Zavrieť

Porady

Blahoželanie Žilinčanke!

Luba 3 máš dnes krásne narodeniny, tak mi dovoľ, aby som ti nielen za nás všetkých, ktorí sme sa v Žiline 27.apríla stretli, ale i za ostatných členov Porady zapriala veľa zdravia, šťastia a obyčajného dobrého ľudského slova. Nech máš potešenie z tvojich synov, a z každého dňa, ktorý je pred tebou.

Keby som vedela pripájať obrázky, pripnem, ale to ma ešte nenaučili, a ani nemám žiaden taký krásny, ako majú ostatní skúsenejší Poraďáci.
Naposledy upravil ondrejvla : 20.05.05 at 10:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vlasti, skúšaš ma? Alebo si zabudla vymazať pri novej správe text a dopísať svoje písmenka. Klikni na svoj príspevok, daj si možnosť uprav, zmaž text, napíš svoj. Ale asi to bol len taký malý žartík.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenka a na ktorej? Ja skutočne o ničom neviem!

    No už teraz viem! No, čo už! Dúfam, že to viacerí nezregistrovali, aký som babrák!
    Naposledy upravil ondrejvla : 20.05.05 at 12:30

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ľubka, keď si na Porade, tak sa aspoň kukni!

    luba3 je offline (nepripojený) luba3

    Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac luba3
    No to je prekrásna kytica.Moje zlaté žienky-poraďáčky,ďakujem,ďakujem.To si musím vytlačiť a dať na stenu.Ešte raz ďakujem.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    Trošku neskôr, ale pripájam sa aj ja. Naozaj všetko len to najlepšie ti prajem.

    Blahoželanie Žilinčanke!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.