Zavrieť

Porady

Windows live mail- g.mail- help, please

Ahojte, mám jeden problémik- mám zo zoznam.sk natiahnutú poštu do outlooku a všetko fičí ok, teraz som si robil ďalšiu poštu z g.mailu na windows live mail- správy mi tam prijme v pohode, ale nechce mi ich odosielať a vypisuje mi túto chybovú hlášku-


Server nepodporuje připojení SSL.

Předmět 'Re: Fw: Snehurka'
Chyba serveru: 250
Odezva serveru: 250 ENHANCEDSTATUSCODES
Server: 'smtp.gmail.com'
Kód ID chyby služby Windows Live Mail: 0x800CCC7D
Protokol: SMTP
Port: 25
Zabezpečení (SSL): Ano



Neviete mi poradiť, čo mám zle nastavené? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kabatik je offline (nepripojený) kabatik

    kabatik
    Server asi nepodporuje zabezpečenie SSL. Ale správu by malo odoslať aj tak bez zabezpečenia. Skús v nastaveniach vypnúť zabezpečenie SSL.Ak máš náhodou AVAST tak musíš v nastaveniach rezidenta vypnúť- Testovať odchozí poštu.SMTP protokol. To isté aj Keriu.
    Naposledy upravil kabatik : 13.12.08 at 21:42

    japec je offline (nepripojený) japec

    japec
    Mas nastaveny default SMTP port 25, musi byt 465 alebo 587. Plus nastavena autentifikacia s rovnakym prihlasovacim menom a heslom ako pri prijimani sprav z POP/IMAP a tiez zabezpecenie - mam nastavene /v Thunderbirde/ TLS.

    Snehurke, uvedenej v predmete nedorucenej spravy, by som na tvojom mieste zivotnu poistku neponukal

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    japec Pozri príspevok
    Mas nastaveny default SMTP port 25, musi byt 465 alebo 587. Plus nastavena autentifikacia s rovnakym prihlasovacim menom a heslom ako pri prijimani sprav z POP/IMAP a tiez zabezpecenie - mam nastavene /v Thunderbirde/ TLS.

    Snehurke, uvedenej v predmete nedorucenej spravy, by som na tvojom mieste zivotnu poistku neponukal
    čau japec,bolo to tým portom-dík už mi to fičí...-ozaj, a prečo by snehurka nemohla mať životnú poistku? Nemožem ju diskriminovať, len za to, že je snehurka...

    Windows live mail- g.mail- help, please

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.