Zavrieť

Porady

RANNY VKLAD HOTOVOSTI

Dobry den. Kazde rano si davam do reg, pokladnice rovnaku sumu penazi na vydavanie. Chcem sa opytat ci musim vysku vkladu hotovosti zadavat kazdy den, alebo to staci napriklad na zaciatku roka, respektive ci po dennej uzavierke pokladna rata s tym ze z nej vyberiem vsetky peniaze a na druhy den spravim novy vklad alebo ako je to? dakujem za odpovede a zelam pekny den...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    pnak Pozri príspevok
    Dobry den. Kazde rano si davam do reg, pokladnice rovnaku sumu penazi na vydavanie. Chcem sa opytat ci musim vysku vkladu hotovosti zadavat kazdy den, alebo to staci napriklad na zaciatku roka, respektive ci po dennej uzavierke pokladna rata s tym ze z nej vyberiem vsetky peniaze a na druhy den spravim novy vklad alebo ako je to? dakujem za odpovede a zelam pekny den...
    Vklad treba robiť každý deň.

    pnak je offline (nepripojený) pnak

    pnak
    takze kazde rano aj zaznamenat na pokladnici ano? a to potvrdenie co mi vytlaci o vklade mi treba niekam odlozit?

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    pnak Pozri príspevok
    takze kazde rano aj zaznamenat na pokladnici ano? a to potvrdenie co mi vytlaci o vklade mi treba niekam odlozit?
    Áno, každý deň aj zaznamenať na ERP. Potvrdenie nemusíš odkladať, vklad je vyznačený na uzávierkovej páske.

    pnak je offline (nepripojený) pnak

    pnak
    Po mesacne uzavieke mam ohladom tych rannych vkladov dalsiu otazku.... na mesacnej uzavierke mi vypisalo v kolonke ,,peniaze v zasuvke,, sumu, ktora pozostavala s mesacnej trzby+ vsetkych rannych vkladov hotovosti (55eur x 22dni = 1210 Eur). Napadlo mi ze ci nieje potrebne po dennej uzavierke kazdy den zaznamenat podobne ako vklad aj vyber vsetkych penazi zo zasuvky, aby tam nezostali ziadne peniaze. Na druhy den rano vlozit zasa vklad a po zaverecnej opet vyber vkladu aj celej trzby.... takto mi to vychadza logicke,ale neviem ci to je spravne...... dakujem a zelam pekny den

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Ak dávaš každý deň ráno vklad tak každý večer musíš dať výber alebo jednoduchšie je dať tam vklad iba raz a večer vyberať iba tržbu, kasa automaticky prevedie vklad do druhého dňa.

    pnak je offline (nepripojený) pnak

    pnak
    no ale ked rano nedam vklad tak mi na dennej uzavierke ukaze iba trzbu ziaden vklad sa mi tam neprenasa... uz som to skusal.... a ten vyber vecer musim spravit na ten vklad-55eur + celu trzbu? alebo iba vklad?

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    A načo chceš mať na dennej uzávierke aj vklad? Závisí od pokladnice čo zobrazuje -teda pokladnica ako pc s monitorom bude viac komfortnejšia na obsluhu ako tie prenosné pokladnice ale ako výber ti postačuje len tržba príp ak dávaš vklad tak tržba plus výber.

    RANNY VKLAD HOTOVOSTI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.