Zavrieť

Porady

liehoviny-hlásenie

ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja chcem upozorniť tých,ktorí nevenujú veľkú pozornosť hláseniam o
liehovinách pre colný úrad, reštaurácie a pod.aby to ozaj brali vážne,lebo
ja som za ten rok l x meškala s hlásením o l deň a už mám pokutu 2000,-sk
a to je tá najnižšia.
Usporiadat
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Sany
Myslím, že to nepomôže, ak sa budeš tváriť, že to nedošlo. Pokuta bude asi aj tak. Adresa je podľa sídla firmy.
Sany, prosím, podľa sídla firmy (BA II) alebo prevádzky - bufetu (BA III)?
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

M0NIKA
Sany, prosím, podľa sídla firmy (BA II) alebo prevádzky - bufetu (BA III)?
Prosím, neviete mi niekto poradiť?
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Hlásenie treba poslat podla sidla firmy, nakolko firma môze mat viac prevadzok. Chýbajúce hlásenia odporúcam doplnit. Za kazdý omeskaný mesiac je pokuta vo výske 2.000,- Sk za jedno hlásenie, takze cím skôr.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

evuša
Hlásenie treba poslat podla sidla firmy, nakolko firma môze mat viac prevadzok. Chýbajúce hlásenia odporúcam doplnit. Za kazdý omeskaný mesiac je pokuta vo výske 2.000,- Sk za jedno hlásenie, takze cím skôr.
Ďakujem už to mám v obálke. Dnes to odíde.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Pokuta je 2000,-sk,mi sme sa však opozdili už druhý krát,tak nám dali pokutu 4000,-sk.Napísala som im aj list ,ale nič neodpustili.
0 0
emrazik emrazik

emrazik je offline (nepripojený) emrazik

Dodržiavanie tejto oznamovacej povinnosti u podnikateľských subjektov kontrolujú colné úrady. V prípade nesplnenia si oznamovacej povinnosti v zákonných lehotách alebo nesplnenia si týchto povinností vôbec pristupujú colné úrady k ukladaniu sankcií podľa § 35 ods. 7 zákona č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov. Minimálna výška pokuty podľa tohto ustanovenia je 2 000 Sk, maximálna 100 000 Sk. Čím neskôr si podnikatelia splnia svoju zákonnú povinnosť, tým bude sankcia vyššia. Na uloženie pokút majú colné úrady 5 rokov.
0 0
aladin aladin

aladin je offline (nepripojený) aladin

dovolim si upozornit na to ak by ste prestali predavat , (zatvorite prevadzku) ste povinný oznamit to do 8 dni. inak opat pokuta...
ak Vas to potesi videl som vysokoskolskeho brigadnika ako tukal cisla z oznamenia do pc () neviem že by to vobec neskenovali ale rucne zapisovali ???? vsak to može byť na osalenie. p.s. ak nevidim neverim
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
M0NIKA
Ďakujem už to mám v obálke. Dnes to odíde.
Doporučujem to poslať doporučene.
0 0
pagi pagi

pagi je offline (nepripojený) pagi

Malá pripomienka k ukončeniu predaja liehovín: Podľa §44, ods. 1 zák. 105/2004 je povinnosť oznámiť ukončenie predaja liehovín do 15 dní od ukončenia miestne príslušnému colnému úradu sídla firmy (začiatok predaja liehovín treba nahlásiť najneskôr 1 deň pred začatím).
0 0
Čoko Čoko

Čoko je offline (nepripojený) Čoko

Viete mi poradiť aké je nulové hlásenie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať