Zavrieť

Porady

Miesto na stretnutie v BA

Poraďte mi prosíííím :-)

Potrebujem sa s v BA stretnúť s cca 3-4 ľuďmi na pracovnom rokovaní. Nikto z nás tam nemá kanecláriu. Potrebovali by sme priestor, kde sa dá v kľude porozprávať a hlavne zapojiť notebook na elektrickú sieť.
Neviete mi poradiť reštauráciu, bar alebo nejakú firmu kde by sa takéto niečo dalo urobiť ????

Predpokladám, že táto téma by mohla byť prospešná aj pre ďalších ľudí z porady, tak sem s Vašimi námetmi a skúsenoťami !!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Armola je offline (nepripojený) Armola

    Armola
    zeel
    Poraďte mi prosíííím :-)

    Potrebujem sa s v BA stretnúť s cca 3-4 ľuďmi na pracovnom rokovaní. Nikto z nás tam nemá kanecláriu. Potrebovali by sme priestor, kde sa dá v kľude porozprávať a hlavne zapojiť notebook na elektrickú sieť.
    Neviete mi poradiť reštauráciu, bar alebo nejakú firmu kde by sa takéto niečo dalo urobiť ????

    Predpokladám, že táto téma by mohla byť prospešná aj pre ďalších ľudí z porady, tak sem s Vašimi námetmi a skúsenoťami !!!!
    V Polus City Center je teraz nová reštaurácia L.A. restaurant. Viem, ze tam je spravená zvlasť cast pre rokovania a popri tom sa tam mozete aj najest. Urcite je tam aj zapojenie na notebook. Bohuzial podrobnejsie informacie ti neviem poskytnut.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Tak pripojenie na el.sieť som si nikde nikdy nevšímal,max na letiskách ale to teraz nepomôže.Asi to bude v obyčajných reštikách problém ale Carlton alebo Danube by nemali mať problém.Ani Fórum nie je zlý.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    zeel
    Poraďte mi prosíííím :-)

    Potrebujem sa s v BA stretnúť s cca 3-4 ľuďmi na pracovnom rokovaní. Nikto z nás tam nemá kanecláriu. Potrebovali by sme priestor, kde sa dá v kľude porozprávať a hlavne zapojiť notebook na elektrickú sieť.
    Neviete mi poradiť reštauráciu, bar alebo nejakú firmu kde by sa takéto niečo dalo urobiť ????

    Predpokladám, že táto téma by mohla byť prospešná aj pre ďalších ľudí z porady, tak sem s Vašimi námetmi a skúsenoťami !!!!
    Dostali sme na firmu ponuku na krátkodobý prenájom priestorov v BA - t.j. aj na prípadné schôdzky. Volá sa to Office House, to hádam môžem uviesť, bližšie www.officehouse.sk
    Ponúkajú kancelárske priestory s vybavením. Majú stanovené aj hodinové taxy.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Ak by si sa chystala ísť so svojou návštevou do kaviarne Bystrica, teraz je to Ufo, tak som dostala mailom takéto info.


    Ahojte
    Pošlite ďalej, ľuďom túto moj skúsenosť s "úžasnou" kaviarňou Ufo - bývalá Bystrica. Tak sme teda boli v bývalej Bystrici aj s našou návštevou z Gabčíkova tento víkend. Chovali sa k nám arogantne, znechutené pohľady nás vítali hneď od vstupu, keď videli že máme so seboudve deti + moje bábätko. Chceli sme si dať nejaký zmrzlinový phár, nech to stojí, čo to stojí, veď ide o zážitok: My dospelí by sme si pokecali pri kávičke deti by si zamaškrtili, poobzerali Bratislavu zhora... Hneď pri sadaní za stoly nám oznámili, že reštauračná časť (celá polovica priestoru, ktorá zívala prázdnotou) je len na telefonickú objednávku a vykázali nás z nej. Preplnená zafajčená kaviarenská časť, v žiadnom prípade nesľubovala pohodu pri kávičke s výhľadom na Bratislavu. Nechápem, prečo taká veľká reštauračná časť na úkor kaviarenskej, keď na kávu a nápoj čakali ľudia v rade. Ale čo by človek kvôli deťom neurobil? Sadli sme si, objednali sme si 6x čerstvú šťavu z mrkvy a pomarančov. Bežný džús nevedú. Po 10 min nám čašníčka oznámila, že už majú len 4 deci šťavy z pomaranča. Tak som jej poveda, nech to namieša s grepovou, alebo hociakou. Nakoniec som dostala 1,5 deci vodovej mrkvovej šťavy, do polovice v nej bola strúhaná mrkva - nápoja asi deci. Účet znel na 720,- Sk. Ak si myslíte, že v cene bola vyhliadka, mýlite sa. Za ňu sme platili pri vstupe 300,- Sk. Za 7 a 8 ročné deti sa platí, tak ako za dospelých.

    Takže hor sa na Bysticu, zaspomínať na staré časy a poskladať sa úspešnému bratislavskému podnikateľovi na tučné zisky.

    S úctou

    Lucia Tomečková
    redaktorka spravodajstva STV

    Miesto na stretnutie v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.