Zavrieť

Porady

Co mozem ulovit

Zdravim,

zrejme nie celkom klasicka zahradkarska tema, ale co mozem zo zvery zabit na vlastnom pozemku? A co na cudzom?

Napr.: vtakov - vrabce striela kazdy, ine druhy ? Vyberat hniezda?. Hlodavcov - asi ano. Hady - ?, obojzivelniky (zaby)? ryby asi iba na vlastnom...

Myslim nielen skodnu zver.

A co ak sa mi nahodou () zatula zajac do neoplotenej zahrady?

Ide mi o zakon, nie o prax.

Vopred diky za rady
--------------------------------
EDIT: otazka uz super zodpovedana uzivatelom Chobot. Posledne, co som si neni isty - ci mozem zakopavat napr. mrtve macky na zahrade.
--------------------------------
EDIT 2: aj otazka nad bola perfektne zodpovedana uzivatelom Chobot. Uz nemam ziadne dalsie otazky.
Naposledy upravil peanut : 07.04.09 at 18:38
Usporiadat
peanut peanut

peanut je offline (nepripojený) peanut

marjankaj Pozri príspevok
Keď ti starká kázala, tak môžeš. Zodpovedať sa bude asi ona. Ty až keď dosiahneš na to vek.
LOL

Vek som uz davnejsie dosiahol. Zodpovedat sa nebude nikto, lebo nikto o tom nevie.
Otazka bola skor teoreticka (pravne hladisko) ako prakticka.

Diky vsetkym prispievatelom. Koniec temy.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

peanut Pozri príspevok
LOL


Otazka bola skor teoreticka (pravne hladisko) ako prakticka.
Tak teoreticke otazky mas zodpovedane, ja len dodavam, ze z praktickeho hladiska je nejlepsia kusa, lebo nou nebudes zbytocne rusit susedov.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

misomiso Pozri príspevok
Tak teoreticke otazky mas zodpovedane, ja len dodavam, ze z praktickeho hladiska je nejlepsia kusa, lebo nou nebudes zbytocne rusit susedov.
No neviem neviem Misomiso, pri predstave, že tou kušou kusne niekoho zo susedov do zadnice..., mňa by to teda ako suseda poriadne vyrušilo.
Naposledy upravil danushka : 08.04.09 at 16:20
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

danushka Pozri príspevok
No neviem neviem Misomiso, pri predstave, že tou kušou kusne niekoho zo susedov do zadnice..., mňa by to teda ako suseda poriadne vyrušilo.
Ale ved kusou sa striela, nie hryzie. Je to zdokonaleny luk. U nas dostat len take slabe verzie (kvoli nejakej legislative) ale v Rakusku dostanes taku, ze s tym mozes strielat takmer na vsetko.
0 0
peanut peanut

peanut je offline (nepripojený) peanut



misomiso Pozri príspevok
U nas dostat len take slabe verzie (kvoli nejakej legislative) ale v Rakusku dostanes taku, ze s tym mozes strielat takmer na vsetko.
Suhlasim, ze je to legislativna diera - zbrane sa reguluju, ale na kuse sa "pozabudlo" - bez zbrojneho preukazu nie je problem zohnat kusu s velkou silou, castokrat omnoho nebezpecnejsiu, ako niektore bezne strelne zbrane (na ktore je potrebne mat zbrojny preukaz).
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať