Zavrieť

Porady

autoumyvarka

Dobrý den chcem poradit v oblasti financii,chcem si otvorit autoumyvarku,mam priestory,len mi chybaju financie.Kam sa obratit,aby to nebolo likvidacne?D akujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kori je offline (nepripojený) kori

    kori
    ťažko takto odpovedať keď nepoznám detaily. je potrebné vedieť či si FO alebo sro ako dlho funguješ, aké máš predchádzajúce obchodné výsledky, aký objem potrebuješ, koľko máš vlastných zdrojov akú predstavu máš o mesačných splátkach, čo všetko potrebuješ ešte financovať...vo všeobecnosti - existujú spoločnosti, ktoré ti financovanie zabezpečia v bankách, lízingovkách alebo alternatívne aby si nemusel behať ty a niekedy ich kontakty sú rozhodujúce.
    momentalne si este len vybavujem zivnostensky list,takze vlastne este nefungujem.ja som zamestnany a moj prijem cca 50tis mesacne by pokryl mesacne splatky.toto vsetko vybavujem pre manzelku,ktora stratila zamestnanie.moje vlastne zdroje su nepostacujuce na spustenie prevadzky,preto hladam iny zdroj.pocul som o fonde fondov.

    slavka124 je offline (nepripojený) slavka124

    začiatočníčka v jú slavka124
    viem, že je to stará téma ale predsa. nerozmýšľal si nad podporou z úpsvar- szčo na začatie živnosti dávajú 3092,16 €. na začiatok slušné, nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.