Zavrieť

Porady

UPC,DigiTv,Satro alebo nieco ine?

Dobry den.Radi by sme si dali zaviest kablovku,ale nevieme aku.Najlepsie by bolo na 2 tv.....byvame na dedine cize sa to bude musiet riesit asi antenou/parabolou predpokladam.Najradsej by som sme si dali Magio ale pokial viem tak u nas zatial neni.Dakujem
Usporiadat
alojzo alojzo

alojzo je offline (nepripojený) alojzo

choď na tvsat nitra.Doporučujem Ti vybrať sat.komplet za 10 200sk .Máš to pre dva tv aj s kartou.Ak vieš pracovať s pc a total comanderom,otvor si openbox forum a tam sa naučíš ako stiahnuť pobedit,fw napr 5.39 atď,zvacek
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

To je pekne ale zas nechcem do toho vrazat tolko penazi....som myslel nieco pausalne a tak
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja mám digi, mesačne za 330 Sk, programov nad 50. Zatiaľ som spokojný.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No mi mame tiez digi na 2 tv...ale som z nich sklamany.Taky bordel z kablov co narobili...Naozaj to vyzera uchvatne
0 0
alojzo alojzo

alojzo je offline (nepripojený) alojzo

ak sa naučíš pracovať s openboxom,čiže študovať-nahrávať nový fw,keys atď.nebudeš platiť žiadne mesačne poplatky a kvalita vysielania je výborná.Bez práce nie sú koláče...Aj ja som tak začínal a oplatilo sa to.
0 0
FAKO FAKO

FAKO je offline (nepripojený) FAKO

Ahoj! Ja mám DigiTv druhý rok a som spokojný. Bývam na dedine takže bol to asi najprijateľnejší spôsob pre príjem tv.signálu. Cena 290sk/mesačne.

P.S.Príjemné sviatky na porada.sk
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No najradsej by som dal Magio..len neviem ci u nas je ale vedla v dedine asi 1 km od nas je a myslim ze ho ma aj niekto v dedine.No pisal som im do t-comu tak uvidim.No ak sa bude dat magio tak si ho dam a basta.
0 0
amy75 amy75

amy75 je offline (nepripojený) amy75

zabudni na digi a openbox to je smejd.Daj si Skylink a mas po probleme jednorazovka jedna karta ta vyjde 2500 a mas to na stalo a za zakladne programy nemusis platit ziadne mesacne poplatky.A komplet na 2 tv ta vyjde 12800 sk
0 0
alojzo alojzo

alojzo je offline (nepripojený) alojzo

za prvé openboxy sú spolahlive a viacúčelove prijímače s výborným sw vybavením,podruhé kvalitný sat.komplet pre dva tv +karta stojí omnoho menej ako uvádzaš smozrejme bez mesačných poplatkov.Napíš aký máš digi prijímač......
0 0
amy75 amy75

amy75 je offline (nepripojený) amy75

teraz mam dreambox a ide mi to super predtym som mala openbox aj s takzvanym super softverom a ten predavac mal stastie ze som po nom nehodila cely stroj,stale vypadavalo nedalo sa poriadne nahravat a nehovorim o pozerani,dakujem pekne kazdych 5 tyzdnov menia kluce.A ako ti to slo na stedry den?Ked to menili trikrat a to iste spravia na silvestra.A ked pustia falosny kod tak si budes moct zahrat s rodinou tak jedine karty.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No ten openbox a podobne veci moc nechcem.Staci mi ako teraz svagor nahana nobvy soft a kody a nejde mu tv a podobne...a to kupovaly nove LCD a moc si ho neuziju
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

A to je koho cislo?
0 0
amy75 amy75

amy75 je offline (nepripojený) amy75

to je chlapik ,ktory ti doda co potrebujes aj ti to namontuje a musim povedat ze vie co robi,kvalitna praca .ja som spokojna
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Len to stoji troska vela....nemyslis?Ale dakujem za ponuku
0 0
Miloš+ Miloš+

Miloš+ je offline (nepripojený) Miloš+

Hocičo len nie Digi TV. Šmejdové prijímače, nekvalitný signál by sa ešte dalo prehliadnuť. Ale nedajbože aby sa niečo pokazilo, opravu si musíš zacvakať zo svojho, samozrejme aj výjazd technika bez ohľadu na to či je záruka alebo nie. Mne to nefunguje už asi 2 mesiace, na ich infolinku je úplne zbytočné volať, to sú total neschopní babráci a na mail a doporučený dopis mi od 15. novembra nikto neráčil odpovedať. Takže s touto firmou radšej nemať nič spoločné.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Dakujem za radu.DigiTv by bolo uz iba ako krajne riesenie
0 0
amy75 amy75

amy75 je offline (nepripojený) amy75

Najvýhodnejší a najserioznejší je Skylink,základ máš bez poplatkov a multi si môžeš aktivovať kedy chceš a na ako dlho chceš bez viazanosti.
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No ano len si musis kupit setko k tomu a stoji to kopec penazi...keby som ich mal vela tak mi je to jedno
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

A k tomu digi tv co vsetko treba?A kolko to vsetko stoji?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
xxxpower2 Pozri príspevok
A k tomu digi tv co vsetko treba?A kolko to vsetko stoji?
.


..ja mám digi tv rok a pol a ešte som nemala nijakú poruchu a ani výpadok...stojí 290SK mesačne,platí sa v inkase a musíš nájsť technika,čo zapája v tvojom okolí a s ním sa dohodnúť o pripojení,lebo na infocentre sa buď nedovoláš alebo to dlho trvá...treba iba prefotený inkasný lístok a OP,keď ti to príde zapojiť.,a prípojku na druhý televízor platíš v prvej faktúre 800 SK...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať