Zavrieť

Porady

Editovateľné tlačivo DPPO rok 2009 v SJ, AJ

Dobrý deň,
poprosím Vás o editovateľné tlačovo v SJ, AJ "Daňové priznanie k dani z príjmov právnickej osoby rok 2009.
Hľadám, ale nemôžem to nájsť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    V slovenskm jazyku nájdeš na stránke DÚ

    www.drsr.sk sekcia daňové tlačivá

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Zuzana T Pozri príspevok
    Ďakujem, len to sa nadá uložiť, pozrieť kedykoľvek. V AJ to potrebujem podobne.
    tak si stiahni z krosu - http://www.kros.sk/danovepriznania

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zuzana T Pozri príspevok
    Ďakujem, len to sa nadá uložiť, pozrieť kedykoľvek. V AJ to potrebujem podobne.
    Dá sa uložiť v pdf formáte. Ja takto archivujem ročne 50 až 60 DP. Inak by mi nestačila dodávka papiera, keby som archív robil papierovou formou.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Ešte doplním, ž tlačivko sa dá uložiť.
    Dáš si to uložiť do tlačového súboru, prípadne použiješ spôsob uložiť do súboru. Tu Ti to uloží vo formáte xml a tento môžeš kedykoľvek znova použiť tak, že si vyhľadáš príslušné tlačivo DP a dáš možnosť vybrať súbor a potom vložiť údaje zo súboru.

    Alenaa je offline (nepripojený) Alenaa

    Alenaa
    neviete sem prilepiť to editovateľné tlačivo? daňový portál si neviem otvoriť 2-3 dni - všetko si vypisujem ručne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.