Zavrieť

Porady

Požíčavanie vianočných stromčekov

Hlavná činnosť je prenájom vianočných stromčekov cez internet. Okrem toho by sme za nejakú cenu ľudom vyzdobovali a aj odzdobovali vianočné stromčeky buď vlastnými ozdobami alebo zapožíčané od nás. Doplnková služba by bola aj vyzdobenie nielen stromečeku ale aj celej firmy, predajne, domova….Cez internet by sme ponúkali aj už vyzdobené stromčeky.

Niečo podobné na Slovensku ale aj na zahraničnom trhu neexistuje.

Stromčeky sú vhodné jednak pre podnikateľov, ktorí nemajú čas vyzdobiť svoje firmy, ale aj pre bežných občanov.
Usporiadat
peter kkk. peter kkk.

peter kkk. je offline (nepripojený) peter kkk.

ak to clovek mysli vazne, ma chut a je kreativny, nemusi to byt vobec odveci. hold, je pravda ze slovensko je viacej konzervativne a aj ta, ako ste hovorili, horna vrstva si dava trosku pozor na svoje pribytky a nepusti si hockoho len tak do domu takze toto by som videl ako jedinu vacsiu prekazku. ale je milion prilezitosti na rozne vyzdoby (nielen vianocne), balenie darcekov, priprav akcii atd atd ad lenze musis byt hlavne dobre trpezlivy a odhodlany hlavne na zaciatku pretoze chvilu trva kym si na to ludia zvyknu a ty si ziskas nejaku reputaciu
0 0
silviamb silviamb

silviamb je offline (nepripojený) silviamb

tommygerschi Pozri príspevok
Totuo službou by som však začal najskôr v Amerike. Je tam väčší trh a ľudia sú menej konzervatívnejší.
Tak mozem potvrdit, ze v Amerike to vobec nie je nova sluzba. Su firmy, ktore sa tym zivia celorocne, ale je to o tom, ze americania su priam posadnuti roznymi sviatkami, takze zdobenie domov, zahrad, recepcii v obytnych domoch aj v hoteloch, vyklady v obchodoch, ... je vzdy aktualne v suvislosti s prichadzajucim sviatkom - Vianoce, Presidents' Day, Valentin, sviatok sv. Patrika, Velka noc, Den vdakyvzdania, Halloween, ....
Aranzerske firmy sa sustreduju jednak na zapoziciavanie veci, ale aj na samotne zdobenie. A zakladom uspechu, ktory si myslim by fungoval aj u nas, je dostat sa do "dobrej" stvrte, kde sa nechce jeden sused nechat zahanbit druhym
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať