Zavrieť

Porady

Pomoc pri otvorení kaviarne...

Zdravim

Neviem či sa o to niekto tu už zaujímlal alebo nie ale chcem sa opýtať, ma niekto skúsenosti s otovrením kaviarne ?

Nemám vstupný kapitál momentálne žiaden a práve preto som sa rozhodol tu napísať chcem sa dozvedieť viac o takej mini alebo skor o takej menšej kaviarničke. Zaujíma ma hlavne aký vstupný kapitál mi bude treba (cca koľko tisícok ), či sa mi oplatí si spraviť kaviareň v meste alebo skor blízko centra.

Už dlho je mojím snom si otvoriť kaviareň a tak chcem vedieť aspoň zhruba čo a ako mi treba ktomu všetko mať.
Porsím ak viete otom niečo alebo hociake rady tak mi pomôžte.. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Radoovan Pozri príspevok
    Zdravim

    Neviem či sa o to niekto tu už zaujímlal alebo nie ale chcem sa opýtať, ma niekto skúsenosti s otovrením kaviarne ?

    Nemám vstupný kapitál momentálne žiaden a práve preto som sa rozhodol tu napísať chcem sa dozvedieť viac o takej mini alebo skor o takej menšej kaviarničke. Zaujíma ma hlavne aký vstupný kapitál mi bude treba (cca koľko tisícok ), či sa mi oplatí si spraviť kaviareň v meste alebo skor blízko centra.

    Už dlho je mojím snom si otvoriť kaviareň a tak chcem vedieť aspoň zhruba čo a ako mi treba ktomu všetko mať.
    Porsím ak viete otom niečo alebo hociake rady tak mi pomôžte.. ďakujem
    Podľa mojich skromných výpočtov na zriadenie kaviarne budeš potrebovať nie pár tisícok, ale pár stotisícok. Bohu žiaľ.

    florian1123 je offline (nepripojený) florian1123

    florian1123
    pracujem v gastronomiji uz nejaku tu dobu a mam podobny plan do buducnosti o aky sa snazis aj ty,no poviem ti ze ak chces niecim zaujat a mat aj pozitivny ohlas tak korunky zacni pocitat v milionoch..Bolo by dobre navstivit aspon jednu gastro vystavu ,aj ked na slovensku su dost ubohe a potom budes viac v obraze.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Vybral si si vhodnú dobu. Nezabudni na stavebné oddelenie časti pre fajčiarov a pre nefajčiarov (ktovie ako sa to ešte vyvinie).

    Pomoc pri otvorení kaviarne...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.