Zavrieť

Porady

styk otca s dietatom bojim sa poradte - odide dieta od matk

hladam tu maminky ktore maju taky isty problem ako ja.
dieta ma 3,5 rokov. rozsudok mame stanoveny parnu sobotu a neparnu nedelu od 9-17.00hod.
otec dietata ho niekedy bere niekedy nie.
mam velke obavy, že dieťa odo mna odide. doteraz som bojovala ze dieťa nechce ist s otcom, ja nikdy som mu nehovorila a nevychovam ho proti otcovi.
teraz dieťa dnes rano velmi chcelo isť s otcom, velmi cakal otca a odisiel s nim. otcom ja nekomunikujem a robi mi napriek, vsetko vyhra, hoc ja mam pravdu.
maminky ako je to ked dieťa bude mat viacej rozumu odide odo mna? hoc je v dobrom prostredi.
ja nemam priatela dieta sa vychovava s dedom a krstnym.
ako je to v puberte? na co mam davat pozor vo vychove? prosim poradte zo zivota. dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    pred nedavnom som sa dozvedela, ze ak uz dieta ma 15 rokov a dobrovolne sa rozhodne zit s inym rodicom ako bolo prisudene, tak s tym neurobis vobec nic.
    Pokial nema 15 rokov, dovtedy aj policajti mozu prist a zobrat ho k tomu rodicovi, ktoremu je prisudene, po 15 rokoch uz nie

    styk otca s dietatom bojim sa poradte - odide dieta od matk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.