Zavrieť

Porady

Zajtra rozhodneme či to bude Gašparovič alebo Radičová

Ja len dúfam, že ďaľších 5 rokov bude prezidentom človek, ktorý je toho hoden. Za koho sa nebudeme musieť hanbiť, kto sa vie správať dospelo, zodpovedne a seriózne.

Uvidí sa, či sa platňa kdesi zasekla a nie a nie pohnúť sa ďalej... alebo či si ľudia pomaly začínajú uvedomovať pár faktov...

Držím Vám palce pri rozhodovaní!
Usporiadat
gven75 gven75

gven75 je offline (nepripojený) gven75

Večne nespokojný človek :D
nebudem obhajovať gašparoviča nemá zmysel sa tooooolko zapodievať niečim čo nezmeníš, ale asi to potrebuješ všetko dostať zo seba. na mňa radičová pôsobila odpudivo je mi vrcholne nesympatická a tiež veci, ktoré rozprávali nebola 100 % pravda... ani jeden z nich nebol pre mňa "ten môj" kandidát no jeden vyhrať musel a myslím, že takýto názor je tu veľmi častý...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Neviem či by nebolo vhodné zavrieť tému. Voľby sú za nami. Hádam sa hodí zmeniť tému prečo ten a nie onen. Bolo by to výstižnejšie tak k vloženým videám ako aj k stále sa opakujúcim presviedčaniam. Ešte dobre že sa nedá napadnúť aj voľba jednotlivca za prezidenta. To by sa svet divil čo sa dokáže na Slovensku riešiť. Dookola o tom istom. Ideme presviedčať a "nespravodlivo" zvoleného podotýkam pána prezidenta napádať a znevažovať. Lebo nevyhrala "favoritka" favorita. Pritom to je celé len o uhle pohľadu a o oku, ktoré chce vidieť to čo mu vyhovuje. Smutné ... Ani sa nedivím že je naša politická scéna prezentáciou vzorky národa.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
Nechápem s akým cieľom sem píšeš...
Ale ako tak sledujem tvoje pôsobenie (a ako sa dozvedám od ostatných neosvietených), vychádza mi z toho, že ti o niečo ide. O čo to vieš iba ty. Len neviem, či sa ti to oplatí... nezabudni na to, že každý si zje to čo si navarí.

Nepripadáš si tak trocha drzá? Prečo mi píšeš, že mám ísť na námestie vo svojom rodisku a tam poúčať spoluobčanov? Ty si si zmyslela, že na námestí áno, ale tu na porade nie? Ty si majiteľom porady či čo? Mimochodom prečítaj si ešte raz čo som písal... čím som podľa teba poúčal?

A to, že ti raz nestačí povedať je vidieť aj v iných prípadoch...
Poprosím ťa o niečo - daj pokoj aj Danile.
Milý Bastian.

Počula som Ťa až do záhrady. Tak som tu. Po dlhom čase Ti chcem pošepkať toto: Porada je úžasná pre mňa v jednom. Dala mi tých najlepších priateľov, akých mi život mimo nej neponúkol. Aj do času, ale najmä do nečasu. Si jednym z nich. Aj s Tvojou nežnou, šarmantnou, múdrou Aničkou. Za to Poradu velebím až tam hore. Napriek rozdieĺnosti názorov sa vieme dohodnúť. Ale k tomu je občas potrebné môcť si pozrieť priamo do očí. Mnohí tú príležitosť nemajú. Pre mnohých je rovný, neohybný chrbát neprijateľný. Hoc s názorom opačným. A Ty beťár, počúvaj, tiež som zo stáda, čo volilo IG. Nie som na dievčatká. Pśśśt.Ale viem, že to chápeš. Čo už so mnou, so starou tetkou neneapraviteľnou. Nehádaj sa, škodí to zdraviu. A bez Porady prežiješ s nižším tlakom a menším rizikom infarktu. Ja už idem, odkiaľ som prišla, k potešeniu mnohých a s prianím krásnych sviatkov.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Milý Bastian.

Počula som Ťa až do záhrady. Tak som tu. Po dlhom čase Ti chcem pošepkať toto: Porada je úžasná pre mňa v jednom. Dala mi tých najlepších priateľov, akých mi život mimo nej neponúkol. Aj do času, ale najmä do nečasu. Si jednym z nich. Aj s Tvojou nežnou, šarmantnou, múdrou Aničkou. Za to Poradu velebím až tam hore. Napriek rozdieĺnosti názorov sa vieme dohodnúť. Ale k tomu je občas potrebné môcť si pozrieť priamo do očí. Mnohí tú príležitosť nemajú. Pre mnohých je rovný, neohybný chrbát neprijateľný. Hoc s názorom opačným. A Ty beťár, počúvaj, tiež som zo stáda, čo volilo IG. Nie som na dievčatká. Pśśśt.Ale viem, že to chápeš. Čo už so mnou, so starou tetkou neneapraviteľnou. Nehádaj sa, škodí to zdraviu. A bez Porady prežiješ s nižším tlakom a menším rizikom infarktu. Ja už idem, odkiaľ som prišla, k potešeniu mnohých a s prianím krásnych sviatkov.
Baba jedna...
Ja som tiež veľmi rád, že sme si mohli pozrieť do očí...
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

VERONIKA6 Pozri príspevok
Neviem v čom nemám pravdu, nakoľko som citovala iba nemenované noviny, v ktorých sa vyjadril na margo p. Radičovej človek, ktorý ju podporoval vo voľbách.
Prepáč, čítal som rýchlo a neuvedomil som si že šlo o citáciu. Myslím že to bol Kukan ktorý to napísal. V každom prípade na tom niečo je. Rozdiel som uviedol v príspevku prezident-predseda strany (opozičnej).
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Viete mili priatelia /dufam, ze vas takto mozem nazvat, ani jedneho osobne nepoznam/, ale vadi mi, ze ludi, ktori volili IG odsudzujete takymi arogantnymi vetami, ze len malo si dovoli povedat, ze ho volili a pritom volebne pocty nepustia, vsak ho zvolilo 55 percent ludi, ale nech sa na mna nikto nehneva, ale pouzivat take privlastky ako stari, nevzdelani a prizivnici, tak to je vela. Ja tiez zijem na zmiesanom madarsko-cigansko-slovenskom uzemi a nemam osobne ziedne problemy ani s jednou s tychto mensin, kto je slusny je proste slusny, kto je prijemny je proste prijemny, s madarskymi priatelmi chodim uz roky rokuce na spolocne dovolenky a ani ten dojem nemam, ze by aj politici utocili na Slovakov madarskej narodnosti, zase je to len prestrelka medzi politikmi a prosim aj obycajnych ludi, aby sa nad tym zamysleli, nenechajme sa my, dva susedne narody rozostvat, to oni z oboch stran potrebuju, verte mi. A co sa nam ako nepaci, prezident je zvoleny a je prezidentom, ci sa to niekomu paci, alebo nie, dodrzme aspon uctu k tomuto uradu.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ja len opravím trocha matematiku cca 55% /tiež neviem presne/,ale z 50% možných voličov...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ti ostatni volit neboli a tak je to jasne, tato matematika.
0 0
rob999 rob999

rob999 je offline (nepripojený) rob999

tetrisss Pozri príspevok
Viete mili priatelia /dufam, ze vas takto mozem nazvat, ani jedneho osobne nepoznam/, ale vadi mi, ze ludi, ktori volili IG odsudzujete takymi arogantnymi vetami, ze len malo si dovoli povedat, ze ho volili a pritom volebne pocty nepustia, vsak ho zvolilo 55 percent ludi, ale nech sa na mna nikto nehneva, ale pouzivat take privlastky ako stari, nevzdelani a prizivnici, tak to je vela. Ja tiez zijem na zmiesanom madarsko-cigansko-slovenskom uzemi a nemam osobne ziedne problemy ani s jednou s tychto mensin, kto je slusny je proste slusny, kto je prijemny je proste prijemny, s madarskymi priatelmi chodim uz roky rokuce na spolocne dovolenky a ani ten dojem nemam, ze by aj politici utocili na Slovakov madarskej narodnosti, zase je to len prestrelka medzi politikmi a prosim aj obycajnych ludi, aby sa nad tym zamysleli, nenechajme sa my, dva susedne narody rozostvat, to oni z oboch stran potrebuju, verte mi. A co sa nam ako nepaci, prezident je zvoleny a je prezidentom, ci sa to niekomu paci, alebo nie, dodrzme aspon uctu k tomuto uradu.
Práve preto že máš svoje skúsenosti si si nemala ako mnohí poradiť ad Belousovovej a Slotu. Vyťahovanie maďarskej karty bolo nechutné.
Ja som slovenskej národnosti a bývame pri Nitre. Po maďarsky len nadávať ako asi väčšina. Ale keď prídem do Žiliny aby mi ešte aj známy nadával do maďarov len pre to že žijeme na "južnom Slovensku" je silná káva. Zasmejeme sa síce väčšinou na tom, ale zasievajú to do ľudí a to je choré.
Mojím pracovným trhom je klientela v 10-tich štátoch. Stretávam sa s týmito ľuďmi ktorí nám v poslednej dobe úprimne závidia zavedenie Eura, životnú úroveň, stabilitu ekonomiky a reformy ktoré sme zaviedli. Nikto nemá etnické narážky ani moji klienti v Maďarsku. Nikdy som tam nemal problém ani len pri šoférovaní. Bohužial nám len Slota robí fantastickú vizitku ktorú si nezaslúžime. Prečo by mal náš národ byť posudzovaný podľa jedného vypatlaného ožrana?
Mimochodom minulý týždeň ma na juhu Maďarska zastavili na ceste (svojou pokojnou demonštráciou) príslušníci maďarskej gardy. No poviem pravdu, že najprv mi nebolo všetko jedno. No boli slušní, dali mi nejaký leták ktorý som na najbližšej benzínke zahodil. Nikto mi neukazoval škaredé gestá, nikto nekričal, nikto sa nevyhrážal a nikto ma fyzicky nenapadol. Nevravím že je správne že existujú, ale možno je to len démonizované. toľko som chcel.
Ale to že nás (aj keď som IG nevolil) oklamali si musíme priznať ako aj to, že tú našu prosperitu, životnú úroveň (už klesajúcu) a reformy ktoré nám k tomu dopomohli predsa nespravil Fico. Však kazí čo sa dá.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

tetrisss Pozri príspevok
Ti ostatni volit neboli a tak je to jasne, tato matematika.
Nespochybnila som, že boli alebo neboli voliť, ale tá matematika 50 z 50 je iná...pre mňa aspoň áno....ale nie preto, aby som sa sporila...ale preto, že mám rada presnosť
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
neviem z coho usudzujes, ze si dam radit od tychto dvoch politikov, to ani nahodou, nakoniec som stvrtinova Nemka, to by bolo smiesne, ale este raz opakujem, ziadne problemy medzi normalnymi ludmi nie su a to prave na zmiesanych uzemiach, cim vyssie, tym horsie, to je pravda. Ale chyba nie je len v politikoch, ale aj v zbytocnom rozmazavani niektorych nasich blbych vyrokov a k tym gardam, no ja sa uz davno cudujem, ze Europa sa na nich diva vlazne, uz podla toho, ze pred dvomi tyzdnami bolo vonku 5 stupnov a oni skladali slub v kratkych rukavoch, vyrovnani ako v Severnej Korei, ked oslavuju ich vodcu, su to evidentne cvicene polovojenske jednotky, na co budu sluzit?
0 0
Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
tetrisss Pozri príspevok
neviem z coho usudzujes, ze si dam radit od tychto dvoch politikov, to ani nahodou, nakoniec som stvrtinova Nemka, to by bolo smiesne, ale este raz opakujem, ziadne problemy medzi normalnymi ludmi nie su a to prave na zmiesanych uzemiach, cim vyssie, tym horsie, to je pravda. Ale chyba nie je len v politikoch, ale aj v zbytocnom rozmazavani niektorych nasich blbych vyrokov a k tym gardam, no ja sa uz davno cudujem, ze Europa sa na nich diva vlazne, uz podla toho, ze pred dvomi tyzdnami bolo vonku 5 stupnov a oni skladali slub v kratkych rukavoch, vyrovnani ako v Severnej Korei, ked oslavuju ich vodcu, su to evidentne cvicene polovojenske jednotky, na co budu sluzit?
Plne s Tebou súhlasím, tie gardy a im podobné zoskupenia by mali čím skôr zlikvidovať. Načo čakajú páni politici? Každého normálneho človeka to pobúri, nepáčí sa to ani obyčajným občanom v Maďarsku. Naháňa to hrôzu, z takýchto debilov vznikli fašisti, už len vodca im chýba.
Cila
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
tiež som zo stáda, čo volilo IG.
Uprimne sa priznam, ze Ti zavidim...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a takáto matematika sa vám ako páči?

minulé voľby jedná strana, tieto druhá a spolu sú to všetci voliči

voľne parafrázovaný príspevok z debaty na sme
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Pocuj Bastian, Ty veselo rozposielas SS, ale schranku prijatych si nemazes, takze odpovedat sa Ti skoro nikdy neda...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

misomiso Pozri príspevok
Pocuj Bastian, Ty veselo rozposielas SS, ale schranku prijatych si nemazes, takze odpovedat sa Ti skoro nikdy neda...
Sa nehnevaj . Už som zmazal... môžeš písať.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Za neetické považujem pridávať diskutujúcim vlastné "značkovanie", ako napr "Osvietená". Ak v prípade volieb boli dva tábory, tak jeden ako druhý si myslel že ten jeho kandidát má predpoklady. Nepatrím k priaznivcom ani jedného, ale voľby sú o práve rozhodnúť sa a voliť podľa vytvoreného vlastného názoru. Volebná kampaň pomáha zorientovať sa a "sľubovať" či "presvedčať". Ak je raz moratóriu zakotvené v zákone malo by sa rešpektovať. Tu sa však nerešpektovalo, a nikdy nerešpektuje, preto si myslím, že je zbytočné a určite príde návrh novely zákona, ktorým bude zrušené. Nepamätám si prípad, žeby boli sankcie voči porušeniu moratória. A kde sú vlastne hranice propagácie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
misomiso Pozri príspevok
Uprimne sa priznam, ze Ti zavidim...
Milý miso,

úprimne Ti priznám, že nemáš veľmi čo. Tieto voľby boli mojim súbojom s vlastným svedomím. Ani jeden kandidát nebol pre mňa dosť dobrý na to, aby som si drala k urne moje nové ihličky. Ale predsa len sa čosi stalo. Bola som na juhu Slovenska vyvaľovať šunky v kúpeloch. Boli sme tam zmiešaní a boli sme pokojní, spokojní so vzájomným rešpektom a úctou. Prekvapovalo ma však, ak som sa štátnym jazykom nevedela dohodnúť s občanom SR. Ale neriešila som to. Čo ma však prekvapovalo viac, bola skutočnosť, že nikto mi neprikazoval voliť IG. Nikto ma k ničomu nevyzýval. Avšak pani IR ma strašila všade, kam som sa pohla. Na monitore, v poštovej schránke, na rôznych letákoch pána Bugára. Ako najlepšia. Jediná. Spravodlivá. A to ja nemusím. Tak sa stalo, že pán Bugár nechtiac hodil do urny mojou rukou volebný lístok s IG. To je celé. Už nezáviď. Závisť je pliaga.
Prajem Ti všetko dobré.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Jasne - a hlavne je asi od veci stale tu o tom diskutovat a plakat nad rozliatym mliekom. Je Gasparovic a basta, nikto s tym nic neurobi. Ja som prezil za Husaka aj Jakesa, tiez som prezil prve obdobie Gasparovica, nejake jeho zotrvanie pri valove ma dufam nevyvedie z miery.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

misomiso Pozri príspevok
Jasne - a hlavne je asi od veci stale tu o tom diskutovat a plakat nad rozliatym mliekom. Je Gasparovic a basta, nikto s tym nic neurobi. Ja som prezil za Husaka aj Jakesa, tiez som prezil prve obdobie Gasparovica, nejake jeho zotrvanie pri valove ma dufam nevyvedie z miery.
Presne tak. Voľby skončili, prezident je zvolený, teraz je zbytočné polemizovať, prečo vyhral (logicky, veď ho zvolila väčšina ), kto prečo koho volil či nevolil. Raz je prezidentom, tak to akceptujme. Doporučujem už nepokračovať v politickej debate, aby sa náhodou nezvrtla nesprávnym smerom. Myslím, že väčšina má dosť pracovných povinností, ktoré si zaslúžia väčšiu pozornosť, ako téma voľby prezidenta.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať