Zavrieť

Porady

Servis auta - prekrocenie dohodnutej doby opravy

Ahojte, potrebujem radu.

Dal som do opravy auto, pretoze sme ho mali predat - malo nejake odreniny a bolo treba niektore casti prestriekat. Zakazku servis prijal 2.12. a malo to byt hotove do 14.12. suma opravy cca 12.000 ,- SK

Auto nie je hotove dodnes, ked som volal 30.12. ze kedy bude, oznamili mi ze uz je nastriekane, ze ked zacnu robit tak to poskladaju.

Mne vznikli nedodrzanim terminu odovzdania zakazky problemy, musel som si zaobstarat nahradne vozidlo co nie je zadarmo, zaujemca o auto ktore je v servise uz samozrejme nie je aktualny a auto mi vratia o rok starsie a tak ho budem aj predavat, co sa urcite prejavi na nizsej cene.

Pravnicka mi odporucila fakturu co mi servis vystavi neuhradit.

Chcem radu - odporucanie, ako postupovat, ako prevziat zakazku ked to bude hotove, ci im vystavit fakturu a vyuctovat moje naklady, co uviest do zakazky atd. Som vsak rozhodnuty nezaplatit im. Pripadne mate niekto podobnu skusenost ?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Servis auta - prekrocenie dohodnutej doby opravy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.