Zavrieť

Porady

začlenený žiaci

Ahojte!

Prosím o pomoc. Som učiteľka slovenského jazyka na ZŠ. Mám vypracovať individuálny učebný plán pre začlenených žiakov. Už som ho síce raz vypracovala, ale mi ho neuznali. Nepovedali však, ako má byť vypracovaný. Potrebovala by som len vzor (jednu stranu), aby som sa mala o čo oprieť. Vopred ďakujem za pomoc.
Naposledy upravil hokati : 24.11.08 at 16:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Asi si mala chybu v nadpise .

    Skupiny začlenených (integrovaných) žiakov:
    Integrovaný žiak - žiak so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami je v novom školskom zákone premenovaný na začleneného žiaka. Z uvedeného dôvodu je urobená zmena v celej aplikácii . Zberajú sa začlenení, resp. individuálne začlenení žiaci.
    V základných školách a „špeciálnych školách“ sa začlenení žiaci sledujúv 6 skupinách. Škola pri zadávaní údajov zaradí žiaka do skupiny podľa jeho zdravotného postihnutia alebo intelektového nadania.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak takto ovladaju gramatiku ucitelia slovenskeho jazyka, co mame potom robit my ostatni ...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    hokati Pozri príspevok
    Ahojte!

    Prosím o pomoc. Som učiteľka slovenského jazyka na ZŠ. Mám vypracovať individuálny učebný plán pre začlenených žiakov. Už som ho síce raz vypracovala, ale mi ho neuznali. Nepovedali však, ako má byť vypracovaný. Potrebovala by som len vzor (jednu stranu), aby som sa mala o čo oprieť. Vopred ďakujem za pomoc.
    To snad nemyslis vazne, ze ucis niekoho slovensky jazyk !!

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    :
    slavica Pozri príspevok
    Ja si myslím, že to je zámernééé niekto sa chce pobaviť...
    Nemyslim si to, asi len ubehlo pismenko

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    No nehnevajte sa, keby takuto hrubku, spravil moj syn, tak ho tak vykričím a nie to učitelka slovenskeho jazyka.
    Už aj to oprav.
    Naposledy upravil Darina1234 : 24.11.08 at 08:36

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    slavica Pozri príspevok
    To sa dá kedykoľvek opraviť a ak to doteraz neurobila, tak nechcem upresniť aká je to slovenčinárka...
    Asi je v strese, ved je tu novacik,... ja niekedy napisem taku hovadinu, ze ked si to po sebe precitam, vlasy mi stoja na hlave, zo seba

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    ... však nikto nie je dokonalý ... možno si pani učiteľka uvedomí, že aj ona je omylná a bude zhovievavejšia pri diktátoch .

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    slavica Pozri príspevok
    Jááááj tak preto ty tak kolegynku obhajuješ ale no veď keď sa ozve uvidíme ako zareaguje, ale ak to tak súrne potrebuje, už by sem dávno napísala, takže myslím, že to niekto hodil len tak do placu, aby videl reakcie ...ak sa mýlim, neva pobavíme sa aj nez nej/neho
    Ja a obhajujem?? No ked, tak len seba
    ...a mozno jej niekto v SS pomohol, tak nema preco nakukovat...

    hokati je offline (nepripojený) hokati

    hokati
    Ďakujem každému za pripomienky. Skutočne by sa to nemalo stať. Bola som už dosť unavená. To však určite neospravedlňuje takúto chybu. Trvalo mi, kým som našla spôsob opravy textu. Pomoc však skutočne potrebujem. Toto fórum som objavila len včera. Ako som už písala, moja verzia časovo-tematického plánu nebola prijatá pracovníčkou PPS. Pomohlo by mi, keby niekto mohol poskytnúť ukážku z prijatého plánu.
    Naposledy upravil hokati : 24.11.08 at 17:39

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    hokati Pozri príspevok
    Ďakujem každému za pripomienky. Skutočne by sa to nemalo stať. Bola som už dosť unavená. To však určite neospravedlňuje takúto chybu. Trvalo mi, kým som našla spôsob opravy textu. Pomoc však skutočne potrebujem. Toto fórum som objavila len včera. Ako som už písala, moja verzia časovo-tematického plánu nebola prijatá pracovníčkou PPS. Pomohlo by mi, keby niekto mohol poskytnúť ukážku z prijatého plánu.
    Toto som našla na www.google.sk
    http://www.specialnazs.sk/casovo-tematicky-plan
    Daj si na www.google.sk do vyhľadávania "časovo tématický plán" ... .

    adkalc je offline (nepripojený) adkalc

    adkalc
    Mna by tiez zaujimalo, ako by mal vyzerat individualny casovo-tematicky plan pre integrovanych (zaclenenych ziakov). Odo mna sa to vyzaduje tiez, akurat, ze mne to preslo. Ale neviem, ako ma vyzerat.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    adkalc Pozri príspevok
    Mna by tiez zaujimalo, ako by mal vyzerat individualny casovo-tematicky plan pre integrovanych (zaclenenych ziakov). Odo mna sa to vyzaduje tiez, akurat, ze mne to preslo. Ale neviem, ako ma vyzerat.
    Tlaciva a tzv.vzory by ste si mohli zadovazit z pedag.psych.poradne, kde ich maju a spec.pedagog ich vypracuvava, takze hladajte pomoc u spec.pedagoga na vasej skole.Mal by sa v tom vyznat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.