Zavrieť

Porady

ako vložiť obrázok

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Neviem, či som to správne zaradila, ale už druhý deň skúšam vložiť obrázok, napr. narodeninový-kvety... atď. do témy a nechce mi to tam "hodiť".
Neviete mi odporučiť nejaký link, ako sa to robí? Skúšala som jeden, ale mne nefunguje, resp. ja ho neviem urobiť.
Ďakujem
Lenka
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
michelle84 Pozri príspevok
Určite sa ti to podarí, išla som podľa návodu cactus, musíš dať kopírovať odkaz obrázka a potom už len prilepiť a ideš
Fakt som šťastná, že to už viem, lebo som aj technický tip, ale s týmto som si nevedela rady
Michelle, nie odkaz ale adresu obrázka ....
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac



no zas, a dávala som z berusky
Lienka lenka.gif  
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... tu je, super, super, moja lienočka...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ešte jedna rada. Ja mám záložku na lište a medzi inými mám aj názov obrázky, kde mám veľa, veľa stránok a obrázkami. Čiže, až chcem nejaký obrázok vložiť, tak si kliknem na záložku vyrolujú sa mi stránky, vyberiem, z ktorej chcem vkladať a tak sa prepínam z odpovedi na záložku doprava a doľava... etc. a hore a dolu....
1 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nedala si aj citovať keď Ti priložilo aj nenu? To je záhada... beruška nemá takéto logo.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nedala si aj citovať keď Ti priložilo aj nenu? To je záhada... beruška nemá takéto logo.
Eli, a ja ti viem, čo som postláčala? Sama neviem ako mi tam tá nena vošla. Ale má pekné obrázky, to ti teda poviem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lenka1979 Pozri príspevok
Eli, a ja ti viem, čo som postláčala? Sama neviem ako mi tam tá nena vošla. Ale má pekné obrázky, to ti teda poviem.

Iba skúšam, a ide to, huráááá.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
cactus Pozri príspevok
Ešte jedna rada. Ja mám záložku na lište a medzi inými mám aj názov obrázky, kde mám veľa, veľa stránok a obrázkami. Čiže, až chcem nejaký obrázok vložiť, tak si kliknem na záložku vyrolujú sa mi stránky, vyberiem, z ktorej chcem vkladať a tak sa prepínam z odpovedi na záložku doprava a doľava... etc. a hore a dolu....
Gabi, a ako si tam tú záložku dávaš? Na akých stránkach sú ešte také pekné obrázky? Dík.
PS: ste super, zlaté kámošky, som taká vytešená jak malé decko
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56


Tieto obrázky sú vkladané z dvoch stránok, ktoré mám otvorené/na spodnej lište, iba kopírujem a vkladám. j Jedna z tých dvoch stránok je porada, daná téma.
1 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Lenka1979 Pozri príspevok
Gabi, a ako si tam tú záložku dávaš? Na akých stránkach sú ešte také pekné obrázky? Dík.
PS: ste super, zlaté kámošky, som taká vytešená jak malé decko
Postav kurzor na obrázok, ktorého adresu chceš vedieť. Klikni pravým na myške. Rozroluje sa Ti menu. Klikneš na vlastnosti a vidíš adresu z ktorej bol obrázok stiahnutý.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jozka56 Pozri príspevok

Tieto obrázky sú vkladané z dvoch stránok, ktoré mám otvorené/na spodnej lište, iba kopírujem a vkladám. j
ide ide Mikulááššš
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

cactus Pozri príspevok
Ešte jedna rada. Ja mám záložku na lište a medzi inými mám aj názov obrázky, kde mám veľa, veľa stránok a obrázkami. Čiže, až chcem nejaký obrázok vložiť, tak si kliknem na záložku vyrolujú sa mi stránky, vyberiem, z ktorej chcem vkladať a tak sa prepínam z odpovedi na záložku doprava a doľava... etc. a hore a dolu....
Cactus tak záložky ja nemám, niekedy obrázky hľadám aj hodinyj, no inokedy sa neviem zastaviť j
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
jéééj, všetkým dobrým anjelíčkom , ktorí mi pomohli ako tu prilepiť také krásne obrázky.

cmuky.. cmuky... všetkým....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lenka1979 Pozri príspevok
jéééj, všetkým dobrým anjelíčkom , ktorí mi pomohli ako tu prilepiť také krásne obrázky.

cmuky.. cmuky... všetkým....
Ďakujem za návod aj ja.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jozka56 Pozri príspevok
Cactus tak záložky ja nemám, niekedy obrázky hľadám aj hodinyj, no inokedy sa neviem zastaviť j

Ďakujem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Gabi, a ako si tam tú záložku dávaš? Na akých stránkach sú ešte také pekné obrázky? Dík.
PS: ste super, zlaté kámošky, som taká vytešená jak malé decko
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Postav kurzor na obrázok, ktorého adresu chceš vedieť. Klikni pravým na myške. Rozroluje sa Ti menu. Klikneš na vlastnosti a vidíš adresu z ktorej bol obrázok stiahnutý.
jozka56 Pozri príspevok
Cactus tak záložky ja nemám, niekedy obrázky hľadám aj hodinyj, no inokedy sa neviem zastaviť j
Už som tu.


Tak- záložky, To sú tie veci na lište hneď pod vyhľadávačom a pod tým ako píšeš www, neviem ako to mám pomenovať... no proste hneď ten riadok pod šípkami, domčekom...

Keď na tú lištu klikneš, tak sa ti rozroluje (hrozné slovo) :
- otvoriť všetko na kartách
- nová záložka,
- nový priečinok
- nový oddeľovač
- vystrihnúť
- kopírovať
- prilepiť ....

no a klikneš na nová záložka a pomenuješ to napr. obrázky a tam si budeš dávať linky na gify, obrázky, smajlíkov... jednoducho to potom ten link chytíš do myšky a presunieš do tejto záložky. Ja mám záložky na banky, poisťovne, účtovníčtvo, mobily, TV, noviny, PORADA, recepty..... a môžeš ich mať koľko len chceš. a keď chytro niečo potrebuješ, klineš na záložku vyroluje sa ti všetko, čo v nej máš a už si len klikneš napr. na VUB banku a ono sa ti tam tá stránka pekne nasúka...

Príklad - ja to mám asi takto:
BANKY VÚB banka Slovenská sporiteľňa - Home UniCredit Bank OTP Banka Slovensko, a. s. Tatra banka - Najlepší idú za nami mBank - maximálne výhodne
GIFY 4ever.sk - Obrázky a pozadia Zima je tu - MajaZ Hezký víkend - Obrázky a Animace pro Lidé.cz ahrendtspsp Amimációs Tárház Animációs Tárház Animované gify -sirmi bedna13 Bomba.sk - Pozadia na mobil - Smajlíky CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online Decoupage a ostatní - Ú V O D DENY Evita (Eva) : Obrázky / Vianočné a zimné obrázky / 4755138.gif Gifove obrazky Glitter Graphics: your resource for Myspace graphics and Myspace layouts! Hitparáda Kamélie Hoxa - A női portál http://sweb.cz/BednarovaOlga/ Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket Jesenná príroda : Obrázky 1 Képeslapküldés kotanec : Obrázky - Pictures / Přání - krásný den / krasny_den_29_animace.gif kotanec : Obrázky - Pictures / Zahrady - Parky - Gardens / zahrady 004.jpg Království Šeroušků Kreslené - Vtipy.netroof.eu - vtipné obrázky, vtipy, texty, zábavné videa love Photo - Adriana Adri on IMEEM Mágia a všetko okolo nej | Vitaj v mojom svete!!! Lady Rose - Přátelé Majka : OBRAZKY / s textom / dobre rano.gif Marcela-Macek Marcela-Macek Medvídci - Obrázky a Animace pro Lidé.cz obrázky - Hľadanie obrázkov Google Obrázky a zvonenia na mobil, hry do mobilu Obrázky pro radost | určené pro vkládání na webové stránky i do diskuzních fór only4you.webovastranka.cz : Značky / didlinka-gify Rose 2 Rose 2 Rose 2 bloček rose fantasy bloček vítám vás smajlík - Hledání obrázků Google SOFII S.'s Photo on IMEEM speed-fabian.webovastranka.sk : Obrázky / Animované / Certícatko.gif Stazie.webz.cz Stránky s humorom, romantikou, básňami, poviedkami, obrázkami ale aj erotikou a fotkami takmer pre každého Stránky s humorom, romantikou, básňami, poviedkami, obrázkami ale aj erotikou a fotkami takmer pre každého t-1 : Obrázky / Fun / Žmurk.gif Tea Spirit™ Tuti baráti képeslapok tvojWEB - Na stiahnutie - Animované gify - Jedlo Vianoce - Vánoce - Boże Narodzenie - Christmas - Vianoce Webová grafika - gify, animace, obrázky - gify, animace, pohyblivé obrázky, jpeg, grafika pro web | JakNaWeb.com Lady Rose - Přátelé schmörmel's kartenseite anuste.webovastranka.cz : Obrázky pro Vaše potěšení, dospělých i dětí... Pod hvězdnou oblohou
POISŤOVNE Všeobecná zdravotná poisťovňa - zdravotné poistenie a starostlivosť Sociálna poisťovňa - Úvod DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s. APOLLO zdravotná poisťovna, a.s. Index - Európska zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa a.s. - Úvodná stránka SZP, a. s. - SZP etc. etc. etc.........
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pichliačik len si asi zabudla pripomenúť, že to čo spomínaš je možné vo Firefox, IE má na to obľúbené položky :-D
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
willma Pozri príspevok
pichliačik len si asi zabudla pripomenúť, že to čo spomínaš je možné vo Firefox, IE má na to obľúbené položky :-D
máš pravdu, wilma...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tak- záložky, To sú tie veci na lište hneď pod vyhľadávačom a pod tým ako píšeš www, neviem ako to mám pomenovať... no proste hneď ten riadok pod šípkami, domčekom...

No mozilu mám, aj záložky, ale nad www, ale to je asi jedno. Tam si to teda skúsim ukladať. No čo, učíme sa každý deň. Vďaka. j Jooooj a koľko tých stránok máš
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Tak- záložky, To sú tie veci na lište hneď pod vyhľadávačom a pod tým ako píšeš www, neviem ako to mám pomenovať... no proste hneď ten riadok pod šípkami, domčekom...

No mozilu mám, aj záložky, ale nad www, ale to je asi jedno. Tam si to teda skúsim ukladať. No čo, učíme sa každý deň. Vďaka. j Jooooj a koľko tých stránok máš
no, veľa, Jožka, veľa, a všetko samé dobroty...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať