Zavrieť

Porady

Mini - mikro stretko v Senci

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Svojho času (asi pre 1,5 - 2 mesiacmi) som navrhol stretkovanie v Senci. No nikto nereagoval na môj návrh. A práve preto ma dnes nesmierne prekvapil benka z Bardejova, keď ma prezvonil, aj keď sme sa osobne nepozali.
Teda dovolenku trávi s rodinou na Slnečných jazerách a navrhol stretnutie pri kávičke.
A tak sme si pokecali o všetkom...... Som rád, a ďakujem.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ešte niečo- dajte si pozor po ceste na rýchlosť-je nejaká akcia, všade merajú a všade kopu príslušníkov ZNB...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte niečo- dajte si pozor po ceste na rýchlosť-je nejaká akcia, všade merajú a všade kopu príslušníkov ZNB...
Jáááj, však je po revolúcii-myslel som policajtov...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jáááj, však je po revolúcii-myslel som policajtov...
Stanko, to nájdeš, pôjdeš cez mesto (Senec), prídeš ku kružáku, pred sebou uvidíš LIDL a ideš smerom na Récu a uvidíš tam po ceste za Sencom napravo také farebné domčeky, tak zabočíš a už potom určite trafíš
PS: ZNB
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mzdarka renca Pozri príspevok
Stanko, to nájdeš, pôjdeš cez mesto (Senec), prídeš ku kružáku, pred sebou uvidíš LIDL a ideš smerom na Récu a uvidíš tam po ceste za Sencom napravo také farebné domčeky, tak zabočíš a už potom určite trafíš
PS: ZNB
Nájdem, neboj sa-ale nebudem moc dlho,tak 2 hodinky,lebo o 20 hod. mám klienta,hmhm
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nájdem, neboj sa-ale nebudem moc dlho,tak 2 hodinky,lebo o 20 hod. mám klienta,hmhm
v pohode, veď klient počká
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

A máme tu deň "D" ...... teším sa na Vás všetkých.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Určite prídem ale budem poriadne meškať, lebo o 18:00 musím na Bajkalskej vyzdvihnúť syna vracajúceho sa z výletu. Dúfam, že budete mikrostretkovať najmenej do 19:00. Kto ma nepočká, nebude sa pýšiť dračím tričkom...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Jozef Mihál Pozri príspevok
Určite prídem ale budem poriadne meškať, lebo o 18:00 musím na Bajkalskej vyzdvihnúť syna vracajúceho sa z výletu. Dúfam, že budete mikrostretkovať najmenej do 19:00. Kto ma nepočká, nebude sa pýšiť dračím tričkom...
Jožko čakať pre tričko, tak to nie, ale čakať na Teba to ááááááááno.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Želám Vám krásne stretko , pohodu a príjemnú zábavu . Je mi ľúto , že sa nemôžem zúčastniť .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Želám Vám krásne stretko , pohodu a príjemnú zábavu . Je mi ľúto , že sa nemôžem zúčastniť .
Zitka, aj nám je veľmi ľúto
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Zitka, aj nám je veľmi ľúto
Renka aj mne je ľúto. Ale ako dôvod môjho zrieknutia sa stretka je taký , že dnes o 15,00 hod.ideme pre vnúčika , s ktorým sme neboli 1,5 mesiaca .Mal mononukleózu a po nej hneď dostal ovčie kiahne . Konečne už je zdravý a ide ku nám na víkend.Okrem toho mal 5 rôčkov a ide s babinkou piesť autičkovú tortu .A to ja nemôžem tomu môjmu vnúčikovi spraviť , že odídem .
On sa už tak strašne teší .

Budem na Vás myslieť . Snáď na budúce .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Renka aj mne je ľúto. Ale ako dôvod môjho zrieknutia sa stretka je taký , že dnes o 15,00 hod.ideme pre vnúčika , s ktorým sme neboli 1,5 mesiaca .Mal mononukleózu a po nej hneď dostal ovčie kiahne . Konečne už je zdravý a ide ku nám na víkend.Okrem toho mal 5 rôčkov a ide s babinkou piesť autičkovú tortu .A to ja nemôžem tomu môjmu vnúčikovi spraviť , že odídem .
On sa už tak strašne teší .

Budem na Vás myslieť . Snáď na budúce .
Zitka, som veľmi rada, že za tebou príde vnúčik, a ešte radšej som, že už je v poriadku a zdravý. Budeme na teba myslieť.
PS: robíš chúťky s tou tortou
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zita5 Pozri príspevok
Renka aj mne je ľúto. Ale ako dôvod môjho zrieknutia sa stretka je taký , že dnes o 15,00 hod.ideme pre vnúčika , s ktorým sme neboli 1,5 mesiaca .Mal mononukleózu a po nej hneď dostal ovčie kiahne . Konečne už je zdravý a ide ku nám na víkend.Okrem toho mal 5 rôčkov a ide s babinkou piesť autičkovú tortu .A to ja nemôžem tomu môjmu vnúčikovi spraviť , že odídem .
On sa už tak strašne teší .

Budem na Vás myslieť . Snáď na budúce .
Najskôr nám deti riadili život a teraz vnúčence. A sme pýšné. Chápem Ťa, ja som so svojimi aspoň raz za týždeň a víkend je spoločný, pretože zajtra ideme komplet všetci: manžel, deti, vnúčatá na výlet, preto si môžem dovoliť ísť dnes na stretko. V opačnom prípade by u nás vnúčik v piatok spal.
Príjemnú oslavu babina a nech ste zdraví.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Úprimne závidím všetkým, čo budú na stretku. Tak rada by som prišla aj ja, ale zatiaľ mi to zdravotný stav nedovoľuje. Ale ja sa vystrábim a na ďalšie prídem aj s gitarou a roztočíme to. Zatiaľ prajem príjemnú zábavu a budem na Vás myslieť. Na Vaše zdravie si pripijem práve dokončenou limonádou z bazy (recept samozrejme z Porady).
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Rýchlo sa uzdrav.
My si zasa pripijeme na tvoje zdravíčko. Ja s minerálkou.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tak už iba 5 hodín.....

P.S. A poriadne sa oblečnte, nakoľko bohužiaľ počasie nám moc nepraje. Ale vetrisko nás neodfukne..... to som zariadil.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Tak už iba 5 hodín.....

P.S. A poriadne sa oblečnte, nakoľko bohužiaľ počasie nám moc nepraje. Ale vetrisko nás neodfukne..... to som zariadil.
Zoli, ked vás uvidím, tak ma bude hriať pri srdci, takže žiadna zima.
/ k tomu ešte k"i"lečká/.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

ALDA Pozri príspevok
/ k tomu ešte k"i"lečká/.
to sme už dve
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
to sme už dve
...ešte mi niečo píš ...Ty a Tvoje kilá
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mzdarka renca Pozri príspevok
to sme už dve
Renča, nezavádzaj! Všetci (teda, kto ťa ešte nevidel) budú čakať milú bacuľu a objaví sa tam jedna kočka.... To nie je voči nim fér.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať