Zavrieť

Porady

Záplavy jún 2010

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Otvorila som tému . Ak máte nejaké foto priložte .To je niečo hrozné čo sa v tejto dobe deje .

Začínam mať obavu ......v Nitre je takáto rieka

Naposledy upravil Zita5 : 03.06.10 at 07:57
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Danila Pozri príspevok
To je preto, lebo si sa pýtala právnika na povodne.....Skús sa ho opýtať na príslušný paragraf a vyzvŕta Ťa tak, že kým pochopíš aj voda opadne, aj sklepy vyschnú. A minister pokiaľ viem je v suchu. V tom pršiplášti sľúbi....
ako to je? Sľuby sa sľubujú a ....... sa radujú. Smiech lieči, teda minister slúži ľudu. Latina nepustí.
Milá Danila,
neviem, kde si vzala, že som sa pýtala právnika /zrejme si mala na mysli Kaliňáka/ na povodne... Myslím, že v tejto situácii na tom vôbec nezáleží a povznesiem sa nad Tvoju asertívnu reakciu...Želám Ti podľa možnosti pekný a hlavne suchý večer - bez povodní...
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  L3BpY3R1cmUyL2lfcGxheWVyL3N0b3JhZ2UvMjAxMC82L1ByZWxldF9oZWxpa29wdGVyb3VfbmFkX1Nsby5qcGc=.jpg
Zobrazení: 55
Veľkosť:  146.8 KB

Takmer take niečo podobne sa mi stalo asi pred mesiacom. Išla som s dcérou v aute a zrazu z ničoho nič sme vošli do vody a auto sa začalo potápať. Hrozný pocit , myslela som, že je všetkému koniec.....Našťasie som sa zobudila. Bol to jeden z najhorších snov aké som mala.

Priala by som všetkým, aby sa dalo z týchto ťažkých dní a nocí PREBUDIŤ.
Ale bohužiaľ to nie je možné, a tak aspoň všetkým prajem veľa síl a veľa dobrých ľudí ochotných pomôcť.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Je to zlé, začala sa evakuácia v Košiciach. Mestská časť Džungla a Tesco.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

buchač Pozri príspevok
Kde v 3,14 či sú naši vládny predstavitelia teraz ...????

Veď im ich futbalové ihriská zatápa ...!!!

Východ v prdely ...veď od Bratislavy je ďaleko ...

Kde je teraz pán premiér , kde je " jeho " sociálna politika ???

25 miliónov € ...z rezervy ???

TRT je to ...
Hádam si nemyslíš , že premier príde a bude behať s vedrami a vyčerpávať vodu ???

Či ?

Mal by behať s tými vedrami ???
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ale NAOZAJ tí postihnutí ľudia záplavami si to ozaj nezaslúžili, najmä nie tí z Myšle...
Mne ak by sa stalo niečo také,že mi voda podmyje dom pred kolaudaciou, TAK si TO HODÍM ...

Mala by ich vláda ODŠKODNIŤ, tých čo im popadali domy aspoň po 10 000 € by mali všetkým podávať.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Braňo Pozri príspevok
Je to zlé, začala sa evakuácia v Košiciach. Mestská časť Džungla a Tesco.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Laco-monter Pozri príspevok
Hádam si nemyslíš , že premier príde a bude behať s vedrami a vyčerpávať vodu ???

Či ?

Mal by behať s tými vedrami ???
Hádam si nemyslíš ,že tú komunistickú ošípanú by vôbec napadlo pomáhať obyčajným ľuďom.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zita5 Pozri príspevok
Otvorila som tému . Ak máte nejaké foto priložte .To je niečo hrozné čo sa v tejto dobe deje .

Začínam mať obavu ......v Nitre je takáto rieka

Foto nepomôže, ľudia postihnutí povodňami potrebujú konkrétnu pomoc: namiesto dovoleniek by sme im mali ísť pomáhať povynášať blato z domovov, pomôcť murovať, doviezť pitnú vodu a potraviny. Zistiť si u starostu obce konkrétnu osobu alebo rodinu a dohodnúť sa s nimi telefonicky čo potrebujú. Nedávať euráče na všelijaké zbierky, je to zbytočné a iba čo sa za naše peniaze celebrity zviditeľňujú ale obyčajný človek nemá z toho nič. Je v našich možnostiach postihnutej osobe kúpiť napr. nový paplón, darovať niečo zo zariadenia, deťom kúpiť oblečenie, zošity. Ak viem o koho ide mám možnosť si ho aj skontrolovať, či tie peniaze neprepije, ale použije na to na čo sú určené. "Adoptujme" si ľudí postihnutých povodňami a sami budeme mať radosť keď uvidíme výsledok svojej pomoci, ako im vrátime chuť znovu žiť.A čo tie prázdne domy a byty v okolí BA čo ich realitky pre vysoké ceny nemôžu predať? Čo takto ich dať do užívania týmto ľuďom? Toto je podľa mňa konkrétna pomoc.
2 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

220870 Pozri príspevok
Hádam si nemyslíš ,že tú komunistickú ošípanú by vôbec napadlo pomáhať obyčajným ľuďom.
U nás voláme ošípanú - že sviňa .
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Laco-monter Pozri príspevok
Ale NAOZAJ tí postihnutí ľudia záplavami si to ozaj nezaslúžili, najmä nie tí z Myšle...
Mne ak by sa stalo niečo také,že mi voda podmyje dom pred kolaudaciou, TAK si TO HODÍM ...

Mala by ich vláda ODŠKODNIŤ, tých čo im popadali domy aspoň po 10 000 € by mali všetkým podávať.
u
Už sa asi opakujem, ale navrhujem konkrétnu pomoc konkrétnej rodine: obuť gumáky, pomôcť povynášať bahno, potom murovať, opýtať sa čo potrebujú najviac: či je to už nábytok, riady, deťom zošity, alebo kúpiť im pitnú vodu vo fľašiach. Som proti verejným zbierkam, radšej si "adoptujem" konkrétnu rodinu a viem kam idú moje peniaze, mám možnosť kontroly a na mne sa nebude nabaľovať nejaký mobilný operátor aj s celebritami čo sa chcú zviditeľniť. A realitky v okolí BA nech ponúknu prázdne byty čo nemôžu predať ľuďom postihnutým povodňami. Takto podľa mňa vyzerá konkrétna pomoc.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hubatá Pozri príspevok
u
Už sa asi opakujem, ale navrhujem konkrétnu pomoc konkrétnej rodine: obuť gumáky, pomôcť povynášať bahno, potom murovať, opýtať sa čo potrebujú najviac: či je to už nábytok, riady, deťom zošity, alebo kúpiť im pitnú vodu vo fľašiach. Som proti verejným zbierkam, radšej si "adoptujem" konkrétnu rodinu a viem kam idú moje peniaze, mám možnosť kontroly a na mne sa nebude nabaľovať nejaký mobilný operátor aj s celebritami čo sa chcú zviditeľniť. A realitky v okolí BA nech ponúknu prázdne byty čo nemôžu predať ľuďom postihnutým povodňami. Takto podľa mňa vyzerá konkrétna pomoc.
Citovala si moje foto http://www.porada.sk/1421511-post89.html ......ja sa ŤA takto spýtam,aký konkrétny krok svojej pomoci si doposiaľ učinila ?Ako Ty môžeš vedieť , že niekto z poraďákov určitú pomoc neposkytol ?

Už len na tomto príspevku vidieť , že sa tu nájdu ľudkovia ochotní pomôcť http://www.porada.sk/t79815-podporte...o-pomozme.html, a veľa z nich ani nepotrebuje na seba upozorňovať a vykrikovať ako už pomohli v ťažkých situáciach všeobecne a ako by sa malo pomôcť .Je to o každom jedincovi a jeho určenia spôsobu , ako pomôže.
Naposledy upravil Zita5 : 05.06.10 at 08:25
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zita5 Pozri príspevok
Citovala si moje foto http://www.porada.sk/1421511-post89.html ......ja sa ŤA takto spýtam,aký konkrétny krok svojej pomoci si doposiaľ učinila ?Ako Ty môžeš vedieť , že niekto z poraďákov určitú pomoc neposkytol ?
Zitka, ešte raz si pozorne prečítaj ten môj príspevok o "adopcii" konkrétnej rodiny postihnutej povodňou.........
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hubatá Pozri príspevok
Zitka, ešte raz si pozorne prečítaj ten môj príspevok o "adopcii" konkrétnej rodiny postihnutej povodňou.........
Ja som si ho prečítala Len som vyjadrila svoj pocit a názor, lebo nehnevaj sa, z Tvojho príspevku som mala pocit, ako keby prišiel uragán. Ale nič v zlom ,nemám dôvod sa na Teba nejako hnevať
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

hubatá Pozri príspevok
Foto nepomôže, ľudia postihnutí povodňami potrebujú konkrétnu pomoc: namiesto dovoleniek by sme im mali ísť pomáhať povynášať blato z domovov, pomôcť murovať, doviezť pitnú vodu a potraviny. Zistiť si u starostu obce konkrétnu osobu alebo rodinu a dohodnúť sa s nimi telefonicky čo potrebujú. Nedávať euráče na všelijaké zbierky, je to zbytočné a iba čo sa za naše peniaze celebrity zviditeľňujú ale obyčajný človek nemá z toho nič. Je v našich možnostiach postihnutej osobe kúpiť napr. nový paplón, darovať niečo zo zariadenia, deťom kúpiť oblečenie, zošity. Ak viem o koho ide mám možnosť si ho aj skontrolovať, či tie peniaze neprepije, ale použije na to na čo sú určené. "Adoptujme" si ľudí postihnutých povodňami a sami budeme mať radosť keď uvidíme výsledok svojej pomoci, ako im vrátime chuť znovu žiť.A čo tie prázdne domy a byty v okolí BA čo ich realitky pre vysoké ceny nemôžu predať? Čo takto ich dať do užívania týmto ľuďom? Toto je podľa mňa konkrétna pomoc.

Máš horúčku, alebo hovoríš "zcesty" ???
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Braňo Pozri príspevok
Je to zlé, začala sa evakuácia v Košiciach. Mestská časť Džungla a Tesco.
Je dotknutí osobne aj niekto z Poraďákov?.
Fakt sú to hrozné zábery, ktoré ukazujú v Telke..
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

evina Pozri príspevok
Je dotknutí osobne aj niekto z Poraďákov?.
Fakt sú to hrozné zábery, ktoré ukazujú v Telke..
POZRI SA Z OKNA :
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Laco-monter Pozri príspevok
POZRI SA Z OKNA :
Fakt vtipné Laco a ani nechápem zmysel takýchto reakcií...V Košiciach napr. je dosť Poraďákov tak som na nich myslela a za mojím oknom v Bratislave svieti slnko.... Je to fakt hodná situácia na neprimerané reakcie
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

na aký učet je vhodné prispiet-tak aby sa z príspevku najviac dostalo konkretným adresatom?/neviem či nejaká obec už vypísala zbierku/
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

trisestri Pozri príspevok
na aký učet je vhodné prispiet-tak aby sa z príspevku najviac dostalo konkretným adresatom?/neviem či nejaká obec už vypísala zbierku/
Určite je toho už viac, tu prikladám 2 z možností
http://noviny.joj.sk/z-domova/4-6-20...zaplavami.html
http://www.redcross.sk/
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Laco-monter Pozri príspevok
POZRI SA Z OKNA :
Laco a ty si pri tom pozeraní z okna nevypadol???

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať