Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Nieco nove k tejto teme? Pozitivne prispevky od ludi s jedno-dnovou registraciou ma nezaujimaju
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tomas bachraty tomas bachraty

tomas bachraty je offline (nepripojený) tomas bachraty

No, tak vas vsetkych zdravim, dnes som bol na tom slavnom pohovore aj ja. Vsetky veci co som si tu od vas cital sedia aj s mojim pripadom, samozrejme chvalabohu len po prve kolo, druhe som urcite neabsolvoval, na take nieco nenaletim !!! Taky pohovor som este teda nezazil a to som ich uz dost pochodil ,viac sa oni mna pytali ako ja ich a ked som chcel nieco viac vediet, tak skoro vsetko sa vraj dozviem v druhom kole uuuuzasneeee.....najprv cakam v cakarni lebo sa robia doleziti, ze niekoho prave riesia, potom vas zavolaju a vypytuju sa vas na vase zivotne ciele , potom vam z toho vypocitaju kolko by ste mali zarobit aby ste si ich mohli splnit....aky uuuzasni poradcovia a vsetko vam slubia ze splnia, vsetky ocakavainia , nieje z nicim problem , nepotrebuju ziadnu prax, ked nic neviete nic im nevadi co je zaujimave , pretoze firma ktora ma prosperovat potrebuje ludi ktory maju aku taku zdatnost a vedia nico aj robit, staci vraj len 3 hod. denne pracovat aj to je uz vraj vela. No a nazaver po tomto psychickom zdolavani, ktoremu slabsie a nerozvazne povahy podlahnu sa vas spytaju ci ste ochotny do svojho podnikania aj nieco zainvestovat ...ha ha ha ....vraj cca 1500 eur ...co to je za pracu kde mam hned zainvestovat, dobre aj by som zainvestoval ale musim vediet do coho ...nie ?!.....jedna vec mam na tomto fore zarazila a to co som pocul co je v zmluve, to vedia len ti ktori naleteli......ze vraj v zmluve je, ak sa vam nebude darit a budete chciet svoje financie vratit, teda len tusim cast , tak vraj budete musiet zohnat aspon 4 dalsich ludi , ktori sa dostanu aspon do druheho kola.....dobra piramidova hra !!!! je tu uplna sranda.....no a cital som tu aj zopar kladnych nazorov....velmi by som im neveril !!! , mozno sa mylim , ale mam taky pocit ze su to prave ti podvodnici, ktori si tu zachranuju aspon trochu svoje meno ...mno a skuste si pozriet len tak v googly kolko ma tato firma inzeratov na takuto poziciu !!!! a za ake obdobie!!!! nieje problem najst od novembra 2010 / a to nehovorim kolke stare su uz z mnohych stranok zmazane/ tieto inzeraty na velmi vela strankach a to s 2-tyzdnovim casovim odstupom , uz len z toho vypliva, ako podvadzaju , ktpra firma hlada pol roka v kuse kandidata na tak dobru poziciu a to kolki tam boli uz len behom tej chvilky ako som tam bol ...no dakujem pekne to uz maju asi 1500 zamestnancov za tu dobu ....asi prosperuju ......inak z toho dna ma tesi len jedno , ze som si poklebetil s prijemnou mladou slecnou, ktora bola tak stara ako ja, celkom sympaticka aj by som si dal s nou tusim este jedno stretko ....ale to uz radsej len osobne, ale asi by som jej vycital preco ma do toho chcela namocit , ale aj tak zlata bola ........a este nieco pre tych s kladnymi prispevkami , spolocnost moze prosperovat a byt na 3 mieste v cr a ja neviem kde v pocte vlastnictva nehnutelnosti , ale kazda firma sa snazi mat aj nejake bokovky a cernotu ...preco nie ???!!!!
1 0
peppe0 peppe0

peppe0 je offline (nepripojený) peppe0

Skoda ze som si nepreklepol tuto firmu Prehlad Sluzieb (az po hlbsom googleni som sa dopracoval k Family G) skor. Narazil by som aj na tuto diskusiu a usetril tak cas a dve cesty do BA (druhe kolo bolo dnes)

Reagoval som na inzerat znejuci nejak takto: Zadávanie inzercie na internet ohľadom oblastí, ktorým sa venujeme, telefonická a mailová komunikácia s klientom, s manažérom, organizovanie obchodného stretnutia. Práca bude po zapracovaní na ŽL, ktorý však nie je potrebný hneď od začiatku, až po zapracovaní. Je ich velmi vela a podobneho typu. Volal som na dva rozne ale bola to rovnaka "firma" Prehlad sluzieb.

V prvom kole sa clovek nedozvie o co ide a co je naplnou prace. Len ho pomalicky zacinaju spracuvat na temu ako moze pozitivne ovplyvnit svoj prijem. Druhe kolo som absolvoval s tym ze... ked nic ine aspon sa poucim akymi premyslenymi sposobmi da podnikat . Opat to zacalo na temu mizernych zarobkov a motivacii potrebnej k podnikaniu. Ale nezdalo sa mi to az nejak mozog vymyvajuce. Su urcite aj ini a intenzivnejsi. No ked padlo slovo na nutnu investicu tisicky ako vstupneho kapitalu, som spozornel.

Praca mala spocivat v zadavani inzeratov na net. Predpokladam typu... ponukame elektroniku, stavebne materialy, auta atd. (vsetko z portfolia firmy) s X% zlavou. Zaujemca by mi zavolal a specifikoval jeho poziadavku. Tu by som posunul zodpovednemu managerovi z danej oblasti v BA. Ten ju posle partnerskemu dodavatelovi s ktorym je dohodnuta proviza a vyhotovi cenovu ponuku. Tu by som poslal klientovi. V pripade ze by suhlasil, dohodol by som mu stretnutie s danym managerom v BA (ano. zakaznik by pravdepodobne musel cestovat aj stovky km k podpisu zmluvy. aspon tak mi to bolo vysvetlene na jednom priklade). Za toto by som mal dostat 495 eur fixnu proviziu pri obchode nad 1000Eur. Ak som to spravne pochopil. Pri mojej otazke ale co ak niekto chce elektroniku povedzme za 800 eur kolko bude moja provizia. Zevraj pri elektronike si provizu urcim sam na zaklade ceny od dodavatela

Zaujimavy system netvdim ze nemoze fungovat pri vacsich financnych objemoch. Ale kolko takych bude? Treba kriticky mysliet a pouzit sedliacky rozum. Ak by sa jednalo povezme o tovar v hodnote 2000 eur. Aku zlavu vie dat ich dodavatel? Ked len provizia pre mna ma byt 500Eur??? A ze by si odkrojili z kolaca menej a dali zarobit mne? Na to bola odpoved ze nemusim sa bat oni robia len velke zakazky. Dalsia vec. Ked bude len 50 ludi intenzivne a precizne zadavat kazdodenne inzeraty, budu si navzajom "liest do kapusty". Na moju otazku ci za poslednych 7r co posobia na SVK trhu sa nenaslo dostatok ludi bola odpoved ze hladaju preto lebo chcu expandovat a rozsirovat pobocky. Za 7r a pri takych super podmienkach mali byt v minimalne kazdom kraji. Asi je to narocna praca davat tolko inzeratov ze to potrebuju takto outsourcovat zivnostnikom za lukrativne provizie. Preco na to nemozu zamestnat jedneho, dvoch, troch ludi za 500 eur fix, urcite by im boli za to vdacni a ochotne by davali inzeraty od rana do vecera. A cela provizia by ostavala vo firme. Toto ich asi nenapadlo ))

Takze toto boli moje dojmy po dnesnom pohovore. Chcel som ich este potrapit par otazkami a modelovymi situaciami cez email ale ked som si precital diskusiu a pozrel tu reportaz v TV tak nebudem stracat s nimi cas. Len bohuzial im asi kopu ludi im naleti podla toho kolki si tam podavali klucku. Esteze mnohych odradi nutnost mat zivnost a vstupny vklad.
1 0
krystallady krystallady

krystallady je offline (nepripojený) krystallady

Zacnem od zaciatku. Minuly rok v maji som bola na pohovore u firmy FamilyG, sidliacej na Svatovojtesskej oproti Polusu. Na prvy pohovor som prisla sama. Ked som tam prisla otvorila mi postarsia pani a usadila ma do takej nejakej kuchynky, kym ma mal prijat pan, na ktoreho inzerat o praci som reagovala. Nakoniec ma zavolali do kancelarie kde vsak necakal ten s ktorym som sa dohadovala na stretnuti ale prijala ma taka starsia pani a povedala mi ze pohovor budem mat s nou, lebo dotycnemu nieco do toho vbehlo a nemohol prist.Tak pohovor skratka prebehol asi tak, ze sme na nom boli dve naraz a trval ani nie 10minut. Mala pred sebou dotaznik s nejakymi 6-7otazkami ale takymi ze: kolko chcem zarabat, co si chcem kupit a podobne a nie pohovor na ktorom sa Vas nieco osobne pytaju aby zistili nieco o Vas ako to byva na normalnom pohovore. Ale v danom momente mi to neprislo zvlastne. Ked sa "pohovor" skoncil tak mi oznamili ze vecer mam zavolat ci ma vybrali do uzsieho vyberu. Tak som zavolala a povedali ze mozem prist na druhu cast pohovoru, ze som presla ale mam s niekym prist.Nakoniec som prisla na tu druhu cast so svojim priatelom. Tentokrat ma prijala zas ina slecna. Bola celkom prijemna a tak vsetko obkecavala ze tomu sa nedalo neuverit. Dokonca aj priatel vsetkemu uveril a povedal ze by ho to mozno tiez bavilo, ale on si pracu nezhanal tak kaslal na to. Tak opisovala tu firmu ze naozaj to vyzeralo akokeby bola naozaj fungujucou. Rozpravala ze sa mozem venovat vselijakej oblasti - maloobchod, velkoobchod, stavebnictvo, reality, reklama... Na koniec pohovoru vsak prisla necakana vec - treba si zakupit "frencizu" aby som mohla pod ich nazvom fungovat a to za cenu 1060eur. Nemala som tolko pri sebe a musela som si to rozmysliet ale nakolko ma tak perfektne vedela namotat tak ja som to uz teoreticky aj rozmyslene mala a priatel tiez nebol proti kedze tiez tomu vsetkemu uveril. Ale aj tak som zaplatila zalohu 60eur a povedala som ze o mesiac teda pridem vyplatit aj zvysok.A o mesiac som aj prisla. S tazko naskrabanymi peniazmi, ale verila som ze to bude super praca. Hned ako som v podstate zaplatila tak ma zacali "skolit". jedine co som vsak stale robila je ze som vyhadzovala inzeraty o praci na internet a stale tam posielala nejakych ludi. Za tyzden som tam mala aj 20ludi. Aj reality som mala - mala som vela zohnanych na predaj realit. Ale stale nic. Dlhe 3mesiace som bola bez zarobku. Ale teraz tomu ani neverim ze som nic "nezarobila". Zarobok mal byt vzdy ked niekto podpise zmluvu ze bude tiez robit pre tuto firmu - okolo 500eur to bolo. Dlhe 3mesiace mi nikto nic nedal, ale neverim tomu ze nikto nepodpisal zmluvu. Teraz uz viem ze aj ja by som zarabala na nevinnych ludoch al vtedy mi to este tak neprislo.No a kedze som nemala peniaze tak som si zacala hladat robotu a aj som si nasla. Tak som si povedala ze v tejto firme uz nebudem robit a kedze mala som lehotu 6mesiacov od podpisania zmluvy, ze mozem poziadat este o navratenie penazi (sice by mi vratili len nejakych 900eur ale aj to je lepsie ako nic)tak som aj poziadala o vratenie. Kontaktovala som niekolkokrat svoju "manazerku" ze to chcem spat. Zo zaciatku so mnou voec nekomunikovala - ani na maily ani na telefonaty nereagovala. Ked sa konecne ozvala dala mi kontakt na riaditela Kricku a ten asi mesiac nereagoval absolutne na nic. Uz som bola na nervy z toho vsetkeho neustale som volala pisala a nikto nic. Az po mesiaci sa mi ozval ze nemam na to narok lebo som nieco nesplnila podla zmluvy. Mala som z toho vsetkeho take nervy ze som sa zacala vyhrazat ze ich udam a pojdem s tym na policiu. Ale dala som tu zmluvu jednemu znamemu co sa tomu rozumie a povedal ze nemam sancu to vyhrat. Lebo v zmluve bolo nieco tak napisane ze som nemala narok na vratenie penazi. Ako obycajny clovek som si celu zmluvu preciatala pred podpisom, ale som rozumela vsetkemu ked som to citala - aspon som si to myslela.... Ale na to vas nikto neupozorni ze si musite viest aj nejaku evidenciu a podobne... A tak som skratka prisla o svoje peniaze.Je to jeden velky podvod, okradaju stale ludi a malo by sa tomu zabranit. Zrejme svoje peniaze uz nikdy neuvidim, s cim som sa uz ako tak zmierila, i ked keby sa nahodou vratili bola by som nesmierne stastna nakolko ideme s priatelom stavat dom a velmi by sa hodili, ale ked sa aspon zabrani tym sviniam okradat prostych ludi budem rada...
1 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

neuveritelne
0 0
magnum77 magnum77

magnum77 je offline (nepripojený) magnum77

rickman Pozri príspevok
neuveritelne

no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

magnum77 Pozri príspevok
no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
Ano, prepac, preto som tam dal aj textik mimo temy, aby si brala moj prispevok s rezervou. Chobot vsak pochopil. Ide o to, ze uz na prvy pohlad to vyzera neseriozne. Staci si pozriet len ten nazov. A ked ta nazov nezastavi, tak ich hlavnu stranku - v 3 odstavcoch ti 100x napisu, aky su uzasni, no netusis, co vlastne robia. A nejde len o to. Staci ak posledujes trochu poradu - takychto rychlokvasenych s 10 rocnymi skusenostami tu su desiatky. Niektore su znamejsie, ine menej. Nevravim, ze nezarabaju. Mozno aj velmi dobre. Ale ci budes aj ty? A k tomu ti ziadna rada ohladne spolocnosti asi nepomoze...
Naposledy upravil rickman : 24.11.08 at 14:27 Dôvod: preklep
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

magnum77 Pozri príspevok
no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
Veru, neuveriteľné je, že ľudia stále naletia rôznym províznym systémom, MLM a rôznym agentúram, ktoré niečo ponúkajú, ale nevieš presne čo. Je to presná obdoba jednej nedávno diskutovanej spoločnosti, ktorá ponúka provízny systém, ale nikto nevedel vysvetliť, z čoho tie provízie vyplácajú. Bolo to v tejto téme:

http://www.porada.sk/t79367-l-y-o-n-e-s-s.html

Myslím, že tá tebou spomínaná firma je len obdobou tejto. Nič nevyprodukujú len žijú na nejakých percentách, nekresťanských úrokoch z pôžičiek a členských vkladoch.
0 0
Starbo Starbo

Starbo je offline (nepripojený) Starbo

no ja s touto firmou mám bohužiaľ skúsenosť, takže k veci. Je to klasická MLM firma, ktorá využíva štandardné získavacie praktiky. Podstatná vec je vstupný poplatok 30 000,- SK oni to nazvíjajú vklad do podnikania a argumentujú tým, že každé podnikanie si vyžaduje investíciu. Musím povedať, že myšlienka MLM systému sa mi páči ale v tomto konkrétnom prípade musím poukázať na návratnosť peňazí, ktorá je veľmi malá, lebo ľudia nezaplatia za niečo čo nemôžu chytiť, táto firma sa prezentuje ako predajca reklamy, inzerátov a partnerstvom s rôznymi firmami, ale ľudia čo to chcú robiť sa veľmi natrápia aby získali ďalších lebo to je fakt makačka. Ešte v lepšom prípade ponúknu na ten 30000 vklad 15000 pôžičku a tým si Vás zaviažu ešte viac lebo za prvého získaného nebudete mať nič a z toho ďalšieho polovicu lebo dalšia ide získateľovi. Inak niekto už ich dal aj do tel. novín, že sa bude súdiť ale podľa mňa sa nedáva vysúdiť nič, lebo ten systém je legálny,len produkt, pracovné podmienky a profesionalita chýbajú.
0 0
kankai kankai

kankai je offline (nepripojený) kankai

Správa je síce staršieho dáta,ale nedá mi neodpísať.Áno,máme skúsenosti s Family G a nie sme jediní s rovnakými skúsenosťami.Pokiaľ nechcete naletieť podvodníkom,čítajte pozorne.
.Manželka sa dostala na konkurz ,prešla a bola pozvaná na pohovor.Páčilo sa jej,dostala pozvánku na ďalší pohovor,kam si mohla priviesť aj niekoho blízkeho,aby sa jej lepšie rozhodovalo.Našťastie.Priznám sa,že páčilo sa to aj mne,rozprávať vedia dobre.Dohodli sme si ďalší pohovor.Ráno sa mi rozjasnilo v hlave.Podozrivé mi bolo:
1. Pri vstupe do firmy nám odomykali dvere a za nami zamykali/ktorá seriózna firma sa zamyká?/
2. Úžasne milé úsmevy a podávania rúk.
3. Nasleduje čakanie na nič v tzv.čakárni/aby sa zvýšila dôležitosť.
4. Hlavný manažér tvrdí,že pracoval ako čašník,ale nemá o tejto práci ani poňatia.
5. Ohurovanie mimoriadne vysokými zárobkami/toto zárabajú vysokí manažéri bánk a nie ľudia z ulice/.
6. Zloženie vstupného poplatku 32000!!!
7. Musíte sa rozhodnúť do troch minút,či to beriete,alebo nie.
8. Peniaze musíte zložiť do dvoch dní/aby ste nemali čas si to rozmyslieť/.
9. Opäť úsmevy a podávania rúk.
10. Opäť odomykanie a zamykanie,v čakárni ďalší pacient...
My sme vďaka týmto drobnostiam,ktoré sme tzv.vyčítali medzi riadkami, nenaleteli. Napriek tomu sme si dohovorili ďalšiu schôdzku,aby sme im ukázali,že sme šikovnejší.Po obvinení z podvodných machinácií sa nezmohli ani na slovo.Myslím,že tieto riadky by mali pomôcť aj tým,ktorí si myslia,že by sa to dalo skúsiť.Nie nedalo,buďte si istí,že nedalo.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Pekne si to napísal, tento scenár frčí už niekoľko rokov a stále sa nájdu ľudia, ktorých to láka...kým sa nepopália Dúfam svojím príspevkom a skúsenosťou viacerým otvoríš oči.
0 0
kankai kankai

kankai je offline (nepripojený) kankai

Poprosím ľudí,ktorí majú konexie/advokátov,políciu atď./,aby sa aspoň pokúsili dostať túto firmu zo Slovenska preč,myslím,že problémov tu už narobili dosť.Ešte na adresu tých,čo tam akože pracujú: Zabudnite na svojich 32000.Je to daň za Vašu novú skúsenosť a nikdy sa Vám nepodarí dostať ich späť.Iba sa ďalej zamotávate do pavučiny,ktorú nachystal ten frajer,čo z Vás cucá krv.Zotrvávate tam ako gambler pred automatom,čo doňho hodil poslednú korunu a nevie od neho odísť,pretože si stále myslí,že predsa musí vyhrať...Vráťte sa do reality.Ani Vy nevyhráte.Ťaháte do toho ďalších nešťastných ľudí,ktorí majú zatiaľ funkčné rodiny.Jedine tým,že nikto pre toho pavúka nebude robiť,ho odstránite z trhu.Howgh!
0 0
adka1987 adka1987

adka1987 je offline (nepripojený) adka1987

Ahojte. Family G firma sú najväčší podvodníci ako sa len dá. Ako písal KANKAI je to všetko pravda. Keď som bola na tom pohovore a už som bola aj v druhom kole a ponúkali tam strašné peniaze. Tak strašne rýchlo rozprávali len aby človeka zmiatli. Keď sa ich priateľ pýtal, že tak tu musia byť potom všetci milionári, keď za zdvihnutie telefónu je 15.000 a za jedeň deň sa dá zarobiť aj 124.000 vtedy sa trochu zarazili a opakovali po nás aké máme cieľe.
Za druhé robia pohovor s dvomi uchádzačmi naraz, kto to kedy videl.
Na tretie kolo som už ani neprišla som im to ani neoboznámila a mi vten deň volali asi 10x do hodiny až nakoniec som to zdvihla. som im hned povedala, že načo mi tolko vyvolávajú ked uchádzačov tam majú veľa a vedia len okrádať ludí. začala po mne vyskakovať, že ja som chcela pracovať, že som sa mala ohlásiť, že neviem čo je slušnoť a čo ja viem čo.
Mimochodom ak narazíte na nejakú ponuku vipmary1 na azete tak aj ona je z family g. som sa jej ohlásila na jej ponuku a hned sa mi to zdalo podozrivé že na azete má mail na prácu. po týždni sa mi ozvala ked mám záujem mám to potvrdiť mailom. som to potvrdila a po 3 dňoch sa mi ozvala že mám prísť do firmy family g. a som sa už ani neozvala. jej profil fakt stojí za to
0 0
adka1987 adka1987

adka1987 je offline (nepripojený) adka1987

ešte som zabudla dodať kamarátka čo bola tiež na tom pohovore, tak stretávala jednu čo s ňou robila pohovor a doteraz chodila ešte autobusom čo tam zarábajú velké peniaze a najväčší riaditel dojde na starej octávii do roboty
0 0
imrich707 imrich707

imrich707 je offline (nepripojený) imrich707

takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

imrich707 Pozri príspevok
takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
A to chceš aby aj ostatný ludia prišli o peniaze?

Teda si charakterný. Klobúk dole.
0 0
Heleniatko Heleniatko

Heleniatko je offline (nepripojený) Heleniatko

Ďakujem za všetky príspevky v tomto fóre, akurát som hľadala nejaké info o family G, lebo v poslednom čase ich inzeráty zaplavili všetky možné inzertné portály (asi okrem profesia.sk). Chcela som si nájsť prácu popri dvoch malých deťoch, tak som prednedávnom s nadšením išla na pracovný pohovor k nim. V telefonickom rozhovore s mladou slečnou to vyzeralo, že ide len o neformálne stretnutie a čisto o formalitu, lebo práca mala byť ľahká. Stretli sme sa na Svätovojtešskej ulici oproti Polusu, uviedli ma do čakárne, kde už sedela iná adeptka a potom nás spolu zaviedli na pohovor, ktorý viedol manažér v trojdielnom obleku, evidentne absolvent nejakého kurzu na vymývanie mozgov, aspoň taký dojem som mala hneď po úvodných vetách. Veď ktorá normálna firma by uchádzačom na prvom stretnutí nepovedala vôbec nič o práci, ale sa vypytovala, koľko by sme potrebovali peňazí, aby sme si mohli splniť moje sny. Do druhého kola som (našťastie) nepostúpila, asi som sa počas pohovoru príliš smelo vypytovala a držala som sa pri zemi, a takých ľudí táto firma nepotrebuje. Dnes som sa zase hlásila na dobre znejúci inzerát a chcela som si dohodnúť pohovor. Ešteže tentoraz mi iná slečna rovno povedala, že ide o Family G. Okamžite sa mi ako flashback vrátili spomienky na moje študentské časy, keď som za každým inzerátom ponúkajúcim prácu, našla zas a znova Herbalife...
0 0
xtte xtte

xtte je offline (nepripojený) xtte

Nuž MLM je dnes bežne používaný vo viac ako 150. firmách, na Harvarde sa vyučuje, každý z nás má nejaké to poistenie a vidíte... funguje to. Provízna forma vyplácania je asi najspravodlivejšia... pozrite sa do zkadla a povedzte sami sebe, za čo ste v práci platení, vy, čo tu dávate rozumy... ja viem, ako to chodi, na TPP vám ponúknu 600 eur na mesiac, vy sedíte s nohami na stole a chatujete na FB a tých 600 Eur vám dajú... a hovby ste urobili. Keď ste živnostnici, skúste figu robiť a čakať peniaze... vidíte.
Čítam vaše prípevky a divím sa... a tak si pozerám stránky Family G... to vsetci neviete čítať? Veď z hlavnej stránky je úplne jasné, čím sa firma zaoberá... a keď pátrate ďalej, zistíte, že je to tretia najväčšia realitka na Morave počtom nabratých nehnuteľnosí a na Slovensku momentálne na treťom mieste spomedzi všetkých marketingových firiem. A ani jeden z vás, čo tu píšete, tam reálne nepracoval, tak ako môžte tvrdiť, že nevedno s čím obchodujú... Vy si iba nehľadáte informácie... to je môj názor.
0 0
branislavh branislavh

branislavh je offline (nepripojený) branislavh

Dnes som bol na 2. stretnutí v FGreality (firma Family G). Presne ako tu bolo opísané - zamknuté dvere, čakanie v čakárni, 2 na pohovore (na 1. stretnutí), úsmevy, vklad 1000 Eur, zdôrazňovanie ich dôležitosti v realitnej, stavebnej a iných oblastiach... - v stavebníctve fungujem už 14 rokov a nikdy som o nich nepočul (o predaji stavebných materiálov), keď som im to spomenul, zasekli sa... Sú to jednoznačne podvodníci a každého vystríham pred touto tzv. firmou. Zistil som pri pohovore, že nič iné nevedia predávať, len franšízu, ich franšíza však na rozdiel od renomovaných firiem spočíva v inzerovaní príležitosti, hľadania potenciálnych partnerov cez inzertné noviny. Ďakujem vám, že ste potvrdili môj zlý dojem z nich a pochybnosti a dávam vám vo všetkom za pravdu.
0 0
z123 z123

z123 je offline (nepripojený) z123

imrich707 Pozri príspevok
takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
Bolo ti vrátených tých 980 eur. Tiež som im naletela a chcela by so sa spýtať, či sa mám snažiť aby mi to vrátili.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať