Zavrieť

Porady

Prajem Vám...

Milí poraďáci!

Všetkým tým, ktorí to cez víkend "roztočíte" na Krahuliach, prajem príjemne strávené chvíle, pekné počasie, dobré jedlo a dostatok tekutín...
....no ja myslím na pitný režim, lebo má byť teplo :p (..no jasné,že Vy ste mysleli na niečo iné!)
Nezabudnite si určiť zapisovateľa, ktorého poprosím, hneď v pondelok ráno nech tu pricapí zápisnicu z toho Vášho "valného zhromaždenia". Totižto aj my nezúčastnení chceme byť v obraze! Jasné, že uvítame aj fotodokumentáciu.
Takže šťastnú cestu a užite si to.
Zdraví Vás
Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Monika je offline (nepripojený) Monika

    Monika
    Tiež Vám prajem krásny víkend a dúfam, že nám sem prilepíte aj nejaké to foto, aby sme Vám mohli tichúčko závidieť, ako Ste sa mali super...

    Všetko dobré...
    Monika

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    A čo tam vlastne bude?

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Ja už závidím teraz, nie potichu, ale pekne nahlas. Strašne som chcela ísť.
    Užite si to!!!!!!! No a počasie? určite na objednávku pre všetkých fajn ľudkov

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Takisto vam všetkým zúčastneným budem závidieť. Parádne si to užite, oddýchnite si a dajte určite vedieť, ako bolo.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    prajem vám daždivé počasie - aby ste nemysleli na také veci ako volejbal či turistika, posedenie pri ohni, prajem Vám 20dg nudy, suchoty v zásobách alkoholu, prajem Vám výpadok elektriny, aby ste išli spať so sliepkami...

    to všetko preto, aby mi nebolo ľúto, že tam zrejme nebudem...


    (:

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Prajem príjemný oddych všetkým "prepracovaným" poraďákom, užite si to a ja budem ticho závidieť.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Prajem vám všetkým, aby ste sa navzájom našli, a aby každý z vás stretol toho správneho človeka! Prajem vám zdravý víkend a my všetci budeme potichu závidieť! Ale čoby potichu, pekne nahlas!

    Teším sa na zápisnicu zo stretka!

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Tak.. počko vám výjde, ľudia budú super... jaaaj... ako vám závidím... keby bolo keby.. išla by som aj ja...ach jaj...

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Aj ja som chcela íííííísť!!! Ale nemôžem, fňuk...tak tíško aj nahlas závidím a prajem všetko dobré na tej malej dovolenke!

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Vy všetci čo tu vzdycháte jek by ste vy radi išli, čo nepriznáte ako ja, že vlastnej postele sa ťažko vzdávate!!! Povedzte im, že keď sa vrátia, nech užaj fotky, zápisy a podobne okamžite predložia
    Prajem krásne prežitý víkend s priateľmi!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.