Zavrieť

Porady

CCCC - poraďácka kaviareň ...

Každý nech si tu nájde čo najviac pomôže k zlepšeniu nálady, k zvýšeniu pohody ...
Rýchlo... nájdite gombík ... Objatie aspoň virtuálne nech tu každý nájde ...
P.S. Prosím Vás neboduje v tejto téme. Prosím moderátora alebo admina nech tu zablokuje bodovanie, resp. preloží túto tému tam kde sa body nedajú pridávať ... Ďakujem.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 25.12.08 at 07:46
Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu Pozri príspevok
Ssssa máááte U nás aspoň prestalo padať, aj to je niečo. Ale cestááárov nevidno, som ich včera prechválila. Jediná známka života na ceste sú moje stopy v snehu ako som sa brodila do dediny pre chleba. Dúfam, že sa do zajtra ukážu, lebo idem kultúrne žiť. Neter usúdila, že sme so sestrou 100 rokov za opicami tak nám kúpila lístky na muzikál do Paštekárne. Neviem ako sa volá, neviem kde to je a keď bude takto padať ani neviem kedy sa domov dostanem. Keď sa budem musieť o polnoci domov brodiť snehom peši, to bude asi to, čo si z celej kultúry zapamätám najdlhšie
Ešte stále neviem ako sa to volá, ani o koľkej to je, ale už viem kde to je. Len teraz neviem, či viem kde je Istropolis. To je taká šedomodrým obkladom obložená budova oproti tržnici na rohu Vajnorskej? Bratislaváci, prosím, poraďte
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Kazu Pozri príspevok
A nie sú to náhodou "jáňanský"? Lebo tí nie sú zo snehu
Kazu, myslím aj ja, že nie sú zo snehu, ale mne sa veľmi páčia, taká krásna snehuliarska rodinka ...
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Kazu Pozri príspevok
Ešte stále neviem ako sa to volá, ani o koľkej to je, ale už viem kde to je. Len teraz neviem, či viem kde je Istropolis. To je taká šedomodrým obkladom obložená budova oproti tržnici na rohu Vajnorskej? Bratislaváci, prosím, poraďte
Nie som z BA, ale som sa spýtala človiečika, čo žije v BA: áno, to je tá budova, ako si ju opísala, na Trnavskom mýte.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..a čo jahodky..kto doplní?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mgm Pozri príspevok
Kazu, myslím aj ja, že nie sú zo snehu, ale mne sa veľmi páčia, taká krásna snehuliarska rodinka ...
Pripomína mi to budovu Ústavu sociálnych služieb v Moravskom Sv. Jáne. V lete tam mali na lavičke takú handrovú babku s dedkom. Videla som to v okresných novinách a bolo to tiež veľmi pekné.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Meggi 1 Pozri príspevok
Nie som z BA, ale som sa spýtala človiečika, čo žije v BA: áno, to je tá budova, ako si ju opísala, na Trnavskom mýte.
Ďakujem Meggi. Nebola som si istá či je to ono. Tak som sa radšej spýtala, aby som náhodou miesto pobytu v kultúrnom stánku nemusela sedieť v staničnom bufete
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

Pôvodca textu príspevku: Kazu Pozri príspevok
Ssssa máááte U nás aspoň prestalo padať, aj to je niečo. Ale cestááárov nevidno, som ich včera prechválila. Jediná známka života na ceste sú moje stopy v snehu ako som sa brodila do dediny pre chleba. Dúfam, že sa do zajtra ukážu, lebo idem kultúrne žiť. - tak ti ich tu aspoň prilepím, nech vieš ako vyzerajú / u nás je to miestami podobné/

stojíme! - nepracujeme, až sa nezodereme
a aj takéto parádne súú:



0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

adi11 Pozri príspevok
..a čo jahodky..kto doplní?
nech sa páči:

0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Kazu, ešte názorná ukážka (to je už ale zdroj: Internet )
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Peterika Pozri príspevok
Pôvodca textu príspevku: Kazu Pozri príspevok
Ssssa máááte U nás aspoň prestalo padať, aj to je niečo. Ale cestááárov nevidno, som ich včera prechválila. Jediná známka života na ceste sú moje stopy v snehu ako som sa brodila do dediny pre chleba. Dúfam, že sa do zajtra ukážu, lebo idem kultúrne žiť. - tak ti ich tu aspoň prilepím, nech vieš ako vyzerajú / u nás je to miestami podobné/

stojíme! - nepracujeme, až sa nezodereme
a aj takéto parádne súú:



Ten šíp aj fréza by sa zišli. Práve pozerám oproti na kopec a je to jedna rada autiakov. Kopec bliká ako vianočný stromček. Divím sa načo tam tí šoféri idú, veď vidia, že sa to nehne a miesto toho aby zostali v dedine, trepú sa všetci na ten kopec a potom sa tam ani cestári nedostanú.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
moja, moja...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
už stačilo, si myslím...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Milé, ale neaktuálne, lebo sneží a sneží
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

cactus Pozri príspevok
už stačilo, si myslím...
To si isto myslíme viacerí ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zaspali tu medzi nami. Asi sme tichúčko...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Gabika, nech si dievča z Bratislavy raz začas užije snehu. Už jej prajem len nech má aj partnera na srandičky na snehu.
partnera tentokrát nechávam doma
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať