Zavrieť

Porady

Penazny dennik

Mozete mi prosim poskytnut info, aky bezplatny program z internetu by som si mohla stiahnut, aby som nemusela rucne pisat v JU penazny dennik?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    smajlik
    Mozete mi prosim poskytnut info, aky bezplatny program z internetu by som si mohla stiahnut, aby som nemusela rucne pisat v JU penazny dennik?
    Dakujem
    Jednoduchý, prepracovaný ponúka zdarma fi Kros na www.kros.sk, je to Alfa štart a dá sa v ňom prakticky všetko robiť. Pozri si a rozhodni sa.
    Pekný deň želám...

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Pozri si demo verziu programu Alfa od firmy KROS, ale je tam obmedzenie počtu záznamov. Inak ak ti ide iba o denník, tak si ho sprav v exeli a máš to vyriešené.

    janka303 je offline (nepripojený) janka303

    janka303
    Ahoj prikladam Ti vzor peňažného denníka v Exeli, knihu pohladavok, knihu zaväzkov a pokladničnú knihu.
    Janka

    rpi je offline (nepripojený) rpi

    per aspera ad astra rpi
    Ahojte, viem, že už táto téma je hodne po dobe "záruky" ale chcem sa opýtať, či ten vzor peňažného denníka a knihy záväzkov a pohľadávok je použiteľný aj teraz?

    Ďakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    rpi Pozri príspevok
    Ahojte, viem, že už táto téma je hodne po dobe "záruky" ale chcem sa opýtať, či ten vzor peňažného denníka a knihy záväzkov a pohľadávok je použiteľný aj teraz?

    Ďakujem
    ako ho chceš použiť pre "klasického" živnostníka, stiahni si radšej demoverziu z krosu ...

    rpi je offline (nepripojený) rpi

    per aspera ad astra rpi
    Ďakujem za odpoveď...chcem ho použiť pre seba. Kros poznám a viem, že po zadaní asi 3000 eur do peňažného denníka sa pravdepodobne zablokuje a je potrebné kúpiť ostrú verziu. Ide mi o to, že si nie som istý, či chcem ďalej podnikať a či sa mi vtedy oplatí ten program zakúpiť... Preto sa rozhoduje, či to nespravím takto "krokolomne"...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    rpi Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď...chcem ho použiť pre seba. Kros poznám a viem, že po zadaní asi 3000 eur do peňažného denníka sa pravdepodobne zablokuje a je potrebné kúpiť ostrú verziu. Ide mi o to, že si nie som istý, či chcem ďalej podnikať a či sa mi vtedy oplatí ten program zakúpiť... Preto sa rozhoduje, či to nespravím takto "krokolomne"...
    Ten Peňažný denník nie je pre klasického živnostníka. Je tam nejaké účtovanie grantov, zrejme pre nejaké občianske združenie - nemám s tým skúsenosti. Skús na porade hľadať iný vzor.

    Vyskúšaj demoverie JU v iných účtovných SW - možno tam tieto obmedzenia ako v ALFE nie sú.

    Mija33 je offline (nepripojený) Mija33

    Mija33
    Dobrý, bola by som vďačná keby niekto navrhol na tento rok 2012 praktický Peňažný denník v exeli. Nájde sa niekto šikovný? Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.