Zavrieť

Porady

opuch nosnej sliznice

Milí poraďáci, trápi ma jeden zdrav. problém. Asi 3 týždne pociťujem opuch nosnej sliznice natolko, že si pomáham MUCONASALom, ktorý má okamžitý účinok. Avšak dlhodobé používanie vraj nie je dobré. Chcem navštíviť alergológa. Dá sa tomu aj inak pomôcť, prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    Možno vďaka dlhodobému užívaniu Mucanasalu Ti puchne sliznica, lebo telo si žiada svoju dávku kvapiek.
    Mám presne to isté, tri týždne sa liečim - prvý týždeň samoliečba, ďalšie dva antibiotiká. Mala som (ešte stále mám) upchaté dutiny. Kvapky vždy zabrali, ale posledné dni bol nos stále zapchatý. Od soboty som vydržala nekvapkať a zlepšilo sa to - už kvapky nie je treba.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Vyskúšaj OLYNTH pre deti zo zvlhčujúcim účinkom, je jemny a nie je agresívny ako pre dospelých, a pomaha velmi dobre, teda mne. skorej by som navštívila ORL ambulanciu, držím palce

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja olynth používam dlhe roky a viem,že kvpky robia zle a niekedy aj opuchne sliznica, skús zmeniť tú značku za inu a uvidíš či to bude stale opúchať

    dagyna je offline (nepripojený) dagyna

    dagyna
    Ja som si v mladosti vyplachovala každé ráno nosné dutiny slanou vodou a mala som celú zimu pokoj.Skús to.

    KIKA16 je offline (nepripojený) KIKA16

    KIKA16
    Mala som s kolegyňou podobný problém. Zistili sme , že nám problémy spôsobovala klíma. Odkedy ju nepúšťame je to lepšie.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dlhodobejšie používanie kvapiek do nosa spôsobuje tzv. sanorinizmus. Na podráždenú sliznicu a prínosové dutiny pomáha suché teplo, napr. solux.
    http://www.porada.sk/t89940-neustale-upchaty-nos.html

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Mám dobré zkušenosti u dětí i dospělých s užíváním oleje z grepových jader, kdy se na vatový tampón nanese trocha oleje a vytřou se tím dutiny. Olej má antibiotické - širokospektrální a antiseptické účinky a není návykový. Patří mezi gemmoterapeutika - výtažky z bylin a pupenů v oleji či lihu. . Petr
    Naposledy upravil Chobot : 24.11.08 at 08:10

    BETYS je offline (nepripojený) BETYS

    BETYS
    Doporučujem spraviť si prírodné nosné kvapky z Kordycepsu z východnej medicíny. Je to prírodné antibiotikum.
    Naposledy upravil Chobot : 16.02.09 at 09:24 Dôvod: spam

    opuch nosnej sliznice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.