrašení, ale odhodlaní niečo dokázať. Spomíname na spolužiakov, na to, ako sme boli či neboli pripravení na vyučovanie, spomíname na prvé študentské lásky, na našu stužkovú zábavu, a na mnoho iných udalostí.
  Boli sme ohúrení jej veľkosťou, množstvom a chaosom. Strach zo školy pominul , keď sa k nám prihovorila naša pani učiteľka. Každý školský rok nám dal niečo nové, výnimočné, spoločné výlety, bláznovstvá, výhry a prehry.. Aj keď toto obdobie je len zlomok života človeka, škola v ňom zanecháva trvalé spomienky. Neúprosný čas naše tváre zmenil a na vlasoch pribudli prvé šediny. Veríme, že tento okamih je neopakovateľný a tak krásny, že naň nikdy nezabudneme.
  Spomíname dnes aj na našich spolužiakov, ktorí sa nedožili dnešného slávnostného dňa . Je to ................ Prosím, venujme mu krátku spomienku.


  Vážení prítomní, Táto škola nás nielen dnes, ale aj po mnohé roky spájala, a ja si dnes pripadám, že som tu v jednej dobrej rodine, cíťte sa tu ako doma, prežívajme toto naše stretnutie s láskou, ktorá nás spája. Vitajte a cíťte sa tu čo najpríjemnejšie a verím, že sa nám naše spoločné stretnutie vydarí. Nezostáva nám už len ešte raz sa poďakovať vám všetkým ktorí ste zasiahli do našich životov a urobili ste z nás to čo sme dnes, ľudí plných energie a túžiacich v živote ničo dosiahnuť a zanechať na tomto svete. Ešte raz – ďakujeme.

  Želám vám krásny podvečer , dobrú chuť k jedlu a pripíjam na zdravie všetkým nám.

  Príhovor na stretnutie spolužiakov po x-rokoch

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.