Zavrieť

Porady

Domáce zvieratká

Mám 2-ročného britského kocúrika, vykastrovaný, krásne stavaný, ale som nútená sa ho vzdať, lebo idem na dlhšie obdobie k dcére do Španielska, čaká každú chvíľu bábatko. Ja žijem sama a ani ho nemám komu dať do opatery.
Vyskúšala som už rôzne druhy inzercie, tak ma napadlo, že to skúsim aj tu. Pôvodne som ho chcela predať, ale už by som ho aj darovala, len nech by sa dostal do dobrých rúk. Som z Košíc, ak by niekto vedel záujemcu, budem rada.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Angie13 je offline (nepripojený) Angie13

    Angie13
    Chcela by som sa opýtať na morčiatka, či sú to samičky alebo samčekovia a aké sú staré.Ďakujem.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Gitka a nepomýšľala si vziať si ho so sebou?
    Ja som do Španielska predávala troch psíkov. Musela som vybaviť u veterinára veterinárny preukaz o očkovaní a museli sme dať čip.
    Veterinár by Ti určite poradil. Viem si predstaviť, ako Ti je smutno...
    Držím palce!

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Domáce psy a už vonkoncom mačky brutálne trpia na dovolenkách a pri spolucestovaní s ich majiteľmi. Domáce zvieretá neznášajú cestovanie a neustále zmeny domova.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    220870 Pozri príspevok
    Domáce psy a už vonkoncom mačky brutálne trpia na dovolenkách a pri spolucestovaní s ich majiteľmi. Domáce zvieretá neznášajú cestovanie a neustále zmeny domova.
    Nie každý majiteľ domáceho miláčika má niekoho, kto sa mu počas neprítomnosti o jeho zvieratko postará v domácom prostredí.
    Ja si myslím, že zviera skôr "prežije" cestovanie v spoločnosti svojho pána,ako zatvorené v nejakom útulku s cudzími ľudmi a v smutnom prostredí.

    Inak, náš hafan cestaval s nami od malička.Nemyslím, že by mu to vadilo.
    Vždy čaká pri aute a prvý drzo nasadá,aby sme ho náhodou nezabudli
    Nové miesto si obehne,ovonia,nájde si svoj flek a hotovo. Už je doma.Cíti sa ako doma, lebo sú tam jeho páničkovia.

    Mačky so sebou na cesty nebrávame. Tie sa auta boja,ale asi preto,lebo vždy ked ich vezmeme do auta skončia u veterinára a dostanú injekciu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.