Zavrieť

Porady

Termín podávania daňových priznaní sa bude posúvať?

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dnes som zachytila v médiách informáciu, že v treťom balíčku opatrení je návrh, aby sa termín daň. priznaní pre fyzické osoby posunul do 30.4. a pre firmy do 30. 6. Je možné, že, ak by sa to schválilo k 1.3. platilo by to pre podávanie DP za rok 2008?
Ak som už náhodou založila duplicitnú tému, ospravedlňujem sa

Keď tak uvažujem, tak by to asi malo byť účinné už za rok 2008, ak by to malo nejakým spôsobom riešiť finančnú krízu, do ktorej sa daňovníci dostali.
Usporiadat
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Naša radosť bola predčasná..... Počúvali ste teraz správy? Aj tú argumentáciu, že prečo nie? Takže zatiaľ to vyzerá na pôvodný termín 31.03.

tak vlastne ako sme teraz na tom?zostava 31.03?
co " vysokointeligentne" este navrhli?
ja som uz zo zufalstva zacala normalne robit
este , ze som mala aj plan na " krizu" takze najprv som mala pauzu+kitkat, teraz budem makat + deli super, nehc ma den minimalne 25 hodin
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Naša radosť bola predčasná..... Počúvali ste teraz správy? Aj tú argumentáciu, že prečo nie? Takže zatiaľ to vyzerá na pôvodný termín 31.03.
To teraz mám zložiť nohy zo stola a začať pracovať?
No ja pre istotu ešte chvíľku počkám, aby som sa náhodou nepretrhla
0 0
ivet. ivet.

ivet. je offline (nepripojený) ivet.

Ešte ste nezareagovali na tú správu o 80% paušálnych nákladoch na pohonné hmoty. O čo sa jedná? nikde to neviem zistiť. Ďakujem.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ivet. Pozri príspevok
Ešte ste nezareagovali na tú správu o 80% paušálnych nákladoch na pohonné hmoty. O čo sa jedná? nikde to neviem zistiť. Ďakujem.
http://www.porada.sk/t101723-zmeny-v...nihu-jazd.html
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Tak teraz som zostala poriadne nasr...! Práve som videla v TV, ako sú informovaní poslanci o tom, aké zmeny majú schvaľovať.
Nevídané!!! 16 z 23 opýtaných vôbec nevedeli odpovedať. Jeden telefonoval a tak sa pri hlasovaní pomýlil. No však čo, nič sa nedeje.
Tak takýto ľudia idú o niečom rozhodovať. Za ten plat čo berú by mohli mať aspoň trochu záujmu. Moje nervy!!!
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

cloe Pozri príspevok
Tak teraz som zostala poriadne nasr...! Práve som videla v TV, ako sú informovaní poslanci o tom, aké zmeny majú schvaľovať.
Nevídané!!! 16 z 23 opýtaných vôbec nevedeli odpovedať. Jeden telefonoval a tak sa pri hlasovaní pomýlil. No však čo, nič sa nedeje.
Tak takýto ľudia idú o niečom rozhodovať. Za ten plat čo berú by mohli mať aspoň trochu záujmu. Moje nervy!!!

mna to tak vytocilo, ze som od jedu zacala robit danove priznanie
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

marina8 Pozri príspevok
zacala robit danove priznanie
uuuž????
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Muška Pozri príspevok
uuuž????


0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Muška Pozri príspevok
uuuž????
už, mne napríklad trom už "trčia nohy" a za chvíľu sú na svete...Čo ak príde k zatemneniu mozgu a termín neposunú len tak ľahko...(teraz som si uvedomila, že je to asi jedno, ak niet čo zatemniť...)
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

JankaO Pozri príspevok
už, mne napríklad trom už "trčia nohy" a za chvíľu sú na svete...
Tak Janka, ja ešte ani "pôrodné bolesti" nemám , hoci vyzerám , že možno aj pätorčatá to budú
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Muška Pozri príspevok
Tak Janka, ja ešte ani "pôrodné bolesti" nemám , hoci vyzerám , že možno aj pätorčatá to budú
ja ešte nie som tehotná
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Monika Kováčová Pozri príspevok
ja ešte nie som tehotná
Monik,podľa avataru to už máš za sebou, tebe je...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

JankaO Pozri príspevok
Monik,podľa avataru to už máš za sebou, tebe je...
3x
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ivet. Pozri príspevok
V tej ukážke v televízii bolo niečo aj o 80% paušali na pohonne hmoty. Znamená to, že si dám 80% z bločkov do nákladov a nemusím viesť knihu jázd?
Len treba dať pozor,platitelia DPH, či a odkedy to bude platiť, aby sme nezabudli vysporiadať DPH z tých 20% daňovo neuznaných PHM.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Naša radosť bola predčasná..... Počúvali ste teraz správy? Aj tú argumentáciu, že prečo nie? Takže zatiaľ to vyzerá na pôvodný termín 31.03.
Zoli podľa p. Brocku je to pre tých poctivých, čo budú mať preplatky, nespravodlivé posunúť termín podania DP a Ty si sa tešil, že by si si našetril ešte o mesiac peniažky na zaplatenie dane

PS: Ak Ťa to poteší, aj ja platím
Naposledy upravil ALDA : 12.02.09 at 08:06
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať