Zavrieť

Porady

TLAČIVO - Potvrdenie o prevzatí dokumentu

Prosím Vás , nemáte niekto to tlačivko daňového úradu : POTVRDENIE o prevzatí dokumentu ? Mám len DÚ KE IV. a potrebovala by som DÚ KE I. Nie je ani na internete alebo keby ste vedeli , kde sa dá stiahnúť.
Díky, díky.
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

To je čo za tlačivo? Niečo čo opečiatkujú v podateľni?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
V NR sú tlačivá len o prevzatí DP ...ale o prevzatí dokumentu to robíme tak , že našu firemnú kópiu si dáme opečiatkovať na podateľni a basta. Slúži ako doklad o prevzatí dokumentu .
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Áno , je to tlačivo, ktoré Ti akože potvrdia, že aké tlačivá si im odovzdala . Je tam napríklad , že Druh dane, druh výkazu , druh prehľadu , za aké obdobie , či riadne al. opravné ... Bože ide ma z toho poraziť najväčšia blbosť je, že máme KE I, II, III a IV a každé potvrdenie je iné. A ja potrebujem KE I. Takže ku každej fotokópii si budem prikladať ešte aj potvrdenie o odovzdaní.
Nech žije daňový úrad...

Zitka, veď aj u nás to tak bolo donedávna , kým nevymysleli toto , lebo fotokópiu mi nechcela na podateľni opečiatkovať, že oni vraj dávajú toto!!
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Skús si také tlačivo "vyrobiť". Však to určite nie je predpísané tlačivo, iba nejaké interné ... A pre toto ja všetko posielam poštou , šetrím si nervy na dôležitejšie veci .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

A ešte máme aj DÚ KE V. Evi, prilep nám tu, prosím, to tlačivo. A od kedy platí používanie takýchto tlačív? To mi na DÚ(ak tomu dobre rozumiem) nezoberú napr. Q-ny prehľad(kópiu) a neopečiatkujú? Vymysleli si to len v KE, alebo ...?
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Marína
A ešte máme aj DÚ KE V. Evi, prilep nám tu, prosím, to tlačivo. A od kedy platí používanie takýchto tlačív? To mi na DÚ(ak tomu dobre rozumiem) nezoberú napr. Q-ny prehľad(kópiu) a neopečiatkujú? Vymysleli si to len v KE, alebo ...?
tak toto už naozaj človek nevie či sa má smiať alebo plakať Za chvíľu budeme mať tlačivá pre budúce tlačivá. Ja som sa s tým ešte nestretla a väčšinou posielam všetko doporučene poštou.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

DÚ Piešťany tiež také tlačivká používa. Bežnú kopiu nepotvrdia. Aspoň pri DPH.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Marína
A ešte máme aj DÚ KE V. Evi, prilep nám tu, prosím, to tlačivo. A od kedy platí používanie takýchto tlačív? To mi na DÚ(ak tomu dobre rozumiem) nezoberú napr. Q-ny prehľad(kópiu) a neopečiatkujú? Vymysleli si to len v KE, alebo ...?
Rada by som prilepila ale momentálne mi nefunguje scaner , takže neviem dostať do PC. Ale je to normálne tlačivko A4 s nejakou smiešnou hlavičkou pre DÚ KE IV. A to som ani nevedela , že máme aj DÚ KE V.
Neviem aké používa KE I lebo som sa tak nasr.. , že som odišla z DÚ (som si myslela , že to , čo mám v rob. bude OK a potom som zistila, že to je len pre KE IV.)
Ach jaj.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

DÚ KE V. = vidiek. Sídli tam, kde DÚ KE IV. To tlačivo pre DÚ IV. máš z daňového úradu?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

tak toto potvrdenie je fakt sila! nemaju (nemame) dost co robit?
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Marína
DÚ KE V. = vidiek. Sídli tam, kde DÚ KE IV. To tlačivo pre DÚ IV. máš z daňového úradu?
Áno , je z DÚ KE IV. , dala mi ho minule známa a jej ho dali na DÚ , keď tam bola minule niečo odniesť. Ja som ho založila , no neuvedomila som si , že ona je zo IV. a ja z I.

Zajtra, pozajtra možno už budem mať scaner OK, tak ho skúsim prilepiť.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

V Trnave sú takéto, toto je trošku "vylepšené" viď prílohu
Pekný deň...
Naposledy upravil Manual : 19.04.06 at 13:41
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zatiaľ som sa s týmto postupom stretla iba na DÚ KE I. Je to kus papiera (1/3 A4) s textom:

...........................P O T V R D E N I E

Daňový úrad Košice I, Tomášikova 35, Košice potvrdzuje prijatie

- riadneho
- opravného
- dodatočného

"Hlásenia" k dani z príjmov zo závislej činnosti platiteľa:

.................................................. .................................

za zdaňovacie obdbie r. ...................
Prijaté v Košiciach, dňa..........2006

......................

sama som to musela vypísať a potom na to buchli pečiatku podateľne
0 0
kattka.c kattka.c

kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

Evaman nemozes tu prilepit to tlacivo pre KE IV? Dik
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Prepáčte mi budem hnusná,ale neviete či netreba
dať tlačivo - potvrdenie potvrdenia o potvrdení potvrdenia,
že som si dala potvrdiť ...........

Našťastie u nás toto nikdy nevyžadovali. Bez problémov
mi vždy potvrdili kópiu toho, čo som potvrdené chcela mať.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

To len potvrdzuje staré známé fungovanie celej republiky - od dverí po dvere ...
0 0
Jarino Jarino

Jarino je offline (nepripojený) Jarino

Evaman, a na čo potrebuješ to tlačivo?
Veď keď prídeš na podateľňu niečo odovzdať a vypýtaš si potvrdenie, tak oni ti ho tam dajú. Alebo im ho chceš rozmnožiť, aby mali aj pre ostatných?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Melnick
Prepáčte mi budem hnusná,ale neviete či netreba
dať tlačivo - potvrdenie potvrdenia o potvrdení potvrdenia,
že som si dala potvrdiť ...........

Našťastie u nás toto nikdy nevyžadovali. Bez problémov
mi vždy potvrdili kópiu toho, čo som potvrdené chcela mať.
Majka, veď si len na to počkaj. Ani u nás to doteraz nevyžadovali a zrazu prišiel deň D atd.
Jarino
Evaman, a na čo potrebuješ to tlačivo?
Veď keď prídeš na podateľňu niečo odovzdať a vypýtaš si potvrdenie, tak oni ti ho tam dajú. Alebo im ho chceš rozmnožiť, aby mali aj pre ostatných?
Evka, ak dovolíš, skúsim za Teba. Jarino, ak bude mať na odovzdanie 15 tlačív rôzneho druhu, tak ďakujem pekne vysedávať za tým mini stolíkom s ďalšími krepčiacimi a čakajúcimi za mojím chrbtom na voľnú stoličku. Neviem ako vy, ale mi máme k dispozícii jeden stolík. To aby boli na neho časenky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=Marína]Majka, veď si len na to počkaj. Ani u nás to doteraz nevyžadovali a zrazu prišiel deň D atd.

Evka , mne je úprimne ľúto tých stromov z ktorých sú tie tlačivá-potvrdenia
vyrobené. Veď je to zasa jeden papier navyše,ktorý naozaj nemusel byť.
Keď ho odovzdám v podateľni,čo bude iné ako keď mi potvrdia mnou vystavenú
kópiu,ktorú si aj tak vyhotovím, aby som bola v obraze ,čo som kedy odovzdala
na úrad či už daňový ,alebo iný.
Dúfam ,že si ešte dlho nebudem musieť sťahovať to tlačivo . Predsa len
sme medzi kopcami,takže k nám by to nemalo prísť tak skoro .
A ak ho predsa budem potrebovať tak viem o jednej skvelej poraďáčke ,
ktorá mi ho prilepí medzi tlačivá:p /Ty ju veeeľmi dobre poznáš /.
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

No ani mne v Starej Ľubovni nechcú potvrdiť kópie DPH a ani Q. prehľady
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať