Zavrieť

Porady

SIEŤOVÉ HRY

Zdravim,
mam na Vas poradakov taku otazku ohladom sietovych hier, som v takychto veciach antitalent.
Neviem ci si spravne predstavujem, co je sietova hra, ale skusim sa to podat, co si pod tym predstavujem. Tak, ze sietova hra je taka hra, ktoru si stiahnem do pocitaca, a mozem ju hrat ja na svojom notebooku so sestrou, ktora ju bude hrat na svojom.
A otazky:
  1. Poznate nejake sietove hry, ktore by som si mohla stiahnut zdarma, ale nie conter strike a warcraft, nieco menej drasticke? a bulanci mi nejdu
  2. to mozeme hrat iba doma, alebo moze byt ona v ke a ja v po?
Dik za odpovede, a prosim neurazajte ma, ze sa v tom nevyznam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Čo tak použiť google alebo servery ktoré sa tomu venuju?
    daj si vyhľadať multiplayerove hry, a inak hry po sieti môžeš hrať aj tak, že ty budeš doma a sestra v Austrálii:-)

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    daj si markiza.sk tam máš hry ako šach, piškvorky atd. od výmyslu sveta a môžete hrať proti sebe do zbláznenia.

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    Ahoj,

    Doplnim bobino38.
    Aby si si zahrala zo sestrou aj mimo LAN, (lokalnej siete) potrebujes nejaky server, ktory Vas dve spoji,alebo jedna z Vas musi mat verejnu IP.
    Kedze ako pises si laik a nevies presne aku hru by si chcela ,tak si nainstaluj ICQ(aj ked ja ho nemusim). Je tam plno hier, ktore mozete hrat proti sebe a nemusis sa starat o nastavenia.
    Preco ti nejdu bulanci?
    Ivan
    warcraft je drasticky? warcraft nie je len o dota-e, ale su tam aj ine hry... mne zas pride strielanie vankusov drasticke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.