Zavrieť

Porady

Reklamna plocha

Dobry den

Dlho som sledoval prispevky na porade a nastal cas zapojit sa. V ramci zviditelnenia mam v plane realizovat reklamnu stenu z nasvietenim, tj. zavesit potlacenu plachtu na volnu stenu domu v celkovej vymere 72m2 (6x12). Niesom majitelom domu na ktory bude reklama umiestnena. Da sa postavit tato stavba v ramci malych terennych uprav bez stavebneho povolenia?.... popripade... Ake povolenia potrebujem na realizaciu tohto projektu? Dakujem za kazdu pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elkibo je offline (nepripojený) elkibo

    elkibo
    Ja ked som chcel umiestnit takto jednu reklamnu plochu na sukromny bytovy dom v Nitre. Tak som isiel sa najskor informovat na mestky urad. Tam mali na to zvlastne oddelenie. Vypisal som ziadost o povolenie, pisalo sa tam kde ma byt umiestnena reklama, jej rozmery a jej obsah. Nechal som ju tam na schvalenie. Ziadost bola zamietnuta. Plocha 4*6m sa nachadzala v historickom centre mesta. Tym sa moje snazenie skoncilo. Mimochodom treba ist na dany urad lebo potom sa s tej reklami plati dan mestu alebo obci. Zvycajne je to podla m2.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.