Zavrieť

Porady

udelenie bodu na porade

len taka drobna otazka: preco nemozem udelit bod na porade dvakrat po sebe tej istej osobe? niekomu ho chcem dat, casto su to prave ti isti ludia, ktori mi radia, ale nenecha ma to, a kym dam niekomu inemu medzitym bod, tak uz zabudnem, komu ma to naposledy nenechalo dat bod...
Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Gapo Pozri príspevok
No totóóóó, skoro som padol na sedaciu časť, keď som zazrel čo som zazrel, ďakujem
Dobre svoje telo ovládaš, ja som skoro padla na hubu
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
arizona Pozri príspevok
Neviem ako vám, ale mne by sa veľakrát hodilo tlačítko "ĎAKUJEM"...
Úplne súhlasím! Tie body pribúdajú a nestíham písať ďakovačky!!l
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ludex Pozri príspevok
Úplne súhlasím! Tie body pribúdajú a nestíham písať ďakovačky!!l
Na také ďakovačky Ti asi bude musieť Richard vymyslieť iné tlačidlo

...ja som myslela poďakovanie za príspevok ( nie vždy sa dá použiť súhlas, alebo ocenenie)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ono to dobre funguje , dostala som červený bodík v tejto chvíli .

http://www.porada.sk/722707-post2.html
0 0
IvoM IvoM

IvoM je offline (nepripojený) IvoM

Teda neviem, už som z toho jeleň, a to ešte mi navyše chýba spraviť 26 DP a teraz do toho ešte takéto zmeny na porade, nejako sa to zneprehladnilo, lebo ako hovorí klasik: "Každá zmena prináša zhoršenie"
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

môže mi prosím niekto vysvetliť, prečo svieti jeden môj príspevok nazeleno ? Dostala som zaň bod, ale nevidno ho cez užitočné ...

http://www.porada.sk/1343268-post2.html
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
0 1
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Janurka Pozri príspevok
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Nerob si z toho hlavu , ja som v tom momente nechápala , že je to sfarbené , ale už sa stalo a nič sa nedeje .Aspoň sme to vyskúšali .
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
arizona Pozri príspevok
Na také ďakovačky Ti asi bude musieť Richard vymyslieť iné tlačidlo

...ja som myslela poďakovanie za príspevok ( nie vždy sa dá použiť súhlas, alebo ocenenie)

Šak, nech dá dva tlačítka na ďakujem! A čo!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

veronikasad Pozri príspevok
môže mi prosím niekto vysvetliť, prečo svieti jeden môj príspevok nazeleno ? Dostala som zaň bod, ale nevidno ho cez užitočné ...

http://www.porada.sk/1343268-post2.html
To vie asi iba admin, ale určite to opraví.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Janurka Pozri príspevok
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Janurka, prepáč, ten klik na "neužitočné" len som chcela vyskúšať, či sa to nedá prekliknúť (opraviť )
Sa mi marí, že pred chvíľou to fungovalo - tiež som klikala rad radom, čo to urobí
Naposledy upravil arizona : 18.03.10 at 18:10
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Janurka Pozri príspevok
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Ja som sa to pokúsila zrušiť užitočným, ale neviem výsledok...hapruje to asi
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Škoda, ja tiež ako mnoho ďaľších ešte nemôžem pridať body, ale
snáď poteší aj veľké ĎAKUJEM
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ahojte, pozerám čo sa to deje a skúšam tiež klikať, chcela som dať užitočné a zároveň zábavné. Nedá sa, môžem buď jedno alebo druhé
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Nie som proti novinkám, ale mne to zatiaľ pripadá s tými tlačidlami trochu "chaosné".

Mám podobný pocit ako u niektorých doktorov, viacej sa venujú "ťukaniu" a pozeraniu do počítača, ako samotnému pacientovi.

Pri týchto tlačidlách začína ísť do popredia technická stránka pred obsahovou.


Niekedy menej je viac.

...a ešte teraz v marci
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

No, ale je sila, tie posledné dve tlačidlá určite sa ich použitie obmedzí, lebo....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

jozka56 Pozri príspevok
No, ale je sila, tie posledné dve tlačidlá určite sa ich použitie obmedzí, lebo....
Jožka ja žiadne lampičky nevidím
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Ono to dobre funguje , dostala som červený bodík v tejto chvíli .

http://www.porada.sk/722707-post2.html
Funguje to tak , že keď klikne niekto neužitočné , tak sa odpočíta z bodov. Aspoň tak sa mi to javí , keď sme si to na mne vyskúšali .Každý klik, ako neužitočné -1 bod .Ale Richard nám to určite vysvetlí .Inak myslím ,že to je skutočne užitočné , takáto zmena .
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Viac info a otázky prosím tu:
http://www.porada.sk/t135732-nove-ho...zivatelov.html
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

adi11 Pozri príspevok
Jožka ja žiadne lampičky nevidím
Uz su fuc...teda dlhsie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať