Zavrieť

Porady

PÁTRANIE PO AYYA !!!

Kto má poznatky o AYYA???

Každý kto chodí medzi poraďákov, sa určite stretol s minikurzom, korým sa tu preslávila AYYA. Mne osobne, ako aj mnohým iným poraďákom stále vŕta v hlave otázka :" KDE SA PODELA AYYA???"
Prosím najmä Richarda, ale aj ostatných poraďákov, skúsme ju nájsť. POMOŽETE?

PS: Zaradila som to do témy ZDRAVIE, to ma napadlo a zdá sa mi to v tomto prípade vhodné, ale ak by to malo byť inde, prosím Richarda o
presunutie.
Naposledy upravil atramka : 04.03.06 at 14:59
Usporiadat
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

atramka
Kto má poznatky o AYYA???

Každý kto chodí medzi poraďákov, sa určite stretol s minikurzom, korým sa tu preslávila AYYA. Mne osobne, ako aj mnohým iným poraďákom stále vŕta v hlave otázka :" KDE SA PODELA AYYA???"
Prosím najmä Richarda, ale aj ostatných poraďákov, skúsme ju nájsť. POMOŽETE?

PS: Zaradila som to do témy ZDRAVIE, to ma napadlo a zdá sa mi to v tomto prípade vhodné, ale ak by to malo byť inde, prosím Richarda o
presunutie.
Tiež som nad ňou už viackrát rozmýšľala, ani nie tak z pohľadu pokračovania v minikurze, aj keď bol super a pokračovanie by som privítala, ale v obave, či nemá nejaké väčšie problémy. Neviem, či má vôbec niekto na ňu kontakt. Richard by mal mať na ňu mail.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som už reagovala tiež priamo v téme "minikurz......" , ale nikto nereagoval .Takže sa teraz ku Vám pripájam , to mi napovedá moje vnútro, pretože na Porade spravila kus oceniteľnej práce .


http://www.porada.sk/showthread.php?...light=svokrina
Naposledy upravil Zita5 : 04.03.06 at 17:19
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
AYYA vráť sa! Ak si mala pocit nejakej krivdy - zabudni na to, každý z nás má svoje biele i čierne dni. Jeden deň je viac boľavejší, na druhý deň užiješ liečik a už tak nebolí! Zanechala si tu svoj odkaz, ktorý je "bibliou" začínajúcim i pokročilým účtovníkom, čaká tu na Teba veľa ľudí, ktorí chcú prostredníctvom tejto stránky Ti podať ruku a poďakovať. Ak máš boľačku príď, pofúkame, ak sa tešíš z niečoho, poteš aj nás. Ak sa s bolesťou podelíš, pominie, ak s radosťou tak zdvojnásobí. AYYA, pozri na to množstvo ľudí - tá radosť by bola nekonečná.
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Nájde sa niekto kto pomôže zistiť čo sa stalo? Richard Ty nemôžeš nám s tým pomôcť?
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

....Richard tu zrejme ešte nebol, určite mu to nie je ľahostajné a zrejme by sa k nám do pátrania po AYYA pridal.....
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Mne je to už tiež podozrivé, že by ju tu nikto nepoznal???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam...................................
0 0
dom dom

dom je offline (nepripojený) dom

Zita5
posúvam...................................
posúvam tiež.....
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Ozaj nikto nič???
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

Posúvam .
0 0
blondy blondy

blondy je offline (nepripojený) blondy

iwa
...... posúvam ......
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak posúvam aj ja.... na dobrého človeka by sa nemalo zabudnúť. V hektických posledných dňoch sa táto téma "zasunula".
Richard, ozvi sa. Ved nechceme nikomu narušiť súkromie, len vedieť, že je všetko v poriadku.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Dobrá správa:

Ayyku som vypátrala.
Je živá a zdravá, všetkých pozdravuje. Presťahovala sa a nemá dobrý prístup k internetu.
Ale ak sa jej dnes podarí , tak sa určite ozve.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Muška
Dobrá správa:

Ayyku som vypátrala.
Je živá a zdravá, všetkých pozdravuje. Presťahovala sa a nemá dobrý prístup k internetu.
Ale ak sa jej dnes podarí , tak sa určite ozve.
Dobrá práca Muška a super správa. Sme radi, že je všetko v poriadku.
0 0
Fidlo Fidlo

Fidlo je offline (nepripojený) Fidlo

Som nesmierne šťastná / a verím, že hovorím za veľa ľudí z Porady/, že je Ayya v poriadku, živá a zdravá a že sa čo najskôr ozve, pretože nám veľmi dlho chýbala. Ayya ďakujeme !!!!!!!
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Milá muška, toto je super správa pre mňa!!!!! Ja som to nejako zle znášala, keď AYYA odišla a dovolenku a viac sa nám neozvala. Mala som taký nedobrý pocit, že sa jej niečo zlého stalo. Preto som sa snažila vo viacerých príspevkoch vyzývať na pátranie po nej. Bolo to aj prostrednictvom Richarda a SS, ale ona sa neozývala a neozývala.......
Som veľmi rada že sa podarilo s ňou niekomu skontaktovať, ale pýtam sa:
Muška ty stará dobrá poraďáčka, poznáš AYYU osobne? Je to tá istá AYYA, ktorá bývala s nami na porade pred dovolenkou??? Veľmi sa teším na jej príspevok, možno vysvetlí dôvod, prečo sa nám tak dlho - predlho neozvala, ale veď ak nechce , nemusí nič vysvetľovať, iba nech si tu s nami opäť pokecá... teším sa - dnes som mala samé nedobré správy a zlý deň, no aspoň
objavenie AYYA je pre mňa niečím milým v tento deň.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ano, je to ta ista :-)
vlastne uplne nie - som skoro o rok starsia :-) kurnik, ale to ubehlo ...

http://www.porada.sk/t12320-ayya--ve...trvajucim.html
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ondrejvla
AYYA vráť sa! Ak si mala pocit nejakej krivdy - zabudni na to, každý z nás má svoje biele i čierne dni. Jeden deň je viac boľavejší, na druhý deň užiješ liečik a už tak nebolí! ...
ech! ... nemam ziadne neprijemne spomienky na poradu - naopak, iba plno prijemnych a velmi prijemnych .... a navyse - citim vdacnost celej tejto uzasnej komunite ... velakrat som nasla "pomocnu ruku" a to je v dnesnych casoch obcas uz zvlastne, naozaj citim vdacnost voci celej porade :-)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Trikrát hurá! Konečne si sa vrátila, veľmi tu chýbaš A okrem poďakovaní tvojích žiakov ťa tu čaká ďaľšia robota :p.
Už sa tešíme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať