Zavrieť

Porady

Pes

Človek, sivý a fúzatý.
Opat zdravim poradu. Zatial som nenasiel psickarov na porade. Ake mate skusenosti s tymto problemom: Sucka boxer 9 rokov stara, nikdy nemala stenata, meni sa jej povaha, napr. neznasa kupanie a ani sa k nej nesmiem vtedy co len dotknut. Ak odlozim sampon, sprava sa normalne, cize dobracisko s pokrcenym nufakom. Je to normalne ...
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
scorp Pozri príspevok
Opat zdravim poradu. Zatial som nenasiel psickarov na porade. Ake mate skusenosti s tymto problemom: Sucka boxer 9 rokov stara, nikdy nemala stenata, meni sa jej povaha, napr. neznasa kupanie a ani sa k nej nesmiem vtedy co len dotknut. Ak odlozim sampon, sprava sa normalne, cize dobracisko s pokrcenym nufakom. Je to normalne ...
zeby prechod?

Moja fenka ma zatial iba 4 roky - ale doteraz sa jej spravanie meni iba ku kludnejsiemu. Co sa steniat tyka - viem iba o tom, ze moze mat zdravotne problemy pokial nemala steniatka. To mi potvrdil zverolekar.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ze moze mat zdravotne problemy pokial nemala steniatka.
akého druhu "môžu" byť tie zdravotné problémy?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
hanelie Pozri príspevok
akého druhu "môžu" byť tie zdravotné problémy?
Naša veterinárka uviedla napr. že je vyššie riziko rakoviny maternice u fenky, ktorá nemala malé.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
hm, zaujímavé hypotézy .............
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
hanelie Pozri príspevok
hm, zaujímavé hypotézy .............
Ja som sa na to pýtal asi 3 lekárov..každý mi povedal to isté...ako napísal uz Smith. Rakovina maternice, cysty a podobne zalezitosti...
0 0
tanti tanti

tanti je offline (nepripojený) tanti

Tiež sa prikláňam k tomuto názoru mali sme fenku v 10 rokoch dostala rakovinu maternice (to sme ešte nevedeli) správala sa k nám normálne, ale bola nervóznejšia a menej vládala, ale pripisovali sme to skôr veku bol to Slovenský čuvač takže vek bol na ňu vysoký. Potom ale mala falošnú brezosť a začali sa jej tvoriť rany na bruchu a to už bola nervózna riadne keď sme jej ich chceli ošetriť mala bolesti a aj vysoký vek takže sme to riešili injekciou.
Nechcem Vás strašiť možno to tak vôbec nie je a naozaj ju iba chytajú starecké maniere
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

... áno, je veľa prípadov, keď majú sučky tieto problémy, ale vyskytujú sa aj u takých, ktoré už šteniatka mali. Ťažko hľadať v tomto prípade pravdu. Poznám sučku, ktorá má 14 rokov, v živote nemala šteniatka a je relatívne v dobrom zdraví.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
moja má 17 rokov a našťastie tiež nemáme tieto problémy
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Moja sučka - vlčiak šteniatka nemala a po deviatich rokoch dostala rakovinu mliečnych žliaz. Musela som ju dať utratiť. Mám psa, ktorý má trinásť rokov - to je už taký domáci gazda, ale už má svoje maniere
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Moja ročná fenka mala po prvom háraní falošnú graviditu. Veterinár povedal, že keď sa jej to bude opakovať, tak bude väčšia pravdepodobnosť, že bude mať rakovinu.
Kamarátka musela dávnejšie tiež dať utratiť vlčiačku - rakovina maternice. Nikdy nemala šteniatka, mala 9 rokov.
PS: Mám dve kokerky doma a labradorku u rodičov. Dúfam, že problémy s našimi havoškami nebudú. I keď pri Nelke si nie som istá... je často chorá
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ahoj.

Nie som odborník na psy .
Ale nezdá sa vám to symptomatické , že problémy zdravotné (psychické) majú LEN sučky ??
Nebude tam placebo?

Ahoj
Ka Mil
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
[quote=Karas Milan;768006]Ahoj.

problémy zdravotné (psychické) majú LEN sučky ??
Nebude tam placebo?
Z vlastnej skusenosti som zazil, ze stredny spic (neskutocne ustekany pes, ale inak strasne mily a hravy v skorsich rokoch) menil svoju povahu a dokonca na mna vyceril zuby (12 -13 rocny). Je pravdou, ze asi ziarlil na svojho noveho spolubyvajuceho na dvore-stena bernaka. Co ma stym spolocne placebo? Asi nerozumiem. Tentoraz ide o panov-psov, nie sucky.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Karas Milan Pozri príspevok
Ahoj.

Nie som odborník na psy .
Ale nezdá sa vám to symptomatické , že problémy zdravotné (psychické) majú LEN sučky ??
Nebude tam placebo?

Ahoj
Ka Mil
mno...aj u ľudí sú rozdelené choroby...Nepoznám muža s rakovinou maternice a ženu s chorou prostatou, ale poznám veľa psích chlapov s rôznymi dosť vážnymi chorobami, takže nie len sučky
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dobry den, zdravim Vas,som rada ze som na Porade objavila rubriku aj o psikoch.
Ja som tiez pocula, že je dobre fenku dat pripustit aspon raz za zivot aby nemala problemy.Tak sa aj stalo.Mame teraz doma krasne prirastky,su ozaj nadherne...
ak by nahodou niekto z Vas mal zaujem o steniatka Zlateho retrievera-kludne ma moze kontaktovat
PB040001.jpg  
PB040007.jpg  
PA300054.jpg  
P8130031.JPG  
1/1
1 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
airin.nice Pozri príspevok
dobry den, zdravim Vas,som rada ze som na Porade objavila rubriku aj o psikoch.
Ja som tiez pocula, že je dobre fenku dat pripustit aspon raz za zivot aby nemala problemy.Tak sa aj stalo.Mame teraz doma krasne prirastky,su ozaj nadherne...
ak by nahodou niekto z Vas mal zaujem o steniatka Zlateho retrievera-kludne ma moze kontaktovat
Šteniatka sú nádherné. Hneď by som jedno brala... ale už mám doma dve amer. kokerky /ročnú a 5-mesačnú/, takže o zábavu máme postarané

SP: Snáď budeme mať v budúcnosti aj my šteniatka. Ale asi len od tej mladšej, keďže staršia má stále nejaké problémy, nechcem aby sa niečo prenieslo na mladé.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dakujem...mozno si aj ja necham jednu fenocku, len neviem ci to potom bude zvladnutelne.
0 0
jaja9 jaja9

jaja9 je offline (nepripojený) jaja9

Ahojte!
Sú tu ešte nejakí psíčkari? Neviete náhodou, ako by mali správne priberať šteniatka boxera? Mám tri 6-týždňové, a rozdiel u nich vo váhe je skoro kilo a pol.
Vďaka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jaja9 Pozri príspevok
Ahojte!
Sú tu ešte nejakí psíčkari? Neviete náhodou, ako by mali správne priberať šteniatka boxera? Mám tri 6-týždňové, a rozdiel u nich vo váhe je skoro kilo a pol.
Vďaka.
http://www.porada.sk/t98890-p126-sta...ost-o-psa.html

tu je veľa psíčkarov
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pripustanie feny aspon raz je uplna blbost, ako aj propagacia a inzerovanie mnozenia psov bez PP:
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba



Sú nadherní!
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať