Zavrieť

Porady

bolesť ucha

Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
Usporiadat
miro373 miro373

miro373 je offline (nepripojený) miro373

Dobry den mne velmi pomohol paralen 500 mg a antibiotiká.
0 0
bolave ucho bolave ucho

bolave ucho je offline (nepripojený) bolave ucho

viete mi niekto pls poradit nieco ucinne na bolest (mozno aj zapal )ucha? Uz som skusala borove kvapky a tie mi vzdy zabrali ale potom uz nie a tak nam poradili otabacid ten zabral ale ked som sa zacala na jazere potapat zacalo ma zase boliet ucho a toto uz nezabralo. Je lepsie ist na orl alebo pockat ci to zaberie? Lebo co som pocula o orl tak kamaratke tam urobili len vyplach ktory nezabral a aj tak si to potom vyliecila doma
poradte pls diki
0 0
bolave ucho bolave ucho

bolave ucho je offline (nepripojený) bolave ucho

pls poradte mi co je naj na bolet ucha vzdy mi pomahali borowe kvapky ale teraz uz nie...vzdy ked sa dlhsie potapam zacnu ma boliet uska .Uz som vyskusala aj otobacid,ktory tiez zabral ale ked uz ma nic nebolelo a potopila som sa zase ma zacali boliet usi teraz skusam ovedcenu metodu od kamaratky levandulu namocenu v liehu .....obcas to utlmy ale niekedy sa mi to vrati tak silno,ze si davam mig 400 proti bolesti.....teraz mam v uchu taky pocit ako keby som tam mala vatu a pritom tam ziadnu nemam.Zasekli sa mi tam niekde tie kvapky??? Mam ist k usnej ci pockat,kym to zaberie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať