Zavrieť

Porady

historia v pc

Ako je možné, že si zmažem historiu prístupu na net a moj syn aj tak vie ktoré stránky som navštívil, v akom čase ...
Usporiadat
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

No buď vás dobre pozná, pozerá vám cez rameno, alebo ste to vymazal neúplne alebo nesprávne

Takže najprv napíšte aký prehliadač používate a potom sa dá zamyslieť nad tým ako kompletne zmazať históriu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sedro sedro

sedro je offline (nepripojený) sedro

mozilla firefox .... myslím, že to nepozerá cez historiu na mozille ... je divné (pre mňa ), že vie na sekundu presne čas prechodu medzi stránkami ... nie je v tom nejaký software
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
sedro Pozri príspevok
... nie je v tom nejaký software
... nie je to vylúčené.

Otázka: kto zdieľa počítač s kým? Ty zo synom, alebo syn s tebou...
Vo Firefoxe si pozri v nastavení / súkromie - po ukončení vymazať dôverné data / nastavenie - zaškrtni si všetky možnosti...

P.S. pre zamedzenie takýchto prípadov slúžia vo Windows užívateľské kontá...
0 0
vascak vascak

vascak je offline (nepripojený) vascak

na vašom mieste by som bol rád, že mám tekého šikovného syna.
Ak to robí tak ako ja tak to nemá z historiou nič spoločné.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Možno je tam softik "Hlidaci pes", ten šmíruje dokonale. Ved to aj firmy dnes pouzivaju, aby vedeli kde a kolko času travia zamestnanci.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

ja mám podobný problém, viackrát sa mi pri vypínaní počítača stalo, že mi naskočí okno s textom, že sú tu napojení další používatelia ............. podotýkam, že nemáme prepojenie počítačov.... ako je to možné?????? kto môže byť v tom čase v mojom počítači??? Dá sa to nejako odsledovať a aj zablokovať prístup?? Dík...
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Stačí spustiť dva účty - dve prihlásenia. Nemáš to tak?
0 0
vascak vascak

vascak je offline (nepripojený) vascak

sthruska Pozri príspevok
Stačí spustiť dva účty - dve prihlásenia. Nemáš to tak?
Zrejme to bude presne tak ako hovoríš.
Ak sa prepínajú užívatelia a neodhlásia sa, tak následne pri vypínaní počítača vypisuje, že sú pripojení aj iný užívatelia.
Netreba sa toho báť, o nič nejde atramka.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Ďakujem Vám za vysvetlenie, ak sa mi to objaví ,tak spozorniem a overím, či to nie je tohoto dôvodu. Ak to bude inak, tak sa ešte ozvem. Ešte raz vďaka obidvom za radu . :-)))
0 0
eloelic eloelic

eloelic je offline (nepripojený) eloelic

Je tam externy programik, ktory zapisuje navstevy stranok, mozno tam dal aj zapamatanie hesiel atd... Taky sikovny chlapci vedia niekedy narobit paseky!!!
0 0
meilan meilan

meilan je offline (nepripojený) meilan

Program anti track zmaže nie len historiu v internetovom prehliadači, ale aj v pc všetky stopy počitačovej aktivity. Anti Tracks podporuje Internet Explorer, AOL, Netscape, Mozilla Firefox a Opera. Keď nechcete aby niekto vedel kde ste boli na nete stačí ho nainštalovať a tých programov je určite viac.
0 0
Barbora-Ľudka Barbora-Ľudka

Barbora-Ľudka je offline (nepripojený) Barbora-Ľudka

Ak vymažete históriu z mozzily na oko sa vymaže ......ALE v pc je súbor v ktorom je uložená história ať od prvého sustenia prehliadača..........ked niekto z vás vie kde sa ten súbor nachádza prosím odpovedzte mi!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Barbora-Ľudka Pozri príspevok
Ak vymažete históriu z mozzily na oko sa vymaže ......ALE v pc je súbor v ktorom je uložená história ať od prvého sustenia prehliadača..........ked niekto z vás vie kde sa ten súbor nachádza prosím odpovedzte mi!!!
systémový súbor index.dat
napr.:
C:\Documents and Settings\<username>\Local Settings\History\History.IE8\index.dat
Naposledy upravil srska : 14.04.11 at 15:43
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Cache prehliadača. Ukladajú sa tam navštívené stránky, čas navštívenia = čas vytvorenia súboru v cache. Takže vie. Pozor, Mozilla tuším používa inú cache ako IE, takže to bude inde. A ak zmažete aj cache? Ak on použije nástroj na vyhľadanie zmazaných súborov... zasa vie.
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

sedro Pozri príspevok
Ako je možné, že si zmažem historiu prístupu na net a moj syn aj tak vie ktoré stránky som navštívil, v akom čase ...
vascak Pozri príspevok
na vašom mieste by som bol rád, že mám tekého šikovného syna.
.....

pokiaľ to nepovie mame
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mozzila 3 a vyššia: places.sqlite
nižšie verzie: history.dat
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:34
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

ale tam nie je cas, takze synator to musi dakde inde pozerat
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

podla mna synator nahodil nejaky keylogger
0 0
Barbora-Ľudka Barbora-Ľudka

Barbora-Ľudka je offline (nepripojený) Barbora-Ľudka

dakujem
0 0
melancton melancton

melancton je offline (nepripojený) melancton

newmi Pozri príspevok
ale tam nie je cas, takze synator to musi dakde inde pozerat
ak je toto reakcia na places.sqlite, tak tam je aj čas poslednej návštevy a celkový počet návštev.

Osobne to však tiež vidím na keylogger
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať