Zavrieť

Porady

Agentúra dočasného zamestnávania

Dobrý deň,

neviem, či niekto z Vás má skúsenosti s Agentúrou dočasného zamestnávania (ADZ), resp. so sprostredkovaním zamestnania, ale hádam áno.
Naša spoločnosť by rada založila Agentúru dočasného zamestnávania. Na jej zriadenie je nevyhnutné povolenie, ktoré vydáva Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny podľa zákona č. 4/2005 Z.z. o službách zamestnanosti. K žiadosti o toto povolenie je potrebné priložiť Projekt vykonávania činnosti ADZ vrátane kalkulácie predpokladaných príjmov a výdavkov. O tomto projekte - obsahu, štruktúre máme minimálne informácie, resp. žiadne. Vedel by niekto pomôcť s týmto projektom? Vopred ďakujem.
Usporiadat
Fair Jobs Fair Jobs

Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

dendoz
Dobrý deň,

neviem, či niekto z Vás má skúsenosti s Agentúrou dočasného zamestnávania (ADZ), resp. so sprostredkovaním zamestnania, ale hádam áno.
Naša spoločnosť by rada založila Agentúru dočasného zamestnávania. Na jej zriadenie je nevyhnutné povolenie, ktoré vydáva Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny podľa zákona č. 4/2005 Z.z. o službách zamestnanosti. K žiadosti o toto povolenie je potrebné priložiť Projekt vykonávania činnosti ADZ vrátane kalkulácie predpokladaných príjmov a výdavkov. O tomto projekte - obsahu, štruktúre máme minimálne informácie, resp. žiadne. Vedel by niekto pomôcť s týmto projektom? Vopred ďakujem.
Dobry den

Pred niekolkymi mesiacmi som ziadala o licenciu na SZÚ na Ústredí práce a podobný projekt som musela vypracovat. Neviem ako je to presne s projektom pre ADZ, ale predpokladam, ze by to malo byt nieco podobne, len s niekolkymi upravami. Pokial mate zaujem o pomoc, mozem Vam dany projekt vypracovat, respektive Vam pomoct s jeho vypracovanim, no potrebovala by som od Vas co najpodrobnejsie informacie.
S pozdravom
Petra
0 0
dendoz dendoz

dendoz je offline (nepripojený) dendoz

To som rád, že sa predsa niekto našiel :-). Záujem o pomoc samozrejme mám, resp. o vypracovanie. Tie projekty (na povolenie SZÚ, ADZ) sa obsahovo pravdepodobne nelíšia. Na úrade práce, soc.vecí a rodiny mi neposkytli veľa info ako na to, len pár bodov, čiže som s tým veľmi nepohol a už včera bolo neskoro. Aké info potrebujete?
Zdeno
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Zdeno, my sme už dané povolenie získali. Ak sa dá počkať, prihodím to sem, ale až v podnelok alebo stredu.

Pekný deň
0 0
Fair Jobs Fair Jobs

Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

Zdenko.
Tak teraz neviem, ci sa Vam chce cakat do pondelka - stredy, alebo Vam to vypracujem ja. Dajte vediet.
V pripade Vasho zaujmu info, ktore potrebujem upresnim v popoludnajsich hodinach.
Kazdopadne mi dajte vediet, aj ked si myslim, ze vyhodnejsie by bolo pockat na spravu od IVAB, ktora sa konkretne tyka ADZ a nie SZU, ale je to na Vas. Kazdopadne som ochotna pomoct.
Prijemny den
Petra
0 0
dendoz dendoz

dendoz je offline (nepripojený) dendoz

To by bolo super IVAB! Počkám do pondelka-stredy. Peťa, ďakujem za ochotu pomôcť.
0 0
Fair Jobs Fair Jobs

Fair Jobs je offline (nepripojený) Fair Jobs

Ahojky Zdenko,

nie je zaco. Ved sme tu preto, aby sme si pomahali. Prajem vela stastia s agenturou. Sprostredkovanie prace da velmi zabrat. Len nech Ta neodradia neseriozni ludia so skeptickym a lahostajnym pristupom. Takych je dnes velmi vela. Ked budes nieco potrebovat, kedykolvek sa ozvi.
Pa
Petra
0 0
dendoz dendoz

dendoz je offline (nepripojený) dendoz

Ahoj IVAB, je streda ... môžeš prilepiť ten projekt potrebný k ziskaniu povolenia na ADZ?
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Veľmi sa ospravedlňujem, viem, je piatok, ale ADZ mám zriadenú v druhej práci a po čase som tam bola až včera, tak preto meškám.

Prikladám teda nejaké prílohy k žiadosti, ktoré som písala. My sme na základe toho povolenie na výkon ADZ získali, tak dúfam, že pomôžu.

Prajem pekný deň
0 0
dendoz dendoz

dendoz je offline (nepripojený) dendoz

Veľmi pekne Ti ďakujem, pomohla si mi. Popracujem na tom cez víkend, aby to odišlo v pondelok. Príjemný a pekný deň želám a ešte raz dík.
0 0
Šelinka Šelinka

Šelinka je offline (nepripojený) Šelinka

Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, potrebovala by som nejaký vzor vypracovaného projektu vykonávania SZÚ vrátane kalkulácie predpokladaných príjmov a výdavkov.
Ďakujem
0 0
aja7 aja7

aja7 je offline (nepripojený) aja7

Dobrý deň,
nakoľko tiež plánujem personlnu agentúru rozšíriť o leasing zamestnancov, narazila som na Váš príspevok-otázku hľadom projektu na ADZ. Potrebovala by som poradiť, čo všetko je potrebné dať do projektu a ak ste aj rozbehli túto formu sprostredkovania zamestnancov, ako fungujete s firmami. Budem Vám veľmi povdačná, nemám sa na koho obrátiť. Vopred ďakujem za pomoc.
0 0
mikol mikol

mikol je offline (nepripojený) mikol

Mohla by som sa Vas co ste uz dostali povolenie spytat ako dlho to asi trva?
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
Poprosím niekoho, kto má skúsenosti s podaním žiadosti na UPSVAR, keby mi poradil ako na to, čoho sa mám vyvarovat, na čo si máme dať pozor, bola by som veľmi vďačná za pomoc, ďakujem
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
Este raz velmi pekne prosim, niekoho, kto by mi vedel poradit, dakujem
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
ani dnes tu nikto nieje, kto pracuje v tejto oblasti?
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
posuvam
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
nieje tu nikto zainteresovany v tejto oblasti?
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
posuvam
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
este stale by som prosila o radu, dakujem
0 0
Gabca Gabca

Gabca je offline (nepripojený) Gabca

som zena :-)
a som tu opat spat s touto temou, je tu niekto, kto ma s tym skusenosti?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať