Zavrieť

Porady

Kávovar Dolce Gusto

Ahojte, chceme na Vianoce kúpiť kávovar do 3tis. Kukali sme Dolce Gusto, ale vôbec sme nenasli naň žiadnu diskusiu, či je dobrý, alebo nie. Tomu čo to chceme kúpiť má veľmi rád kávu. Chcem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť ohľadne kávovarov, že s ktorým kávovarom je najmenej práce čo sa týka údržby a ktorý sa tak oplatí. Tento Dolcee Gusto ma jedinú nevýhodu. V predajni nám povedali, že do toho idú originál kapsule, že obyčajná káva tam nemôže ísť.
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Samozrejme, ved tie kapsule vyraba Nescafe.... Co myslis, aka je tam kava??
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

dalid Pozri príspevok
Samozrejme, ved tie kapsule vyraba Nescafe.... Co myslis, aka je tam kava??
len mala oprava, vyrobca je Nestle a kava v kapsuliach je znacky Nescafe

a az take samozrejme to nie je, vela ludi prehliadne tento fakt, ze sa jedna o instantnu kavu ;-)
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- syn si kupil tento kavovar a pouziva ho len pre vlastnu potrebu a to len obcas - ked je doma, ma rad lakoty
- podla mna nevyuzita investicia

0 0
bubo236 bubo236

bubo236 je offline (nepripojený) bubo236

Mame ho asi rok a sme velmi spokojni. Bezudrzbovy chod, zaberie malo miesta a kavicka je lahodna. Vyrovna sa s kavovarmi velkymi ako krava.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

A objednávali ste už prostredníctvom ich stránky www.dolce-gusto.sk nejaké šálky, kapsule a tak?
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
kapsule sa dajú kúpiť v terne-jednota a billa
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Ja viem, že kapsule kúpim kdekoľvek. Chcem len vedieť, či niekto prostredníctvom ich stránky objednával nejaké príslušenstvo ku kávovaru a aké majú skúsenosti.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja mám Dolce Gusto už skoro dva roky, nebol s ním najmenší problém. Teraz som ho kúpila synovi pod stromček v Metre /s metro bodmi bol veľmi lacný/. Kapsule bývajú aj v akcii, teraz sú lacnejšie v Kauflande za 130,-Sk, tak som kúpila už na sviatky. Výhodou je, že urobím kávu, alebo čokoládu, vyhodím kapsule a mám upratané. Tiež pri väčších návštevách mám rýchle urobenú kávu podľa želania a môžem sa venovať hosťom. Ja som spokojná, odporúčam "tento stroj". Cez internet sa kapsule neoplatia, sú rovnako drahé ako v obchode + poštovné:-))
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.
normálna káva, espresso ťa vyjdú na cca 8 SK. v jednej krabici uza 130 sk máš 16 kapsúl. dve kapsule dávaš pri latté alebo capuccine.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Laco-monter Pozri príspevok
Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.
Určite to nie je 19,- Sk na 1 kávu. V balení presso kávy je 16 ks a keď vyjde cena na 130,- Sk za balenie tak jedná káva stojí niečo okolo 8,- Sk. A keď si tú kapsulu rozbalíte tak tam nie je nescafé ale riadna káva.
0 0
Generalissimus Generalissimus

Generalissimus je offline (nepripojený) Generalissimus

Vynikajúce capucino je z neho A vo vnútri je ozajstná káva a sitko(membrána), nič instantné
už je v ponuke aj dolce gusto circollo - iný dizajn
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Ten nový dizajn je fantastický. Biely je pre mňa láska na prvý pohľad. Počkám ale až tá cena bude polovičná .
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jankazb Pozri príspevok
Ten nový dizajn je fantastický. Biely je pre mňa láska na prvý pohľad. Počkám ale až tá cena bude polovičná .
v sobotu som si kúpila béžový, biely som nevidela / no aj tak by mi nesedel / a ostatné sa mi nepáčili, resp. nemám s čím skombinovať.
0 0
bimbusko bimbusko

bimbusko je offline (nepripojený) bimbusko

Dolce gusto je dobry stroj v ktorom je lahke varit kavu,je to lahke mam 10.rokov A KAZDE RANO VARIM RODICOM KAVU odporucam je to dobre kto si to chce kupit nech si kupit tak nek si kupi kto chce daku otazku nech napise na email:bimbusko@gmail.com
0 0
Danga Danga

Danga je offline (nepripojený) Danga

Da sa na dolce gusto zaliat kava aj bez toho ze tam vlozim kapsulu? Napr,popradska, alebo to prelieva vodu az po vlozeni kapsule?
0 0
Alenka35 Alenka35

Alenka35 je offline (nepripojený) Alenka35

zarabajuca zena
reklamu maju dobru, ale ci je skutocne dobry..?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Danga Pozri príspevok
Da sa na dolce gusto zaliat kava aj bez toho ze tam vlozim kapsulu? Napr,popradska, alebo to prelieva vodu az po vlozeni kapsule?
Káva sa dá zaliať, ale voda nie je dostatočne horúca, tak káva nie je dobrá, ešte tak čaj, ten sa dá
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Prosím vas , kde sa dajú kupit najlacneksie kapsule? Dakujem
0 0
erosuto erosuto

erosuto je offline (nepripojený) erosuto

chcem sa spytať že či sa daju kupit napln od ineho vyrobcu ako od nestle
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať