Zavrieť

Porady

Pes

Človek, sivý a fúzatý.
Opat zdravim poradu. Zatial som nenasiel psickarov na porade. Ake mate skusenosti s tymto problemom: Sucka boxer 9 rokov stara, nikdy nemala stenata, meni sa jej povaha, napr. neznasa kupanie a ani sa k nej nesmiem vtedy co len dotknut. Ak odlozim sampon, sprava sa normalne, cize dobracisko s pokrcenym nufakom. Je to normalne ...
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som ich už s dcérou "vyhýkala" nádherné miminka
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Súhlasím s oboma. Keby som mala možnosť, hneď by som aspoň jedno brala.
0 0
jaja9 jaja9

jaja9 je offline (nepripojený) jaja9

Nemohla by tu byť zvlášť "porada" pre psíčkarov? Zvláštne, že som to vôbec našla pod "domácnosťou".
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

Nasa veterinarka hovorila ze to ci fenka mala steniatka alebo nie, je uplne jedno ze to nema nic spolocne so zdravim tak neviem
0 0
Rusalka 24 Rusalka 24

Rusalka 24 je offline (nepripojený) Rusalka 24

Inac Lubaba mate krasne steniatka aj my rozmyslame ci nedame pripustit nasu fenku ale sa trosku bojime ci bude zaujem o ne, zatial mame jedneho zaujemcu,co je dost malo.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Rusalka 24 Pozri príspevok
Inac Lubaba mate krasne steniatka aj my rozmyslame ci nedame pripustit nasu fenku ale sa trosku bojime ci bude zaujem o ne, zatial mame jedneho zaujemcu,co je dost malo.
To nie sú naše šteniatka, to sú airin.nice, len som ich chválila že sú nadherné.

Pozri príspevok č. 15
http://www.porada.sk/768154-post15.html
2 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

rusalka: naco chcete mat steniatka? mate psa s PP a uchovneneho?

ak nie, tak prosim ta, nerobte dalsie steniatka... utulky su preplnene... a nezodpovednym mnozenim sa pustaju dalej choroby o ktorych ani len netusite... nechajte to na chovatelske stanice, ktore su zastresovane organizaciami a maju chovy strazene podmienkami (pre kazde plemeno ine) ... nemate znalosti ohladom genetiky... a ak mate nepapieroveho psika, tak skutocne neviete, ake geneticke choroby maju predkovia vasho psika alebo psika, ktoreho ku vasej fenke pripustite...

ide mi srdce puknut, ked vidim tie preplnene utulky, smutne psiky, ci rozne smutne pribehy ohladom chorob, ktore psik nemusel mat alebo by ich bolo menej... netvrdim samozrejme, ze PP psy nie su chore... ale taky jedinec je z chovu vyluceny...

takisto mi je luto, ked si ludia mnozia nevedomky podla seba a nakoniec z povodneho napr. yorkshira, bisonka, maltezacika, westika je 3x tak velky pes... a vzhlad by bol este to najmenej... ale povahy a choroby je to najhorsie coho sa dopustaju...

mozno to znie odo mna kruto, ale som zasadne proti plodeniu steniatok a maciatok len tak... bez ziadnej kontroly chovu, bez nicoho... potom sa necudujme, ze su plne utulky... nemuselo by to tak byt, keby boli ludia zodpovednejsi a aj zakon keby bol postaveny inak..
1 0
1iika 1iika

1iika je offline (nepripojený) 1iika

Hlasim sa k psickarom
Odkaz pre zakladatela temy: Aj kvoli moznym komplikaciam v starsom veku fenky- pokial je to mozne, urcite je lepsie, aby sucka steniatka mala aspon raz za zivot. Aj ja som sa rozhodla dopriat ich svojej sucke. A prave je v ocakavani. Zaciatkom februara pridu na svet mali beauceroniBeauceron je plemeno, ktore som si vybrala a davam za pravdu vsetkym tym, ktori hovoria: Raz beauceron- navzdy beauceron.
Šteňatá francúzskeho ovčiaka- beaucerona budú s preukazom pôvodu vo farbe čierna s pálením aj vzácnejšej harlekýn z kvalitného spojenia. Matka CAC, Víťaz triedy, výborná- pracovne vedená (zatiaľ ZM, v príprave na SVV1, IPO1)- prirodzený aportér a koristník, s prirodzenými vlohami na pachové práce, výborný strážca, bezproblémový vzťah s inými zvieratami a ľuďmi. RTG 1/0. Otec- harlekýn, francúzsky plemenník- CAC, CWC, CACL, Res.CACL, Res.CACIB, výborný, pastierska skúška, VÝBORNÁ POVAHA!!! RTG 0/0. Obaja rodičia zdraví, bez alergií, vo výbornej kondícii. Rodokmeň šteniat a vlastnosti oboch rodičov dávajú predpoklady na pevné zdravie, exteriér plne zodpovedajúci štandardu a vlohy na pracovné využitie. Beauceron je prirodzene inteligentný pes, výborný spoločník pre aktívnych ľudí a zvláda akékoľvek športy, ale nájde využitie aj ako rodinný pes, pes k stádu či koňom, záchranár, doprovodný pes i ako canisterapeut. Jeho základnou črtou je schopnosť vcítiť sa do nálad človeka a stopercentná vernosť svojmu pánovi. Prvomajiteľom tohto plemena ochotne a bezplatne poskytneme poradenstvo pri výchove a výcviku šteniat. Socializované šteňatá budú k odberu od 5.4.2011. Viac sa dozviete na stránke wwwbeauceronweblahkosk
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

1iika: sice nesuhlasim s tvrdenim, ze fena ma mat aspon raz steniatka... vies si predstavit kolko by ich skoncilo na ulici, keby to bola pravda? navyse sa nakrytim spustia rozne hormonalne zmeny, ktore v buducnosti mozu u feny sposobit rakovinu, ktora je velmi ale skutocne velmi rozsirena

ale ocenujem (aj ked o to ti isto nejde ), ze mas fenku s PP, kryjes rovnako s PP psom a kedze pises, ze steniatka budu mat PP tiez, tak musia byt obaja psy uchovnene. Takto to ma byt

inak kazdy si o svojom plemene hovori, raz to tak nic ine... ja to tvrdim tiez, raz amik, navzdy amik a dodavam, ze kazdy kto ma raz amika neskonci pri jednom ale bude ich mat viac... (amik = am.koker)

drzim palceky, aby psicky boli zdrave a nasli si novych majitelov, ktory im daju domov a budu pre nich clenmi rodiny
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať