Zavrieť

Porady

Letenky - vyhladavanie - nakup

Kde nakupujete letenky? Uz ma to celkom prestava bavit, ten Pelikan sa zda byt reminiscenciou na sluzby za sociku a nerad by som naletel nejakej zahrancnej stranke, ktoru nepoznam.
Usporiadat
martina0903 martina0903

martina0903 je offline (nepripojený) martina0903

Ahojte chcem sa opytat, ked kupujute letenku do USA, kedy sa oplati kupit? Myslim kolko dopredu? Ked ideme teraz v auguste, ci mam este cakat alebo kupit uz teraz. dakujem
0 0
Igor 68 Igor 68

Igor 68 je offline (nepripojený) Igor 68

Do US treba kupovať letenku na august určite čím skôr. Je dobré pár dní porovnávať viac stránok / kayak.com, orbitz.com, travelocity.com, lot.com, a naše napr. gotravel.sk, studentagency.cz/ a konať. Doporučujem tiež sledovať kurz USD vo Vašej banke /devíza predaj/ a na /oanda.com/ Prajem šťastnú cestu.
0 0
martina0903 martina0903

martina0903 je offline (nepripojený) martina0903

Dakujem za odpoved. Uz som pozerala a najlepsiu cenu som nasla na liptour.sk, ideme VIE-MIA, MIA-NYC, NYC-VIE, cena 889€, to uz je dufam dobra cena :-)
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

manžel (dôchodca) potrebuje ísť do Londýna na cca 2 dni nemám skúsenosti, poraďte mi nejakú cestu ako zohnať lacnejšiu letenku, vraj za korunu (cent)... nie je to zavádzajúce?,termín nerozhoduje...
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

mazanova Pozri príspevok
manžel (dôchodca) potrebuje ísť do Londýna na cca 2 dni nemám skúsenosti, poraďte mi nejakú cestu ako zohnať lacnejšiu letenku, vraj za korunu (cent)... nie je to zavádzajúce?,termín nerozhoduje...

Bez datumu sa mi zle hlada... a ani neviem, ci hladate nieco z Bratislavy, ale tak napriklad som nasla:

Skyeurope:
8. jun Bratislava - Londyn Luton 18,20 - 19,40
10. jun Londyn Luton - Bratislava 20,10 - 23,30
cena letenky 63 €

alebo

Ryanair:
12. maj Bratislava - Londyn Stansted 22,30 - 23,45
14. maj Londyn Stansted - Bratislava 18,55 - 22,05
cena letenky 10 €

Ked sa tieto lety platia kreditnou kartou, casto si stiahne letecka spolocnost za takuto platbu poplatok. Nepamätam si uz kolko
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Beella Pozri príspevok
Bez datumu sa mi zle hlada... a ani neviem, ci hladate nieco z Bratislavy, ale tak napriklad som nasla:

Skyeurope:
8. jun Bratislava - Londyn Luton 18,20 - 19,40
10. jun Londyn Luton - Bratislava 20,10 - 23,30
cena letenky 63 €

alebo

Ryanair:
12. maj Bratislava - Londyn Stansted 22,30 - 23,45
14. maj Londyn Stansted - Bratislava 18,55 - 22,05
cena letenky 10 €

Ked sa tieto lety platia kreditnou kartou, casto si stiahne letecka spolocnost za takuto platbu poplatok. Nepamätam si uz kolko
veľmi pekne ďakujem za láskavosť, moji milí, táto porada je super...
tak málo bežného ľudského dobra je denne okolo nás a toto svetielko poteší
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Ak by ste vedeli konkretnejsi datum, tak sa este ozvite. Pohrabem sa rada na nete
Spravidla plati, cim skor dopredu sa let rezervuje, tym je to lacnejsie.

pekny den
0 0
Marcela Marcela

Marcela je offline (nepripojený) Marcela

letenky aj tu : http://www.vayama.com
alebo tu : http://www.lacne-cestovanie.sk - tu sa da najst okrem leteniek(pelikan) aj ubytovanie pozicovne aut(vo svete) a zajazdy/dovolenky od nemeckych a rakuskych cestoviek(maju lepsie ceny ako nase).
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Beella Pozri príspevok
Ak by ste vedeli konkretnejsi datum, tak sa este ozvite. Pohrabem sa rada na nete
Spravidla plati, cim skor dopredu sa let rezervuje, tym je to lacnejsie.

pekny den
Milá Beell-ka od marca prešlo veľa času, ale môj manžel ešte v Londýne nebol, teraz je to nanajvýš aktuálne, môžete sa mi pozrieť (ak to ešte platí) na jednu spiatočnú letenku do Londýna na tri dni (nie sobota a nedeľa) ináč je to jedno v ktoré dni Po-Pia.
Budem Vám veľmi povďačná.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Aj ja by som potrebovala pomôcť nájsť lacnú letenku a to do Helsínk a na konkrétny dátum 2.1.2009 a to jednosmerku. Tiež som sa hrabala na nete a najlacnejšiu som na šla za 100 EUR s Air Berlin.Akým spôsobom si ich vyhľadávate vy? lebo som počula ,že sa dá lietať aj za pár EUR.toto je letenka pre študentku ,ktorá tam ide na výmennú stáž a každá korunka je dobrá. Alebo treba sa zaregistrovať napr. u Ryanair a dať si posielať newsletter? Ďakujem za pomoc .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Macka Pozri príspevok
Aj ja by som potrebovala pomôcť nájsť lacnú letenku a to do Helsínk a na konkrétny dátum 2.1.2009 a to jednosmerku. Tiež som sa hrabala na nete a najlacnejšiu som na šla za 100 EUR s Air Berlin.Akým spôsobom si ich vyhľadávate vy? lebo som počula ,že sa dá lietať aj za pár EUR.toto je letenka pre študentku ,ktorá tam ide na výmennú stáž a každá korunka je dobrá. Alebo treba sa zaregistrovať napr. u Ryanair a dať si posielať newsletter? Ďakujem za pomoc .
Nie je to trochu neskoro?
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

mazanova Pozri príspevok
Milá Beell-ka od marca prešlo veľa času, ale môj manžel ešte v Londýne nebol, teraz je to nanajvýš aktuálne, môžete sa mi pozrieť (ak to ešte platí) na jednu spiatočnú letenku do Londýna na tri dni (nie sobota a nedeľa) ináč je to jedno v ktoré dni Po-Pia.
Budem Vám veľmi povďačná.

Uf, no teraz som niečo schopné našla až na september, to by bolo ok?? Cez leto sú letenky už drahšie, vychádzajú napr. s Ryanair okolo 90 - 100 €.

Skyeurope:
14.09. Bratislava - Londyn Luton 18,45 - 20,00
17.09.Londyn Luton - Bratislava 20,30 - 23,40
cena letenky 83 €
(neviem-neviem, či by som si ale trúfla už teraz rezervovať Skyeurope. Už im zabavili nejaké lietadlá, VRAJ sú na mizine...)

alebo

Ryanair:
14.09. Bratislava - Londyn Stansted 10,00 - 11,15
18.09. Londyn Stansted - Bratislava 6,30 - 9,35
cena letenky 43,58 €
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Macka Pozri príspevok
Aj ja by som potrebovala pomôcť nájsť lacnú letenku a to do Helsínk a na konkrétny dátum 2.1.2009 a to jednosmerku. Tiež som sa hrabala na nete a najlacnejšiu som na šla za 100 EUR s Air Berlin.Akým spôsobom si ich vyhľadávate vy? lebo som počula ,že sa dá lietať aj za pár EUR.toto je letenka pre študentku ,ktorá tam ide na výmennú stáž a každá korunka je dobrá. Alebo treba sa zaregistrovať napr. u Ryanair a dať si posielať newsletter? Ďakujem za pomoc .

Helsinki najlacnejšie budú asi len u airberlin.com alebo skúste pozrieť airbaltic.com - len títo však lietavajú cez Rigu, aj s prenocovaním v Rige Takže tým sa to celé predraží.
Aj by som pozrela dátum, ale neviem aký
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

srdečná vďaka, už to nechám na manžela... nech si vyberie,
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

marjankaj Pozri príspevok
Nie je to trochu neskoro?
ospravedlňujem sa ,samozrejme ,že 2.1.2010
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Beella Pozri príspevok
Helsinki najlacnejšie budú asi len u airberlin.com alebo skúste pozrieť airbaltic.com - len títo však lietavajú cez Rigu, aj s prenocovaním v Rige Takže tým sa to celé predraží.
Aj by som pozrela dátum, ale neviem aký
dátum som opravila, teda 2.1.2010
ďakujem za ochotu
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Macka Pozri príspevok
dátum som opravila, teda 2.1.2010
ďakujem za ochotu
Macka, ja by som skúsila trocha zariskovať a počkať tak na začiatok septembra. To by mal AirBerlin vyhodiť aktuálne lety a tarify na nový letový plán (tuším od 01.11.09) a potom by som to hneď rezervovala.
Finnair alebo Austrian by som ani neskúšala - predražené...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Beella Pozri príspevok
Uf, no teraz som niečo schopné našla až na september, to by bolo ok?? Cez leto sú letenky už drahšie, vychádzajú napr. s Ryanair okolo 90 - 100 €.

Skyeurope:
14.09. Bratislava - Londyn Luton 18,45 - 20,00
17.09.Londyn Luton - Bratislava 20,30 - 23,40
cena letenky 83 €
(neviem-neviem, či by som si ale trúfla už teraz rezervovať Skyeurope. Už im zabavili nejaké lietadlá, VRAJ sú na mizine...)

alebo

Ryanair:
14.09. Bratislava - Londyn Stansted 10,00 - 11,15
18.09. Londyn Stansted - Bratislava 6,30 - 9,35
cena letenky 43,58 €
Sky Europe dnes ďalšie lietadla, tak že ruky preč od nich
http://www.topky.sk/cl/10/495214/Sky...e-dve-lietadla
Naposledy upravil pivko : 02.07.09 at 20:39
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Beella Pozri príspevok
Macka, ja by som skúsila trocha zariskovať a počkať tak na začiatok septembra. To by mal AirBerlin vyhodiť aktuálne lety a tarify na nový letový plán (tuším od 01.11.09) a potom by som to hneď rezervovala.
Finnair alebo Austrian by som ani neskúšala - predražené...
Diky,dám si poradiť.Každá korunka dobrá. A SkyEurope určite dcéra
nepoletí.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať