Zavrieť

Porady

Paypal

Ahojte
potrebovala by som poradit
nakupovala som z internetoveho obchodu platila som cez Paypal, a nedosiel mi od predavajuceho ziadny potvrdzujuci email, tak som mu napisala a on mi napisl ze objednávka nie je zaplatena. Chcem sa opytam ci by mi niekto nevedel poradit ako mozem dostat peniaze spat alebo sa aspon dostat k objednávke
dakujem
Helena
V paypali je taka kolonka ze Request Money-neviete na co sluzi??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Kolonka Request Money sluzi na vyziadanie si platby - t.j. chces od niekoho, aby ti za nieco zaplatil. Ak si vsimnes, mas tam 2 moznosti. Create a Money Request a Create an invoice - cize fakturu.

    Vsetky platby do USD 2.000,00 by mali byt poistene, ale neviem ake su podmienky. Predpokladam, ze si platila na e-mailovu adresu. Po uspesnej platbe by ti mal prist e-mail o transakcii a v historii transakcii si najdes kompletne udaje o tom, komu si peniaze vlastne zaslala - t.j. kto prijima peniaze na danu e-mailovu adresu.

    Ak si zadala dobru adresu, tak sa pytaj.
    Ak si ju zadala zle, tak necakaj zazraky.
    Naposledy upravil rickman : 30.11.08 at 13:32

    Helena82 je offline (nepripojený) Helena82

    Helena82
    Dakujem ti, este sa mi nieco take nestalo. Tak neviem, skusila som napisat o pomoc na stranku paypal.com. Tak uvidim ako to dopadne. Vo výpise z paypalu mam vsetko ok,správna adresa a všetko , tak som zvedavá.
    dakujem ti Helena

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Pokial je adresa spravna a vies si pozriet, ze to slo aj spravnej firme, tak to jednoducho vysvetli prijimatelovi platby, ze ju ma. Ak to nebude chciet pochopit, tak vytiahni zbrane - SOI, pokus o zmier, ... Good luck.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    skús to nahlásiť na paypal. Tiež nebudú radi ak niekto prijíma platby a tvári sa že nie. Hlavne ak je to biznis účet.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.